• Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Teknolojiserdarcom
GÜNÜN SORUSU
SİYASET: Başkanlık sistemi hakkında bilginiz varmıdır-gelmelimidir?
PROJE KÖŞESİ
Site Haritası
ALEXA
OTO YEDEK PARÇA

NASIL YAPILIR DÜZEN KUŞAĞI ÇALIŞMALARI

 


 

 kagıttan neler yapılır, origami

ORİGAMİ SANATI:  Kağıtlara şekil verme sanatı diye bilinmektedir. Origami ile tasarımlar, kağıttan yapılmış süper tasarımlar için....

 

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 


 

 

 

 
Akıllı Japon Eldiven    21.01.2013

 akıllı eldiven, eldiven icatı, teknoloji eldiven

Projenin Amacı: Akıllı eldiven daha önce geliştiren oldumu bilinmez ama bu akıllı eldiveni japonlar geliştirdi. Akıllı eldivenin 10 parmağında 10 marifet var. Akıllı eldiven tutulan cismin yapacağı hatalardan bahsediyor bu inanılmaz. Teknolojide yeni bir çığır açtı diye söz edilen eldiven piyasaya sürülmesi için gün sayılıyor.

Detaylı incele

 


ağaç nasıl dikilir    21.01.2013

 ağaç nasıl dikilir, ağaç dikmek, ağaç nasıl ekilir, ağaç dikmenin incelikleri, teknoloji, tasarım, yapım, dikmek

AĞAÇ NASIL DİKİLİR: Ağaç sayısı gün kestikçe ve mobilya teknolojisindeki üretim artışı ve çevre şartlarının olumsuz etkileri sonucu gittikçe azalmaktadır. Dünyanın akciğerlerinden olan ağaçların nasıl dikildiği hakkında bilginiz var mı? Ağaç nasıl dikilir, ağaç ne zaman dikilir, ağaç dikerken nelere dikkat edilmelidir.

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 

 Projenin Amacı: Parmak okutarak kapının açılması amaçlanmıştır. Bu sayede anahtar taşımaya gerek kalmayacaktır. Parmak izi okuyucu diye piyasada bulunmaktadır. Genelde günümüzde sadece kapılara değil bilgisayarlarada küçük versiyonu montajlanmaya başladı.

Detaylı İncele

 


Akıllı Tahta projesi    08.03.2014

 

icatlar, projeler, teknoloji ve tasarım

Basit Proje Yapalım: Akıllı tahta projesi arkadan gelen ışığın tahta üzerinde bulunan çizgileri ön yüzeye yansıtarak tahtaya çizim yapmayı kolaylaştırmaya yaramaktadır.

 

 

Detaylı İncele

 

 


 

 
Altın nasıl yapılır    21.01.2013

 altın nasıl yapılır, altın nasıl üretilir, altın üretmek, altın, teknoloji, tasarım, yapım

Altın Nasıl Üretilir: Altın bilindiği üzere insanoğlunun çok değer verdiği bir yapıdır. Altını hemen hemen herkes bir yatırım amacı olarak kullanır. Tarihi çok eskilere dayanan ve çok değerli olan bu yapılar sizce nasıl üretiliyor. 


BUYRUN DEVAM EDELİM 


araba tugrası    21.01.2013

 tugra, tugra nedir, tugra nasıl yapılır, isme özel tugra, tugranı yaptır, hediyelik tugra, tugra style

Sizde arabanıza tugra tasarlatmak istermisiniz. Hemde çok uygun fiyatlara. Kişiye özel çizim ile tugranız kısa zamanda tasarlanıp isterseniz mail adresinize isterseniz kargo ile adresinize postalanabilir. Kişiye özgü tugralar çerçeveli olarakta tasarlanabilmektedir. Yukarıdada bahsettiğimiz gibi isme özeldir ve uygun fiyatlıdır. Bu sayfada sadece araçlara özel tugralara yer verilmiş olup diğer tugra çeşitleri için KİŞİYE ÖZEL TUGRA linkinden bakmanızı tavsiye ederiz.

 

DETAYLI ARABA TUGRALARI

  bisiklet lastiğinden kemer yapımı, teknoloji, tasarım, yapım, kuşağı, ilginç, projeler, teknolojiserdar

Bisiklet lastiğinden kemer yapmak hem çok eğlenceli, hem çok ilginç. Sıradan kemerlerden kurtulup kendi icadımızı yapmaya ne dersiniz. Bunun için eski bir bisiklet tekerleği ve eski kemer tokası ile yapacağımız bu tasarımda dikkat edilecek.....

