• Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/Teknolojiserdarcom
Üyelik Girişi
GÜNÜN SORUSU
ŞU ANDA SEÇİM OLSA Oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünürsünüz?
PROJE KÖŞESİ
Site Haritası
ALEXA

ANASAYFA

 
 
 
 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
 • 7
 •  
 • 8
 •  
 • 9
 •  
 • 10
 •  
 • 11
 •  
Halil ilik mesleki ve teknik anadolu lisesi telefon, halil ilik lisesi adresi ve bilgisi bulunan yazımızdır. Halil iliğe nasıl giderim, halil ilik spor salonu nasıldır gibi bilgiler mevcuttur.
08.03.2016
Melikgazi Hakkı Altop Lisesi hakkında bilgi bulunan sayfamızdır. Bu okul Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesine bağlı bulunan İldem'dedir.Hakkı Altop Lisesi toki binalarının bulunduğu muhitte olduğundan ulaşım ve ev bulma sıkıntısı yoktur.
08.03.2016
Gesi Ortaokulu hakkında bilgi bulabileceğiniz sayfadır. Gesi Ortaokulu telefon, gesi ortaokulu adres, Gesi ortaokulu ulaşım bilgisi mevcuttur.
08.03.2016
Demir karamancı ortaokulu ilk olarak Mehmet Karamancı tarafından 2002 yılında yaptırılmıştır. Demir karamancı ortaokulu adres olarak kayseri Melikgazi'dedir. Detaylı bilgi içeriktedir.
08.03.2016
Melikgazi aydınlıkevler anadolu lisesi hakkında adres, telefon, öğretmen ve öğrenci sayıları hakkında detaylı bilgi bulabileceğiniz içeriğin olduğu sayfadır. Aydınlıkevler lisesi resimleri.
07.03.2016
Kayseri'nin melikgazi ilçesinde bulunan Ali Şahin Ortaokulu hakkında detaylı bilgilerin, okulun adres ve telefon numarasının, öğretmen ve öğrenci sayısının bulunduğu sayfadır.
07.03.2016
Belsin çok programlı lisesinin adres, telefon ve görsellerinin bulunduğu ve okulumuzun tarihçesi hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz açıklama yazımızdır. Belsin Çok Programlı lisesi telefon numarası ve adresi mevcuttur.
07.03.2016
AHMET BALDÖKTÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ hakkında adres, telefon ve diğer bilgilerin bulunduğu sayfadır.
07.03.2016
Kayseri'nin melikgazi ilçesinde bulunan MELİKGAZİ ŞÜKRÜ BAŞYAZICIOĞLU ORTAOKULU hakkında detaylı bilgilerin, okulun adres ve telefon numarasının, öğretmen ve öğrenci sayısının bulunduğu sayfadır.
07.03.2016
Melikgazi Turan Ortaokulu adres ve telefon numarası bulunan ve ayrıca okula ait görsel içerik bulabileceğiniz yerdir. Ayrıca Melikgazi ilçesine bağlı Turan Ortaokulu ulaşım bilgileri hakkında bilgi edinebilirsiniz.
07.03.2016
Kayserinin Melikgazi ilçesine bağlı Osman Kavuncu Ortaokulu telefon, adres, öğretmen ve öğrenci bilgilerinin yer aldığı yazıdır. Okulumuz Osman Kavuncu ulaşım bilgileri nasıldır.
07.03.2016
Kayseri'nin melikgazi ilçesinde bulunan İbrahim Tennuri Ortaokulu hakkında detaylı bilgilerin, okulun adres ve telefon numarasının, öğretmen ve öğrenci sayısının bulunduğu sayfadır.
07.03.2016
Bilişim kelimesine baktığımızda değişik söz öbekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlar bilişim, bilişim birimi ve bilgisayar bilişimi şeklindedir. Anlam olarak bilgiyi işleyen, bilgiyi oluşturan algoritmalar olarak anlaşılmaktadır. Detaylı inceleme yazısı
07.03.2016
Son günlerde haberlerde ismini sık sık duyduğumuz bir kelime var KAYYUM. Peki kayyum nedir? Kayyum nasıl atanır? Kayyumun hukuktaki yeri nedir? Kayyumun görevleri nelerdir? buyurun birlikte öğrenelim.
06.03.2016
Kenan İmirzalıoğlu'nun son günlerde çok hoşuma giden bir açıklamasından dolayı web sitemde bulunması gereken bir şahsiyet olduğunu düşündüm. Kenan İmirzalıoğlu ne demiş hem bakalım hemde Kenan İmirzalıoğlu kimmiş hayatını şöyle bir irdeleyelim.
06.03.2016
