• Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/Teknolojiserdarcom
GÜNÜN SORUSU
SİYASET: Başkanlık sistemi hakkında bilginiz varmıdır-gelmelimidir?
PROJE KÖŞESİ
Site Haritası
ALEXA
OTO YEDEK PARÇA

2012 YAPIM KUŞAĞI PROJELERİ 2012 YILI TEKNOLOJİ VE TASARIM PROJELERİ
 YAPIM KUŞAĞI

PROJELER VE MUCİTLERİ

Aşağıdaki projeler diğer tabirle icatlar tamamen öğrencilerimizin sınıfta yaptıkları kendi hayal ürünleridir. Şimdi şöyle bir kaba hesap yapalım. Türkiyede her sınıfta ortalama 25 öğrenci var her okulun ortalama 10 şubesi olduğunu varsayarsak ve okullarımızdada tahmini 20bin kişi teknoloji ve tasarım öğretmenliği yapıyor olsa. Şimdi teknoloji ve tasarım dersinde her öğrenci en az 1 proje icat ettiğini düşünürsek.

İlginç hesap: öğrenci sayısı x şube sayısı x öğretmen sayısı  

Türkiyede 1 yılda üretilen proje sayısı= 25x10x20000=5000000

yani ülkemizde sadece teknoloji ve tasarım dersinde 5 milyon adet proje üretilmektedir. Her yıl 5 milyon öğrenciden 1 milyon kişi tenbel, hasta, yan yattı çamura battı bahanelerle proje yapmadığını varsayalım. Kaldı 4 milyon proje. Eeee bu projelerden 2 milyonuda baştan sağma yapılmış olsun. Kaldımı 2 milyon iş görür proje.

Değerli ziyaretçimiz, teknoloji ve tasarım dersinde her yıl öğrencilerimizin türkiyede en az işe yarar 2 milyon proje ürettikleri üzerinde duruyoruz. İnanıyorum ki bu 2 milyon projenin en azından yılda 100 bin tanesinin patenti alınmalıdır. Yoksa sivas kangalımızın, hereke halımızın veya gaziantep baklavamızı sahiplendikleri gibi bizim öğrencilerimizinde yaptıkları projeleri birileri sahiplenir. 

 


 

IŞIKLI KİTAP PROJESİ

Projenin Amacı: İnsanların karanlıkta kitap okumaları için tasarlanmıştır. Kitap okumak için açıldığında ışığı sensör sayesinde kendiliğinden yanmaktadır. Işıklı kitap projesinde özellile yatak odasında yatma vakti kitap okumak isteyenler için çok faydalı olacağı düşünülmektedir. Kitap içerisine kamufle edilmiş olan ışık sadece okunacak yeri aydınlatmakta böylece başkasına rahatsızlık vermemektedir.

 kitap icat, ilginç kitap, yapım kuşağı

ışıklı kitap icadı, yapım kuşağı, teknoloji tasarım yapım kuşağı

 Işıklı Kitap Projesini tasarlayan öğrencimiz.

Teknoloji Tasarım Yapım kuşağı 


 

 ELİNİZİ YAKMAYAN SOBA

Projenin Amacı: Özellikle küçük yaştaki çocukların sobadan ellerinin yanmasını önlemektir. Sobanın yaklaşık 3-4cm gerisine yerleştirilmiş ısıya dayanıklı ve ısıyı engellemeyecek şekilde tasarlanmış olan tel örgü hem sobanın veriminde kayıba neden olmuyor, hemde insanların direkt olarak sıcak soba yüzeyi ile temasını engellemiş oluyor. El yakmayan soba projesi her ne kadar sadece küçük çocukların elini yakmamaları için tasarlanmış olsada, sobaya yakın duran kişilerin kıyafetlerinide korumuş olarak başka bir soruna da çözüm getirmiştir.

  el yakmayan soba, ilginç icat, yapım kuşağı

el yakmayan soba, yapım kuşağı

el yakmayan soba, yapım kuşağı

El yakmayan sobayı icat eden öğrencimiz.

