Site Haritası

DÜZEN OLUŞTURALIM ETKİNLİĞİ

DÜZEN OLUŞTURALIM 6. SINIF 

düzen oluşturalım 6. sınıf tüm resimler için bağlantıyı tıklayınız.

Düzen oluşturalım etkinliği resimde görüldüğü üzere 6. sınıfta tek bir birim parça üzerinden öğrenci anlamlı bir bütün oluşturur.

Düzen oluşturalım etkinliği 6. sınıfta istenilen herhangi bir malzeme kullanılabilir. Genelde düzen oluşturalım etkinliğinde öğrenciler teknoloji ve tasarım dersinde fon kartonu kullanırlar. Sebebi ise kolay bulunması, kolay şekil verilebilmesi, atıklarının kolay toparlanabilmesi gibi.

DİKKAT: Lütfen 6. sınıf düzen kuşağı etkinliğinde öğrenciler genelde fon kartonu kesmek için evlerinden makas getirirler. Olumsuz bir sonucun ortaya çıkmaması için getirecekleri makasın sadece kağıt keseceği bu sebebden büyük makas getirmemeleri sıkı sıkıya tembihlenmelidir.

DÜZEN OLUŞTURALIM ETKİNLİĞİNDE KULLANILMAK AMACIYLA HAZIRLADIĞIMIZ SAYFADA ÖĞRENCİ DÜZEN OLUŞTURALIM ETKİNLİĞİ 6. SINIF ÇALIŞMALARINI KENDİLERİNE BULDURULARAK KONUNUN GAYET İYİ KAVRAMALARI SAĞLANABİLİR.

6. SINIF ETKİNLİK BULMAYA NE DERSİNİZ. TIKLAYINIZ...

 

ETİKET: Düzen oluşturalım, düzen oluşturalım etkinliği 6. sınıf, 6. sınıf düzen oluşturalım etkinliği, düzen oluştur sınıf 6, düzen oluştur teknoloji ve tasarım, teknoloji ve tasarım düzen oluşturalım etkinliği, örnek düzen oluşturalım sayfası


Yorumlar - Yorum Yaz