28 şubat darbesini kim yaptı, 28 şubat darbesi nedir, 28 şubat darbesi belgeseli, 28 şubat darbesi kaç yılında olmuştur, 28 şubat belgeseli, 28 şubat nedir gibi soruların yanıtını bulacağınız sayfadır.
28.02.2016
Uzun zamandır beyin kanaması geçiren Kenan IŞIK sozsuz yolculuğuna çıktı. Alınan bilgiye göre evinde beyin kanamasından dolayı rahatsız olarak yatan kenan ışık hayat mücadelesini kaybetti.
28.02.2016
Diyarbakır Sur'da, Tarih 25 şubat 2016 yı gösterdiğinde Kayseri İlimizin Ağırnas Mahhallesinde ikamet eden komşum, güzel insan, Burhan KAPLAN şehit olmuş ve hakka yürümüştür. Bu sayfa Burhan KAPLAN anısına düzenlenmiştir. Mekanı Cennet Olsun demeye gerek yoktur. Şehitler zaten Cennet-i alada en güzel mekanlardadır.
27.02.2016
Günümüzde bir çok saat çeşidi bulunmaktadır. Bunlar standart ve kişiye özel olmak üzere 2 çeşittir. Genelde saatler kompleks bir yapı gibi görülsede esasında yapımları çok basit mekanizmalardır. Sizde kendi saatinizi tasarlamak istermisiniz.
24.02.2016
Bazen bir olayı gözlemleriz ve gözümüzle gördüğümüz için eminizdir. Peki gözümüzle gördüğümüz herşey gerçekten öylemidir yoksa beynimizin bize oyun oynadığı olur mu? Beynimizin bize oynadığı oyunlar yazımızdaki uygulamalı örnekler ile şok olacaksınız. Bu sebebden kendimize her konuda çok güvenmemeli ve çok emin olduğumuz konularda dahi birçokkez birkez daha düşünmeliyiz.
10.02.2016
Kayseri'nin Develi, yahyalı, tomarza, yeşilhisar gibi bölgelerine web tasarım işi yapmaktayız. Çıkan ticaret kanununa göre her işletmenin bir web sitesinin olmasının gereklilik haline geldiği günümüzde web sitesi açmak, yaptırmak artık bu fiyatlarla lüks değil zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle kayseri ve civarı esnaflarımıza, şahıslara ve derneklere web tasarım işi yapmaktayız.
10.02.2016
İnsanların yön bulmasını sağlayan cihazlara pusula ismini vermekteyiz. Peki pusula icat edilmeden evvel insanlar yönlerini nasıl tayin ediyor, nasıl buluyorlardı.
10.02.2016
Tüm maddeler ışığı belli oranda yansıtmaktadır. Maddelerin bu ışığı yansıtması sayesinde renklerini ayırt edebiliriz. Peki ayna karşısındaki görüntüyü nasıl aynen yansıtır.
10.02.2016
Turgut Reis kimdir. Turgutreis 1485 ile 1565 yılları arasında yaşamış. Türk Türk Denizcilik tarihinin en önemli şahıslar ondandır. Osmanlı donanmaları komutanlık etmiştir. Turgutreis ok ve mızrak kullanma yeteneği sayesinde keşfedilmiş henüz 12 yaşında Osmanlı ordusuna katılmıştır. Sonraları başarılı bir topçu olmuş ve 32 yaşında iken ilk seferine katılarak Memlük sultanlı
21.01.2016
Tekerlek Tekerlek ne zaman icat edildi. tekerleği kim icat etti. tekerleğin tarihçesi. tekerlek hakkında bilgi. Tekerlek nedir tekerleğin çalışma prensibi nedir. Tekerlek ne zaman icat edildi. Tekerleğin icadı İnsanlık tarihi için çok önemli bir olaydır. Bugün taşımacılıkta kullandığımız birçok aracın tekerlek ve ilerleyen sistemleri vardır. Arkeolojik kazılarda bilim insanları milattan önce 3000 yılından kalma tekerlekler Bulm
21.01.2016
Cildimiz yaşlandıkça neden burusur. Cildimize etki eden hormonun adı nedir. Cilt neden oluşur. Buyrun birlikte öğrenelim. Insanlar bebeklikten yaşlılık evresine kadar gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isterler.  Fakat gergin ve pürüzsüz olan ciltte belli bir yaştan sonra kırışıklıklar ve burusmalar ortaya çıkmaya başlar.  
21.01.2016
 2  ...


BAYRAĞIMIZ
 TÜRK BAYRAĞI
 • Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır,
 • Toprak Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.
ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam191
Toplam Ziyaret3064494