• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Teknolojiserdarcom
GÜNÜN SORUSU
SİYASET: Başkanlık sistemi hakkında bilginiz varmıdır-gelmelimidir?
PROJE KÖŞESİ
Site Haritası
ALEXA
OTO YEDEK PARÇA

AÄžIRNAS BELEDÄ°YE BAÅžKANI Ä°SMAÄ°L METE

 

AĞIRNAS BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL METE

    İsmail METE 1956 yılında Mimar KOCASİNAN'ın doğum yeri olan Ağırnas'ta doğdu. Ağırnas belediyesinde 1994-1999 yılları arasında belediye başkanlığı yaptı. 2003 yılında emekli olan İsmail METE 2009 yılında Ağırnas Kasabası halkının layık görmesiyle yeniden Ağırnas Belediyesi başkanı olmuştur. İsmail Mete halkın içinden biri olduğundan ve canla başla hizmet ettiğinden halkın her zaman beğeni ve takdirini kazanmıştır. İsmail Mete'nin yaptığı çalışmalara burada yer versek saatlerce yazı yazmamız gerekebilir. Sadece çocukluğumdan kalan bir anımı sizlerle paylaşmak isterim.

   1996 yıllarında günlerden Çarşambaydı. Bir kış günüydü ve sabah okula gitmek için kalttığımızda heryer metrelerce kar dolmuş ve bizim evin okul yolunu kapatmıştı. Babam sabah erken saatte Ağırnas Belediye Başkanı olan İsmail meteyi aradı ve durumu bildirdi. Yaklaşık 20dk kadar sonra evin önünde karların içinden yolu açarak gelen bir greyder vardı. İşin ilginç tarafı ise greyderin şöförü henüz işbaşı yapmadığından dolayı geryderin direksiyonuna geçerek o soğukta yolumuzu açan Belediye Başkanı İsmail Mete idi.

    Aşağıda İsmail METE nin kendi ağızından özgeçmişini ve resmini görmektesiniz. Teknolojiserdar sitesi olarak başkanı şimdiye kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, şimdiden sonra yapacağı hizmetlerde muvaffakiyetler dileriz.

    Daha ayrıntılı bilgi için Ağırnas Belediyesi Resmi web sitesini ziyaret ediniz.

 ağırnas belediye başkanı ismail mete, ismail mete, ağırnas belediye başkanı


Yorumlar - Yorum Yaz


ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi25
Bugün Toplam3458
Toplam Ziyaret3258250
BAYRAĞIMIZ
 TÜRK BAYRAĞI
  • Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır,
  • Toprak Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.
 ömer halis demir