 yapım kuşağı teknoloji ve tasarım dersi


 

OTOMATİK ÇİÇEK SULAMA DEVRESİ

Projenin Amacı: Yazın tatile gidildiğinde veya belirli bir zaman diliminde evinizi bırakıp gitmek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durumda tatil dönüşü bir bakıyorsunuz evdeki  yıllardır emek verip baktığınız çiçeğiniz kurumuş. Bu durumun farkına varan öğrencimiz otomatik çiçek sulama devresi ile sorunu kökünden halletmiştir. Otomatik çiçek sulama projesi çiçeğinize ayarladığınız saat ve günde aralıklarla çiçeğe su vermektedir. Örneğin  18 saatte aralıklarla çiçeğinize 1 bardak su verecek.

Not: Projemiz her ne kadar otomatik çiçek sulama isminde olsada, ufak bir değişiklik ile otomatik balık yemleme projesine dönüştürülebilmektedir.

 çiçek sulama devresi icatı, yapım kuşağı

Otomatik çiçek sulama devresini icat eden mucit kızımız

Teknoloji tasarım yapım kuşağı


 

HER GELEN ZİLİ ÇALSIN

Proje Amacı: Özellikle evine hırsız giren ve evinizin kapısını dinlemek isteyen meraklı komşulara karşı önlem amacıyla tasarlanmıştır. Her gelen zili çalsın projesi kapımızın önüne herhangi bir kişi geldiğinde evimizin zilini otomatik olarak devreye sokmaktadır ve zil çalmaktadır. Projeyi istediğimiz zaman kumanda edebimek için sisteme seri bağlı anahtar kullanılmıştır. Eğerki evde bebeğiniz uyuyor ve zilin çalmasını istemiyorsanız bu seri bağlı anahtar yardımıyla zili tamamen devre dışıda bırakabiliyorsunuz.

 sahibine acilan kapi, yapım kuşağı

Her gelen zili çalsın projesini icat eden mucidimiz

Teknoloji tasarım yapım kuşağı


 

 

ÇOK AMAÇLI BANK

     Proje Amacı:  İnsanlar banklarda otururken yağmur yağarsa veya hava çok sıcak olursa bankta oturamıyorlar. Çok amaçlı bank ile bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Diğer taraftan hava serinse ve güneş ışığının üzerimize gelmesini isteyebiliriz. O zamanda bankın üst çatısı el ile manuel olarak açılabilmekte ve güneş ışığının bizi ısıtmasını sağlayabiliyoruz. Çok amaçlı bank icat eden öğrencimiz üst çatısının bir düğme yardımı ile otomatik olarak açılıp kapatılabileceğini, fakat bu bankların parklara konulacağından çocukların bununla oyuncak gibi oynayarak bankın çatısını bozabilirler düşüncesi ile manuel olarak yapmayı uygun görmüştür.

 otobüs duragi icat, yapım kuşağı

Çok amaçlı bank'ın mucidi

teknoloji tasarım yapım kuşağı projeleri

 


 

 

ÇİFT TARAFLI CAM SİLECEĞİ

Projenin Amacı: Özellikle yüksek katlı evlerde oturan kişiler binaların yüksek katlarındaki camları silerken aşağı sarkmakta ve hayatlarını tehlike atmaktadırlar. Çift taraflı cam sileceği ile evimizin içinden camı sildiğimizde dış taraftanda cam silinmektedir. Projede camların iki yüzeyine yerleştirilmiş süngerler ve süngerlerin içine yerleştirilmiştir mıknatıslar ile bu işin çok rahat halledilebileceği ispatlanmıştır. İcadımız biraz emek harcayarak geliştirilirse her evin vazgeçilmezleri arasına gireceğinden şüphe yoktur.

