Sponsorlu Bağlantılar
Site Haritası
Üyelik Girişi
ALEXA
ŞAFAK KIRTASİYE
 ŞAFAK KIRTASİYE

ANASAYFA

TEKNOLOJİ TASARIM DERSİ KUŞAKLAR


2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı Teknoloji ve Tasarım Dersi Yıllık Ders Planı indir
Bir çok insan elbette en gelişmiş teknolojik aletleri kullanmak ister. Bu bir otomobilde olabilir bir cep telefonuda. Bu teknolojiye verilen paracıklar boşamı gidiyor? Bunların modası ne kadarda çabuk geçiyor. YAZININ DEVAMI...
05.09.2012
Bilindiği üzere milletvekili olmak için üniversite bitirmenize falan gerek yok. Zengin olmalı ve en azından 1 ilkokul mezunu olmanız kafi geliyor. Burası benim ülkem Türkiyem. Herkesin olduğu kadar benim ve sizin içinde milletvekili olma şansımız aynı oranda. Fakat kanun maddelerine bakıldığında olayların esasında hiçte öyle olmadığı açıktır. Peki milletvekili olmak için ne gereklidir.
07.04.2012
Reyting kelimesini günlük hayta çok duyarız. Atv nin reytingi şu kanal D nin reytingi bu Kurtlar Vadisi Pusu'nun reytingi şu kar diye. Peki hiç merak ettiniz mi reyting nasıl ölçülür. Gerçekten ilginçmiş buyrun bakalım reyting nasıl ölçülür. Peoplemeter nedir?
28.02.2013
İşçi çocuğundan doktor olur mu? Düz lise mezunu bir kişinin kısa yaşam yolunu anlatan öyküdür. mütiş öykü, makale, en çok okunan makaler. Kesinlikle okunmalı ibretlik hayat hikayesiöğrenilmelidir. İşçinin çocuğundan doktor olmaz. Buyrun devam edelim.
29.04.2012
Günümüzde elbette en son teknolojiyi kullananlar hiç şüphesiz istihbaratçılardır. Yapmış olduğum araştırmada istihbaratçıların kullanmış olduğu teknolojiden bahsedeceğim. Buyrun teknoloji adına bilmediğimiz neler var. BAKALIM...
28.03.2012
Eğer bir ahırda yaşayan sürece kapı kolları, hemen her evde bulunan oldukça basit bir mekanik cihaz vardır. Büyük Dünya Savaşı öncesi inşa edilmiş eski evlerde, çoğu her topuzu dikkatle kapının kenarına içine sığacak bir ince metal kutu bağlandı. Bu tam gömme kilit setleri yüklemek için büyük beceri gerektirir. Parçaları bulmak zor, çünkü onları değiştirme zordur.
30.12.2013
Hz. Peygamberimiz Muhammed Mustafa S.A.V Hakkında Görüşlerinizi paylaşacağınız bir yazı tablosu.
07.04.2012
ANAHTARLA KAPIYI AÇMAYA ÇALIŞAN KOMİK BEBEK
17.09.2012
Türkiyemi hasta adam olarak tabir ettiğimizde teşhis koymak gerekti. bir sıkıntının teşhisi. buyrun bakalım...
28.03.2012
Polisler suçluları yakalamak için çizilen robot resimden sıkça faydalanmaktadır. Bu sorun üzerine düşünen kişiler bir program geliştirdiler ve bu program sayesinde suçluların tespiti daha kolay hale geldi.
18.04.2013
Branşına ait yan alanı öğrenme, yan alanım nedir, hangi öğretmen hangi alanlara geçebilir, yan alan nedir, yan alanla ne yapılmak isteniyor.
24.09.2012
Facebookta resimlerinizin altında sponsor yazar, Peki bu ne anlama geliyor acaba facebook resimlerinizi izniniz olmadan kullanıyor olabilir mi?
26.03.2012
Gebzeyi tercih etmek isteyenler izlesinler. Gebzeyi çoğu kişi sanayi kenti diye tercih etmezler.
11.02.2012
2012 Yılı memur maaşları yakında belli olacaktır. Memur maaşlarında ortalama % 2.3 ile %4 kadar artış olacağı söylenmektedir. Ama asıl sorulması gereken soru şudur.
26.03.2012
GALATASARAY ŞAMPİYON, galatasaray kupayı aldı, galatasaray şampiyon oldu, galatasaray fenerbahçe maçı, galatasaray fenerbahçeyi malup etti, MAÇ SONUCU 0-0
12.05.2012
At the moment this article akuyan an innocent child, an elderly person or a young persons too. Article I notice etmişinizdir is of course the youth-değimdim. Because the child what makes bread into the hands of the gıkı of the old words you say to that pattern. With the experiences of the old pattern of life expired, many have understood thoroughly appreciate everything his mind work expired in the hereafter will begin to correct preparation is started or
06.11.2012
Keman dinletisi farid farjat. Kemanı ağlatan adam. Dinlemekten bıkmassın. Gözlerini kapat ve kendini kemana bırak. Kemanın kalbinin derinliklerine nasıl etki ettiğini seni nasıl etkilediğini göreceksin.
16.04.2012
Evet bir eğitim öğretim yılının yine sonuna geldik. İyi tatiller diyerek okulu tatil ederler. Başta veliler ve diğer vatandaşlar o zaman derler ki "bak kızım-oğlum yaz geldi öğretmeninde hem sen gibi tatil yapıyor hemde maaşları işliyor." Büyüyünce sende öğretmen ol diye...
21.06.2013
Gilaburu, gilaburu nedir, gilaburu nerede yetişir, gilaburu fiyatları, gilaburu ne işe yarar, gilaburu hangi hastalıklara iyi gelir, gilaburu hakkında bilinmeyenler, bilinenler.gilaburu suyunun faydaları, gilaburu böbrek taşı, gilaburu nasıl kullanılır, gilaburu faydaları, gilaburu satış, gilaburu nektarı, gilaburu suyu, gilaburu nedir?
23.06.2012
Son günlerde baş gösteren kıyafet yönetmeliğine hitaben yazılmış olan araştırma ve düşünce yazısıdır. 2013 yılında 2000 lerde olduğu gibi daha kıyafet yönetmeliği değişmelimi gibi traji komik olaylarla ugraşmaktayız. Millet aya çıktı yahu. Buyrun devam edelim.
25.03.2013
 2 


ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret1302691
HABERLER