 

DETAYLI İNCELE

 


cam nasıl yapılır?    22.01.2013

 cam nasıl yapılır, cam nasıl üretilir, cam yapımı, cam üretmek, cam, teknoloji, tasarım, yapım, teknolojiserdar

CAM NASIL YAPILIR: Hayatımızda hemen hemen her yerde kullandığımız cam nasıl yapılır merak ettiniz mi hiç. Buyrun cam nasıl yapılır isimli konumuza gözatalım. Cam nasıl üretilir, cam nasıl yapılır.

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

  civata nedir, civata nasıl üretilir, civata çeşitleri nelerdir, civata üretmek, civata üretim teknikleri, ilginç civatalar, civata yapımı, teknoloji, tasarım, yapım, teknolojiserdar

Civata Nedir?, Civata nasıl üretilir?, civata üretim videosu bulunan sayfadır. Bazen büyük direklerin yere sabitlenmelerini sağlayan o dev civatalar nasıl üretiliyor dersiniz.

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

Elektronik Kalem    22.02.2013

 Elektronik Kalem, Kalem Projesi, Akıllı kalemElektronik Kalem: Bu kalem teknolojik olarak geliştirilmiş ve adına elektronik kalem denmiş. Ne yani benim dediğimi kendiliğinden yazan sihirli kalem olmadığı kesin. Ama günümüzde kalemlere kamera, bıçak, ışık gibi özellikler takılarak daha fonksiyonel hale getirilebiliyor.

 

Detaylı İncele

 


 

hit artırmak    22.01.2013

 hit nasıl artar, hit artırmak, hit artırmanın kısa yolları, sitenin ziyaretçisini artırmak, hit hileleri, hit nedir, hit, ziyaretçi çekmek

HİT NASIL ARTAR: Her site sahibi sitesinin ziyaretçi sayısını nasıl artıracağını merak eder. Web sitesi tasarımına yeni başlayanlar özellikle bu sorunun cevabını merak ederler. Sitenin hiti nasıl artar diye o kadar deneyim sahibi olmamıza rağmen bizde aralıklı olarak çalışmalar yapmaktayız. İlerde web sitenizin iyi bir yere gelmesini düşününler için site hiti nasıl artar isimli yazımızı size sunmaktan onur duyarız. Gözle görülür artışı kısa zamanda fark edeceksiniz.

YAZININ DEVAMI

 


 
Isıtıcı Dağ Kıyafeti    22.01.2013

 Isıtıcı dag kıyafeti

Projenin Amacı: Dağların yüksek yerlerine çıkan dağcılar havanın soğuk olması sebeebiyle çok üşümekte adeta bu soğuk hani derizya iliklerine işlemektedir. Bu proje ile soğuk havalarda insan vucudunun sıcak tutulması amaçlanmaktadır.

Detaylı İncele

  
INSERT SİM    23.01.2013

 insert sim, insert sim sorunu, nokıa 1110 telefon insert sorunu, insert sim nedir

NOKIA telefonunuz açtığınızda insert sim ekranı karşınıza çıkabilir. Peki insert sim nedir ve bu sorun nasıl çözülebilir. Esasında çok basit.

 

 

ÇÖZÜMÜ NEDİR

 

  
işyeri açmak    26.01.2013

 işyeri açmak, ticaret yapmak, işyeri için gerekli belgeler, işyeri belgeleri, işyeri nasıl açılır, dükkan açmak, ticaret yapma

İŞYERİ AÇMAK İÇİN: Günün birinde işyeri açmak istediniz ve birsürü prosüdür kafanızı karıştırıp duruyor. Ne yapacaksınız, işyeri açmak için hangi belgeleri yaptırmanız gerekiyor, ticarethane yazar kasayı nasıl alaacaksınız nereye işleteceksiniz gibi sorularının yanıtlarını bulacağınız yazımızdır. İşyeri açmayı düşünenler için hazırladığımız özet yazımızın işyeri açacaklar için yardımcı olmasını diliyorum.