 

 cift tarafli cam silecek, yapım kuşağı

Çift taraflı cam sileceği icadını tasarlayan öğrencimiz

teknoloji ve tasarım dersi

 İÇERİYİ GÖSTERMEYEN CAM KAPI

Projenin Amacı: Özellikle binaların giriş katında oturan evler, müstakil evler ve giriş katta bulunan iş yerleri için tasarlanmıştır. Projede kullanılan camın özelliği polis merkezlerinde sorguya alınan kişilerin bulunduğu odanın camı ile aynı olmasıdır. Cam içeriden dışarıyı gösteriyor fakat dışardan bakıldığında iç kısmı göstermiyor.

  cam kapi, yapım kuşağı

İçeriyi göstermeyen cam kapı tasarlayan mucidimiz

teknoloji ve tasarım dersi

 


 

SOĞUKTA ELLERİN ÜŞÜMESİN

Projenin Amacı: Yağmurlu ve soğuk havalarda şemsiye tuttuğumuz elimiz üşümektedir. Soğukta ellerimizin üşümemesi için tasarlanmıştır.

  yagmurda ellerin üsümesin, teknoloji tasarım yapım kuşağı

Ellerin üşümesin projesini tasarlayan öğrencimiz

teknoloji ve tasarım yapım kuşağı icatları

 


 

AHŞAP IŞIKLI SAAT PROJESİ

Proje Amacı: Evlerde kullanılan saatlerin çok klasik ve sıradan olduğunu vurgulayan öğrencimiz bu sorunu çözmek için kendi ahşap saatini tasarlamıştır. Saatin ilgi çekiciliği ön plana çıkaran 2 adet lamba eklemiştir. Bu lambalar sayesinde hem karalıkta saati görmekteyiz hemde bu lambaları gece lambası yerine kullanabilmekteyiz.

Not: Projeyi yaparken kontra plak kalınlığı iyi seçilmelidir. Yoksa saatin iç kısmı monte edilirken akrep, yelkovan ve saniye takarken sorun yaşanabilmektedir.

isikli saat, yapım kuşağı

isikli saat, yapım kuşağı

Teknoloji ve tasarım icatlar

 


 

AKILLI KANEPE

Projenin Amacı:  Akıllı kanepenin icat edilmesinin amacı kanepenin altında bulunan eşyalarımızı çıkarmak için kanepeyi kaldırdığımızda kanepe üzerimize düşübilmekte başımızı, elimizi sıkıştırabilmektedir. Akıllı kanepe ile açılan kısmı arkadan iki lastik ile sabitleyerek bu sorunun ortadan kaldırmak amaçlanmıştır. Proje üzerinde biraz daha çalışılıp daha estetik hale getirilebilir.

kanepe, yapım kuşağı

kanepe icat, teknoloji tasarım yapım kuşağı

Teknoloji ve tasarım örnekleri 

 


 

ÜSTÜN GEÇİŞ YOLU

Projenin Amacı: Üstün geçiş yolu ile ambulans, itfaiye, polis gibi üstün geçiş hakları olan devlet birimlerinin olay yerine daha hızlı varmaları amaçlanmaktadır.

 özel yol, özel ambulans yolu, yapım kuşağı

teknoloji tasarım yapım kuşağı

 Teknoloji tasarım örnek projeler 8. sınıf 


 

 

ÇARPIŞMAYAN ARABA

Projenin Amacı: Trafik kazalarının çok olması sonucu ülkemizde de, dünya çapında da çok sayıda can kaybı yaşanmaktadır. Çarpışmayan araba projesi ile trafik kazalarında önemli ölçüde azalma olacağı düşünülmektedir. Proje mıknatısların aynı kutupları birbirini iter düşüncesi ile hayata geçirilmiştir. Günümüzde kullanılan otomobillerin tampon kısımlarının mıknatıs ile yapılması kazalarda yaşanan can kaybını azaltacağı düşünülmektedir.

 kaza yapmayan araba, yapım kuşağı

 kaza yapmayan araba, araba icat, yapım kuşağı

  Çarpışmayan araba teknoloji dersi


 

