• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Teknolojiserdarcom
GÜNÜN SORUSU
SİYASET: Başkanlık sistemi hakkında bilginiz varmıdır-gelmelimidir?
PROJE KÖŞESİ
Site Haritası
ALEXA
OTO YEDEK PARÇA

TEKNOLOJÄ°SERDAR KÄ°MDÄ°R

 

               TEKNOLOJİSERDAR KİMDİR?   1982 yılında Kayseri'nin Ağırnas Kasabasında doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri de tamamladıktan sonra 2002 ÖSS sınavı ile Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesini- Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği Bölümünü kazandı. 2008 yılında buradan mezun oldu ve aynı yıl KPSS ile Erzurum Karaçoban İlçesi ne teknoloji ve tasarım öğretmeni olarak atandı.

    Karaçoban İlçemizde Fatih iöo, Karaçoban yibo yatılı iöo, İsmet inönü iöo, Mehmet akif Ersoy iöo larında öğretmenlik yaptı. Daha sonra 2010 yılında Kocaeli Gebze ilçesine öğretmen olarak atandı. Gebzede Zafer ilköğretim okulunda 3 yıl görev yaptıktan sonra Çayırova İlçesi Tahsin Tarhan Ortaokuluna atandı. Halen burada görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

NEDEN TEKNOLOJİSERDARI KURDUM

       İnternette indirmek için 7. sınıf teknoloji ve tasarım planı ararken bulamayan ve bulduğunda da indirmek istediğinde sitelerin üye olma şartını görüp bu duruma kızan ve Türkiyenin en büyük teknoloji ve tasarım sitesini kuracağına söz veren bir kişiyim.

       İlk başta internet siteleri hakkında hiçbir bilgi sahibi değildim. İnterneti sadece video izlemek, müzik dinlemek amacıyla kullanmaktaydım.

   MERAK ETTİM;

    Bu siteler nasıl kuruluyor, nasıl oluyorda benim yazdığımı binlerce insan anında okuyabiliyor, benimde web sitem olabilir mi gibi sorular kafamı kurcalarken araştırma yapmaya başladım ve geceler boyu aylarca araştırdım, domain nedir, hosting nedir, nasıl program yazılır, nasıl lnk verilir, nasıl dosya yüklenir öğrendim sonrası malum, siz değerli dostlarımla beni buluşturan bir site kurdum.

   Şu anda internette etkin toplam 5 adet sitem vardır. Bunlara burada link vermek istemiyorum.

  Bişeyi biliyorum ve çok merak ediyorum. Siz beni biliyorsunuz artık az veya çok ama ben hiçbir zaman siteme giren herkesi kendi tabirimle siz değerli dostlarımı bilemeyeceğim. Yanyana yürüyoruz belki, belki aracımın aküsü bittiğinde bana yardımcı olan kişi sizdiniz, veya geçenlerde bankamatikte sıramı kapan kişi...

        Bilginin zekatı % 100 olduğuna inanlardanım. Bu sebebden sitemde bulunan herşey üyelik şartı dahi aranmadan paylaşıma sunulmuştur.

     SİZ DEĞERLİ OKURLARIMDAN İSTİRHAMIM; Bilgi paylaştıkça artar ve insana huzur verir. Bilginizi bizlerden esirgemeyin.

       SİTEMİZDE BÜTÜN İLKÖĞRETİM OKULLARIMIZ YAPMIŞ OLDUKLARI PROJELERİ SERGİLEYEBİLİRLER.      

 


Yorumlar - Yorum Yaz


ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi23
Bugün Toplam3459
Toplam Ziyaret3258251
BAYRAĞIMIZ
 TÜRK BAYRAĞI
  • Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır,
  • Toprak Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.
 ömer halis demir