BUYRUN DEVAM EDELİM

 


iyi çay nasıl demlenir    26.01.2013

 iyi çay nasıl demlenir, çay demlemek, iyi çay demlemek, çay demleme teknikleri, teknoloji, tasarım, yapım, teknolojiserdar

İyi çay nasıl demlenir: Çay demlemeyi hepimiz biliriz ve canımız istediğinde çay demleye biliriz. Fakat bazıları çay demlediğinde sanki bir başka güzel oluyor. Araştırdık ve iyi çay demlemenin ayrıntılarına burada yer verdik. İyi çay demlemek için......

 

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

  

 karton bardak, karton bardak nasıl yapılır, karton bardak çeşitleriKarton Bardak Nasıl Yapılır: Karton bardak bildiğimiz gibi günümüzde çok kullanılan bir bardaktır. İnsan sağlığına zararı olmadığı gibi çevreyide korumaktadır.

Bu konumuzda karton bardak çeşitleri ve karton bardak üzerine videomuz yer almaktadır.

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 

 


site haritası, site haritası nasıl eklenir, googleye site haritası eklemek, site, webmasters

Günün birinde dedik ki benimde web sitem olsun. Başladık ve domain nedir, hosting nedir öğrendik. Bunları aldık site kurmak için karşımıza çıkan ilk programıda öğrendik. Sonra başladık sitemize ziyaretçi gelsin. Peki nerede bu kişiler, bu ziyaretçiler nereye gitti kardeşim. Acele yok sıra site haritası eklemeye geldi......

 

YAZININ DEVAMI

 

 

 


TUGRA    22.02.2013

 tugra, tugra nedir, tugra nasıl yapılır, isme özel tugra, tugranı yaptır, hediyelik tugra, tugra style

TUGRA: Kişinin ismi veya lakabı bulunan yazı demektir. Tugra öncelerde özellikle ecdadımız olan osmanlı padişahları tarafından kullanılmaktaydı. Günümüzde ise teknolojininde gelişmesiyle kişiler kendine özgü, isme özel tugra yaptırabilmektedirler. Tugra artık bir mühür olmaktan çıkıp biraz daha özelleştirilerek kişiye özel yapılabilmektedir. Özel günlerde farklı hediye yaptırmak isteyenler isme özel tugrayı tercih edebilirler.

SENDE KENDİNE AİT TUGRAN OLSUN İSTEMEZMİSİN

 


Azını aç Uçak Geliyor    22.02.2013

 aç azını uçak geliyor, uçak kalkıyor, açak geliyor icatı

Projenin Amacı: Küçük bebeklerin ve çocukların yemek iştahı olmadığı zamanlarda yemeği bir oyun gibi algılamalarını sağlamak.


 

Detaylı İncele

 

  Ayakları şekillendirme Projesi

Projenin Amacı:  En ilginç teknoloji projelerden biriside bu. Ayak şekillenir mi demeyin. Bu ayakkabı ayakları şekillendiriyor. 

    Catherine meuter'in tasarladığı bu terlikler EIN / TRETT ismini verdiği bu ayakkabı biz terlik demiştik, teknolojinin 1 adım ötesinin... Detaylı İncele

  plastik borudan çerçeve, teknoloji tasarım, teknoloji ve tasarım, yapım kuşağı, plastik boru projesi

Projenin Amacı: Evlerde ki bildiğimiz plastik borular kullanarak hemde çok şık bir çerçeve yapalım. Projenin düşünürü evlerde fazlalık olduğunda bu ne kalabalık deyip çöpe atmak istediğimiz plastik borunun üzerinde çalışmalar yaparak estetik bir görüntü vermiş ve çöp dediğimiz bu plastik boruyu oturma odamıza kadar sokmuş.  

Detaylı İnceleyelim

 


0 Yorum - Yorum Yaz


 Düzen Kuşağı çalışmaları, düzen kuşağı örnekleri, düzen kuşağı, düzen oluşturalım, düzen kuşağı teknoloji ve tasarım, teknoloji ve tasarım düzen kuşağı örnek çalışmaları, teknoloji tasarım dersiDÜZEN KUŞAĞI ÇALIŞMALARI - 1

 

 


İLGİNÇ FARAŞ İCAT    22.02.2013

Ayak Faraşı

 

 faraş, ayak faraşı, akıllı faraş, faraş projesi ayak faraşı nasıl birşey, faraş nedir, ayak faraşı nedir, ilginç faraş, teknoloji, yapım, teknolojiserdar

 

    Bu basit teknoloji ve tasarım projesi ile artık ev temizliği yaparken eğilip belinizi ağrıtmayacaksınız. Ayak faraşı ile temizlik işlerinizi kolayca yapabileceksiniz. Burada iki çıkıntılı kol tasarımına ayaklarınızın arasına almanız yeterli. Denge kaybedip düşmemek için çaba sarfetmeniz gerekebilir.