ÇÖP BİRİKMESİN PROJESİ

Projenin Amacı: Özellikle binaların yüksek katlarında oturan insanların yaşadığı çöp sorununa çözüm getirmek amacıyla icat edilmiştir. Evdeki çöpler direk olarak camdan çöp konteynırına giden çöp yoluna atılacak. Böylece çöp atma derdi ortadan kalkacaktır. Şekilde çöpün gitmiş olduğu kutunun içinde çöp kamyonunun kasası vardır. Çöp kamyonu çöpü almak için geldiğinde boş konteynırı bırakacak, dolu konteynırı alacak böylece zamandan da tasarruf edilmiş olacaktır.

 cöp birikmesin, cevre temiz olsun projesi, cöp arabasi

Çöp birikmesin proje icatı

 


 

DEPREM EVİ

Projenin Amacı: Depremde ev altındaki raylı tekerlek sayesinde ireli geri hareket ederek yıkılması önlemek amacıyla tasarlanmıştır. 1999 yılında canım Türkiyemi mahveden depremden sonra böyle bir projeye ne kadar çok ihtiyacımızın olduğu bariz ortadadır.

 depremde yıkılmayan ev, yapım kuşağı 

teknoloji tasarım örnekleri, yapım kuşağı örneklleri 

Depremde yıkılmayan ev

Teknoloji ve tasarım sizin siteniz, sizin sesiniz.

 


 

 

PİKNİK TÜPÜ ÖZEL BAŞLIĞI

 Projenin Amacı: Piniğe gittiğimizde bazen piknik tüpü düzgün bir zemine konulmaz üzerinde pişen çay veya yemeğimiz devrilip dökülüyor. Bunu önlemek amacıyla yapılmış bir projedir. Proje portatif olarak denenmiş ve uygun malzeme kullanıldığında çalışacağı kesindir. Geliştirilebilir bir projedir.

 piknikte cay dökulmesin, yapım kuşağı 

piknikte cay dökulmesin, yapım kuşağı

yapım kuşağı icatları


 

 

ENGELLİ ÇORAP GİYSİN 

Projenin Amacı: Engelli kardeşlerimizin kendi çoraplarını kendinin giyebilmesi için tasarlanmış projedir. Engelli olan kişi resimde görülen icadın üst taraftaki tutma yerinden tutarak çorabını ayağına geçirebilmektedir. Örneği az bulunan nadir projeledendir. Bu icat basit gibi görünsede denenmiş ve işe yaradığı gözlemlenmiştir.

engelli corap giyme projesi, engelli yeni icat, engelli, icat

Teknoloji tasarım yapım kuşağı

 


 

 

İKİZ EV PROJESİ 

Projenin Amacı:  Simetri bir ev yaparak ikiz kardeşlerin oturması amaçlanmıştır. Bazı insanlar bildiği gibi herşeyi ortak, aynısını kullanmayı severler. Özellikle bu proje ile aynı eşyayı kullanmaktan hoşlanan ikiz kardeşlere yardımcı olacağı düşünülmektedir.

  ikiz ev, yapım kuşağı

Teknoloji ve tasarım dersi yapım kuşağı

 


 

SIRAYA GİR PROJESİ

Projenin Amacı: Özellikle sıra olunması gereken yerlerde bazen sıra karışıklığı olmaktadır. Gişelerde, kantin sırasında v.s. insanların çok yoğun olduğu zamanlarda sıra sorunları ortaya çıkmakta ve sonucu bazen üzücü olabilmektedir. Buna çözüm olarak geliştirilmeye çalışılmıştır. Özellikle okullarda kantinlerin alışveriş kısmına uygulanabilir.

 sira sorununa çözüm, sıra projesi, sıra olmaya son

Teknoloji ve tasarım

 


 

HAVUZ TEMİZLEME APARATI

Projenin Amacı: Havuzlu ev veya otellerde havuz temizlemek için ayrı bir bütçeye hemde zamana ihtiyaç duyulmaktadır. Havuz temizleme aparatını havuzun taban kısmına kullanmadan önce seriyoruz ve havuzu kullandıkatan sonra çıkartık temizleyip yerine koyuyoruz. Hepsi bu kadar. Pratik olan bu yöntemle havuz kullanılmadığında da içine biriken pisliklerin anında temzilenmesi hedeflenmiştir. 