BUYRUN DETAYLI İNCELEYELİM

 


 
İlginç Spor Sahaları    22.02.2013

  komik top sahası, teknoloji tasarım, yapım, kuşağı, teknoloji, tasarım,Spor Projeleri: Spor dendimi akla futbol gelir genelde. Bizde top sahası projelerini araştırdık. Bakalım karşımıza nasıl sahalar çıkmış. Teknoloji gelişti ama bazı sahalar gelişmesi için.....

 

Detaylı İncele

  kibrit kutusundan çekmece yapmak, teknolojidersi, teknoloji tasarım, atölye uygulamaları, yapım kuşağı

Kibrit Kutusundan Çekmece Yapmak: Basit proje yapımı olarak kibrit kutusundan çekmece yapmak, hemde çok amaçlıdır. Burada ki resimlerde elektronik devre elemanlarını kategori etmek için kullanılmış ama daha farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir.

 

 

Buyrun İnceleyelim 

 


 pazarlık, pazarlık nasıl yapılır, pazarlama teknikleri, pazarlık yapmanın püf noktaları, teknoloji

Pazarlık Yapmanın Püf Noktaları: Hayatın akışında kimisi bir eşya veya bir mülk alırken satan kişi elbette en karli bir şekilde yapmak ister. Fakat alan kişide en karlı ve en ucuz şekilde almak istediği ürünü almak ister. Özellikle satan kişinin fiyatını optimum seviyeye getirme işine pazarlık denmektedir. Peki iyi bir pazarlık nasıl yapılır.

BUYRUN DEVAM EDELİM

  
Porselen nasıl yapılır    22.02.2013

 

 Porselen nasıl yapılır, porselen tabak nasıl üretilir, porselen nedir, porselen yapımı, teknoloji, tasarım, yapım, kuşağı

Porselen Nasıl Yapılır: Sağlık açısından son derece güvenli olan porselen tabak, porselen bardak v.s. nasıl yapılır dersiniz. Poselenler doğal kaynaklı ham maddeden üretilirler. Bu maddelerde....

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 

 


 havuz temizleme, pratik havuz temizleme, teknoloji tasarım, teknoloji, yapım, tasarım

Basit Proje Yapımı: 6. sınıf öğrencilerimizin yaptığı ilginç ama bi o kadar da işe yarayan havuz temizleme projesinin resmini görmektesiniz. İlk bakıldığında çok basit görünüyor. Proje inşaat kumlarının elendiği elek düşüncesi ile icat edilmiştir. Havuzun tabanına ve yan yüzey duvarlarına kurulan elek havuz kullanılacağı zaman havuzdan çıkarılıyor ve havuz tertemiz bir şekilde yüzmeye hazır hale gelmiş oluyor.

 Detaylı İncele

  

 reyting nasıl ölçülür, reyting nasıl belirlenir, reyting nedir, pipılmetre nedir, reyting ölçmek, reyting nasıl olur, reyting nedir, reyting

Her zaman duyarız X kanalının reytingi şu kadar Y kanalının reytingi bu kadar diye. Reyting nasıl ölçülür, reyting nasıl belirlenir hiç aklınıza takıldı mı? Bizim herhangi bir kanalı izlememizin o kanala bir reyting etkisi var mı? Gibi sorularının cevabını bulabileceğiniz reyting araştırması...

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 

  

 saç kurutma makinesinden lamba yapımı, yapım kuşağı, teknoloji ve tasarım dersi, yapım, kuşağı, teknoloji, dersi, teknolojojiserdar, projeler, icat

Saç kurutma makinasından lamba: Evimzde bozulmuş olan saç kurutma makinasından lamba yapmaya ne dersiniz. İnsanın kendi yaptığı lamba bir başka değerli oluyor. Gerekli malzemeler şekildeki gibi...

 

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

  

 

Tahtadan yapılan icatlar    22.02.2013

 TAHTADAN NE YAPILABİLİR, tahtadan ne yapılır, yapım kuşağı, teknoloj, tasarım

Tahtadan Neler Yapılabilir: Tahta deyip geçmeyin. İnsanoğlu bir iş üzerinde zaman ve emek harcarsa ne gibi güzellikler ortaya çıkıyor.

 

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 

 


 
MAUSE ROBOT NASIL YAPILIR    10.01.2015

 mause robot, robot nedir, robot nasıl yapılır, örnek robot yapımı, robot videoları, nasıl yapılır

mause robot nasıl yapılır:

Mause robot çok ilginç bir robot çalışması. Robot nasıl yapılır hemde mauseden videolu anlatım için aşağıdaki linki tıklayınız.

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 

 


 dünyanın en pahalı cep telefonları, pahalı cep telefonu, teknoloji, tasarım, yapım, cep telefonu, pahalı

DÜNYANIN EN PAHALI CEP TELEFONLARI İLK 10:

Sizin kullanmış olduğunuz cep telefonunuz çokmu pahalı. Maaşımı cep telefonuna yatırdım diye üzüldünüz mü? Boşver dostum değmezmisin. Bende insanımızın çok pahalı telefon kullandığını düşünürdüm. Bakalım dünyanın en pahalı cep telefonları hangileri ve dünyanın en pahalı cep telefonları kaç para.

BUYRUN DEVAM EDELİM

 


bayan ceket tasarımları    21.01.2013

Bayan Koruma Ceketi

 Bayan Koruma Ceketi, bayan korunma

       Bayanları saldırılardan korumak için tasarlanmış bu ceket basit görünsede marifeti çok büyük. Cekette bulunan el kısmına yakın bir yere tasarlanmış olan kumanda ile cekete elektrik şoku veriliyor ve size bulaşmaya çalışanlar pişman oluyor. Ne diyelim teknoloji bayanlarıda çok düşünüyor.


BAYAN CEKET MODELLERİ BAKALIM

 hat sorgulama, hat nasıl sorgulanır, kaç tane hattım var, hat sayısını öğrenme, hat nedir, hat nasıl sorgulanır

Lütfen Dikkat: Kaç tane telefon hattınız var. 1, 2, 3 diyebilirsiniz. Hat sorgulayan birisinin adına kayıtlı 265 adet hat çıktığını biliyormusunuz. Hat sorgulamak için peki neyi bekliyorsunuz. Adınıza kayıtlı kaç tane telefon hattı var öğrenmek istermisiniz.

 

 

HAT NASIL SORGULANIR

  

 asimo robot, robot nasıl yapılır, robot yapalım, robotlar, teknoloji, tasarım, yapmak robot, robot kollar

Robot Nasıl Yapılır: Robot yapmak her ne kadar zor gibi görünsede esasında zor olmayıp, biraz zahmetli bir iştir. Robot dendiğinde akla sadece insana benzeyen, hareket eden, konuşan makina gelmemelidir. Robot demek hareket eden, belirli komutları belirli programlar dahilinde yerine getiren, sensörler yardımıyla kabiliyet kazandırılan makinalardır. Haydi Robot Yapalım...

 

Detaylı İncele

 


 555 entegreli flip flop devresi, elektronik devre projeleri, teknoloji, tasarım, teknolojiserdar, 555 entegre

555 ENTEGRELİ FLİP FLOP YAPIMI: entegre 555 kullanarak flop flip devresi yapmak.

 

 

 

BUYRUN DEVAM EDELİM

 


 
ELEKTRON TEORİSİ    01.04.2013

  elektron teorisi, john dalton, atom teorisi, atom nedir

ingiliz bilim adamı john Dalton(Con Daltın) atom teorisini ortaya koyana kadar maddenin yapısı hakkında çok az şey bilinmekteydi. Esasında John Dalton'un teorisinde pek çok eksik bulunmaktaydı. Ancak diğer bilim adamlarının elektron teorisi meydana getirmeye teşvik etmeye yetmiştir.

ELEKTRON TEORİSİ YAZININ DEVAMI

 


 

 10 ledli yürüyen ışık devresi, ısık devresi, teknoloji, tasarım, yapım, proje yapmak10 ledli yürüyen ışık devresi, 4017 entegre ile yapılarak ışıkların sırası ile yanıp sönmesini sağlayan bir elektronik devredir. Genelde akşamları köprülerde dikkat çekmek için benzer bir sistem uygulanmaktadır. Nasıl yapılır 10 ledli yürüyen ışık devresi...

 

Detaylı İncele

 telefon ile cihazları kontrol etmek, teknoloji, tasarım, yapım, teknoloji, elektronik icatlar, icat

Elektronik  Proje: Telefonla evdeki cihazları kontrol altına alabileceğimizi daha önce duymuşmuydunuz. PIC tabanlı bu uygulama ile artık evdeki cihazları kontrol altına alabilirsiniz.