 cevre kirliligine son projesi, cevre kirliligi icat, cevre,icat

 cevre kirliligine son projesi, cevre kirliligi icat, cevre,icat

teknoloji ve tasarım yapım kuşağı projeleri

 


 

 

ARKA SIRADAN GÖRÜYORUM

 Projenin Amacı: Bazen sınıflarda öğrencilerin kısa boylu olanları arka sırada oturmaktan ve tahtayı göremekten yakınmaktadır ve boyu uzun olanlarda boyunun arkada oturmasına sebeb olduğundan dolayı üzülmektedir. Artık isteyen istediği sırada oturabilir çünkü tahtayı herkes görür.

 tahtayi goremiyorum, icat tahta, tahta nasıl

 


 

 

SÜPER AKILLI POSTA KUTUSU

Projenin Amacı: Akıllı posta kusunun amacı postamız geldiğinde anında haberimizin olması ve başka birinin bize ait olan postaları kurcalaması için tasarlanmıştır. Akıllı posta kutusunda bulunan zil posta kutusunun içine ve lambası ise eve konmaktadır. Herhangi birisi posta kutumuza müdahale ederse lambası evde yanarak bizi uyarmaktadır. Aynı düşünce ile posta kutumuza postacı mektup bıraktığında evdeki ışık yanmakta postanın geldiğini haber vermektedir. 

Not: Posta kutusu açılmadığı müddetçe alarmı çalmamaktadır. Bu postacı posta attığında alarm çalmaması için bir önlemdir. Proje çok güzel çalışmaktadır.

 posta kutusu, ilginç posta kutusu, akıllı posta kutusu, alarmlı posta kutusu 

 posta kutusu, ilginç posta kutusu, akıllı posta kutusu, alarmlı posta kutusu

teknolojinin icatları harikalar 

 IŞIKLI TERLİK

Projenin Amacı: Akşam karanlıkta uyandığımızda mutfağa su içmak için gidersek ışığı yakıp evdeki diğer kişilere rahatsızlık vermemek için tasarlanmıştır. Terlikler giyildiğinde ışıklar yanmaktadır. Pillerinin uzun ömürlü olması için projeye LDR li sistem konulmuş bu sayede ışıklar terlik giyilsede gündüz ışıkları yanmamaktadır.

 ışıklı terlik ışıklı ayakkabı, yapım kuşağı örnekleri

 KARADA, HAVADA VE DENİZDE GİDEBİLEN VASITA PROJESİ

Projenin Amacı: Her trlü ortamda hareket kabiliyeti olan bir araç geliştirmektir. Artık engel kalmıyor heryerde giden vasıta tasarladık.

 karada, havada, denizde, icat ilginç, proje, yapım kuşağı 

 


 

KARANLIKTA BAKILDIĞINDA OTOMATİK IŞIK VEREN SAAT yapım kuşağı örnek

Karanlıkta saate bakıldığında saat üzerinde bulunan sensör insanın hareketini algılamakta ve otomatik olarak lambası yanmaktadır. Bu proje ile kimseyi rahatsız etmeden saati öğrenmek veya üzerimizi giymek mümkündür.

 ışıklı saat

  ışıklı saat

 


 

TAM KULAKLIK yapım kuşağı sınıf 7

Özellikle cep telefonu, volkman, mp3 çalar gibi kulaklık kullanarak dinlediğimiz araçların kulaklıkları karışıp bizleri rahatsız etmemesi için tasarlanmış bir projedir.

 fermuar kulaklık

 fermuar kulaklık projesi, ilginç icatlar

 


 

GÜVENLİ PRİZ yapım kuşağı sınıf 6

Çocuklar prizlere dokunmakta veya deliklerine iletken çivi v.s. sokmakta ve sonuçları insanlar için acı olabilmektedir. Bunun önüne geçmek için tasarlanmıştır. Ayrıca bu proje prizlerin üzerine monte edilip üzerine çiçek v.s. konularak evde estetik bir görüntüde sağlamak amaçlanmıştır.