 

 

Detaylı İnceleyelim

uçak nasıl uçar    26.12.2012

 uçak nasıl uçar, uçak nasıl havalanır, uçağa binmek, teknoloji, nasıl uçar, uçuyorum

UÇAK NASIL HAVALANIR:uçak nasıl uçar, uçak nasıl havalanır, uçağa binmek, teknoloji, nasıl uçar, uçuyorum.

 

 


Detaylı İncele


UÇURTMA YAP    18.05.2013

UÇURTMA NEDİR? UÇURMAYI KİM İCAT ETMİŞTİR

 Yaklaşık olarak çinlilerin 2800 yıl kadar önce uçurtma uçurduğunu biliyormuydunuz. Bu durum uçurtmanın tarihinin esasında ne kadar eski olduğunun gösstergesidir. Bu konuda uçurtmanın tam olarak kim tarafından icat edildiği bilinmesede araştırdığımızda çinli bir mühendis olan Kungshu Phan ismine ulaşmaktayız. Yapmış olduğu uçurtmanın 3 gün boyunca uçtuğu söylenmektedir. Uçurtmanın tarihine baktığımızda ilginçliklerde görmek mümkündür. M.S. yine çinli bir generalin askerleri büyük uçurtma yaparak havadan gözetleme yaptırmak istemeside bunlardan birisidir.

   Uçurtmanın bilmediğimiz başka marifetleride vardır. Bunlardan biriside önceden çok kullanılan bir teknik olan uçurtmanın kuyruğuna kanca takılarak balık avlamaktır.

    Diğer taraftan bir inşaat ustası yukarı kata birşey istediğinde uçurtma ile gönderilirdi. Teknolojinin gelişmesi ile uçurtmalar yerini yeni teknolojilere bıraktı ve artık günümüzde sadece eğlence aracı olarak kullanılmaktadır.

 


 

  •     Aşağıda ülkeler ve bu ülkelere ait uçurtma resimlerini görmektesiniz.

YERLİ UÇURTMALAR

 uçurtma modelleri, teknoloji tasarım, yapım kuşağı uçurtma yapalım, uçurtma şenliği, yapım uçurtması, uçurtma yapımı

 


ÜLKELER VE UÇURTMALARI

UÇURTMA RESİMLERİ, YAPIM KUŞAĞI, TEKNOLOJİ VE TASARIM, UÇURTMALAR

 


 

 yapım kuşağı teknoloji tasarım dersi, teknoloji tasarım yapım kuşağı, ülke uçurtmaları

 


 yapım kuşağı, teknoloji tasarım

 

 


 

 uçurtma resimleri, uçurtma sanatı, uçurtmalarımız, ilginç uçurtma, uçurtma nasıl yapılır, yapım kuşağı

 


 uçurtmalarımız, ilginç uçurtmalar, yapım kuşağı, teknoloji tasarım yapım

 

 


 uçurtma, uçurtma resimleri, yapım kuşağı

 

 


 uçurtma, yapım kuşağı projeleri, yapım kuşağı icatlar

 

 


 uçurtmalar, yapım kuşağı teknoloji tasarım dersi

 

 


 uçurtma, yapımı, teknoloji, tasarım, yapım, kuşağı

 

 İLGİNÇ İCATLAR
0 Yorum - Yorum Yaz

Kılıf Tasarımları    07.03.2013

 teknoloji tasarım yapım kuşağı, kılıf tasarımları, bilgisayar kılıfları, ilginç tasarımlar, icatlar

KILIF TASARIMLARI

 


 
KİTAPLIK TASARIMLARI    11.03.2013

 kitaplık tasarımları, kitap projeleri, teknoloji tasarım yapım kuşağı, teknolojik icat, ilginç projeler

KİTAPLIK TASARIMLARI
Tepsi tasarımları    07.03.2013

 tepsi tasarımları, özel projeler, sevilen projeler, yapım kuşağı

TEPSİ TASARIMLARI
Bebek Şarkıları    27.01.2013

BEBEK ŞARKILARI

   Bebek şarkıları sayfamıza hoşgeldiniz. Web sitemizde herşey teknoloji, tasarım ve projeler üzerine kurulu idi. Bebekler için bir güzellik yapalım dedik ve sadece bebekler için bebek şarkıları köşemizi oluşturduk. Bebek şarkıları köşemizi şu anda 1,5 yaşında olan oğlum Fatih Duran Şafak beye atfediyorum. Günlük yaklaşık 2 saat pepe şarkıları ve pokoyo çizgifilmi izlemeden kendine gelemeyen oğluma ve oğlum gibi diğer tüm bebek kardeşlerine bu sayfanın hayırlı olmasını diliyorum. Bebek şarkıları köşemizde genelde pepe şarkılarına ve pokoyo çizgifilmine yer verilmiştir. Bu bebek şarkıları sayfamızdan tüm bebek sahibi olan ve yatağının %70 kısmını bebeğine ayırarak kalan %30 luk kısmında iki kişi yatmak zorunda kalan saygıdeğer anne ve babaların işlerine yaramasını ümit ediyorum. Bakalım amacımız bebeklerin şarkıları ve çizgifilmleri izleyerek anne babaların birbirlerine vakit ayırmalarını sağlamak. Bebek şarkıları sayfamız hayırlı olsun diyorum. Karşınızda bebek şarkıları.

PEPE ŞARKILARI


Pepe şarkıları 12 si bir arada. Pepe pepe çok üzülüyor, pepe ekmek şarkısı v.s.

 

POKOYO ÇİZGİFİLM

Pokoyo çizgifilminin bebekler tarafından en çok sevilen bölümleri

pokoyo çizgifilm izle. Pokoyo 4. bölüm türkçe izle. pokoyo izle. bebek çizgifilmleri

 

 

pepe bisikletten düşüyor


 


 

PEPE VE POKOYO RESİMLERİ

En çok sevilen bebek şarkılarından alınan kareler. pepe resimleri ve pokoyo resimleri.

pokoyo resimleri

pokoyo, pokoyo resim, pokoyo izle, pokoyo çizgifilz izle

 


 

pepe resimleri

 pokoyo, pokoyo ve arkadaşları, pokoyo izle, pokoyo çizgifilm


 

pokoyo çizgifilm resimleri

 pokoyo, lula, pokoyo arkadaşları, pokoyo izle, pokoyo çizgifilm, pokoyo türkçe


 

pepe resimleri

pepe resimleri, pepe izle, pepe şarkıları, pepe resim, pepe komik, pepe çizgifilm

 


 

  pepe resimleri, pepe izle, pepe şarkıları, pepe resim, pepe komik, pepe çizgifilmpepe resimleri

 


 

  pepe resimleri, pepe izle, pepe şarkıları, pepe resim, pepe komik, pepe çizgifilm

pepe resimleri, bebek şarkıları

 


NOT: Bu sayfadaki resimler ve videoların telifi sahiblerine aittir. Videoların youtube den yüklenmiş olup istenildigi takdirde siteye mesaj atarak size ait video ve resimin kaldırılmasını isteyebilrsiniz.
0 Yorum - Yorum Yaz


 şükretmek, neden şükretmeliyiz, para olmasaydı, para olmazise

Gece saat 00:20 civarı. Hava soğuk ve soğuğu yatağımda hissediyorum, gece bütün karanlığıyla bastırmış. Karanlık içerisinden gelen bir ağlama sesi ve irkilerek uyanıyorum. Bir bakıyorum bizim küçük oğlan çocuğu ateşler içerisinde yanıyor. Bebeğimin ateşi tam 42,3 derece olmuş. Siz anne baba olunda dayanın çocuğum havale geçirek nerdesin. Hemen nasıl üzerimi giyindiğimi dahi anlamadan kendimi kucağımda çocuğum kapıdan dışarı...

YAZININ DEVAMI
KOMİK ARABA MACERASI    29.03.2013

 araba karda kaldı, buzda araba nasıl sürülür

Komik araba maceraları insanları bazen kahkahadan kırıp geçirirken bazen sonu hüsranla biten maceralar da yaşanmıştır. Genelde sonu hüsranla biten maceraları anlatacak kişiler şuanda yaşamadıklarından biz size bu araba macerasında daha çok komik kısmına yer vereceğiz.

 

 

 

          YAZININ DEVAMI

     KOMİK ARABA MACERASIZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi25
Bugün Toplam3457
Toplam Ziyaret3258249
BAYRAĞIMIZ
 TÜRK BAYRAĞI
  • Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır,
  • Toprak Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.
 ömer halis demir