 elektrik çarpmayan priz, prizden korunma, ilginç prizler

 GÜVENLİ PRİZ DIŞ GÖRÜNÜM elektrik çarpmayan priz, prizden korunma, ilginç prizler

 elektrik çarpmayan priz, prizden korunma, ilginç prizler

 


 

KIRMIZIDA MECBURİ DURACAK ARAÇLAR yapım kuşağı sınıf 678

Kırmızı ışıkta araçların mecburi olarak durması için yapılmış bir projedir. Projede kırmızı ışık yandığında panel otomatik aşağı inecek ve araçlar mecburi duracaklar, yeşil ışık yandığında panel otomatik kalkacak ve araçlar geçecektir.

 kırmızıda mecburi duruş

 kırmızıda mecburi duruş

 


 

MANUEL TAKVİM PROJESİ yapım kuşağı 7. sınıf

Her ay yapılacak notları, özellikle doğum günlerini o aya ait kutunun içerisine koymak suretiyle zamanı gelince açıp bakacağımız projedir.

 takvim icat, takvim projesi, yapım kuşağı projeleri

 


 

TÜRKİYEM CANIM BENİM

Her öğrencinin masasına Türkiye haritası çizilmesini anlatan projedir. Böylelikle kolaylıkla her ilin yerini öğrenciler daha küçük yaşta öğrenebileceklerdir.

 öğrenci masası projesi, öğrenci icat, teknolojik icatlar

 


 

MEYVE DOLABI yapım kuşağı 6

Meyvelerin saklanması için yapılmış bir projedir.

 öğrenci masası projesi, öğrenci icat, teknolojik icatlar

 


 

MIKNATIS PANO

Panoya iğne ile tutturulan ilanların zamanla iğnelerinin düşmesi veya ihtiyacı olanlar tarafından alınması sonucunda pano kötü görünmektedir. Bunun önüne geçmek için tasarlanmıştır.

 mıknatıs pano, panolar, pano icat, panoyu kim icat etti

 mıknatıs pano, panolar, pano icat, panoyu kim icat etti

 


 

NEMLENMEYEN TUZLUK PROJESİ

Tuzluğun altına yerleştirilmiş ışık sayesinde hem estetik bir görüntü ortaya çıkmakta hemde tuzluk içerisindeki tuzun nemlenmesinin önüne geçilmektedir.

 nem tutmayan tuzluk, tuzluk ilginç, tuzluk projesi

 mıknatıs pano, panolar, pano icat, panoyu kim icat etti

 


 

OTOMATİK BAHÇE SULAMA SİSTEMİ

Bahçeyi hergün ayarladığınız saate istediğiniz saat dilimlerinde sulayan devredir.

Fiş kompresöre bağlıdır ve su basma işini görmektedir.

 balık yemleme makinası

 


OTOMATİK TAHTA SİLME MEKANİZMASI

 tahata silici, ilginç tahta projesi,icat 

 


 

 

YAZLIK EV PROJESİ

Amaç: Yazın güneşten korunmaya yarıyor ve evin içerisine sinek vs. canlılar giremiyor. Fakat gözenekli tül perdeden rüzgar girmesiyle doğal serinlemede yapılıyor. Özellikler parklara kamelya şeklinde yapmakta büyük fayda vardır.

 yazlık ev icatı, yazın sıcak havalarda serinleten ev

PROJEYİ  GERÇEKLEŞTİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

yapım kuşağı, yapım kuşağı örnekleri, teknoloji tasarım yapım kuşağı

TASARIM GÜNLÜĞÜ NEDİR?


Etiket: yapım, yapım kuşağı, yapım kuşağı çalışmaları, 2012 projeler, ilginç çalışmalar, ilginç resimler, teknoloji ve tasarım, teknoloji ve tasarım 8. sınıf, yapım kuşağı etkinlikleri, etkinlik örnek çalışmala


 

PROJELERİN VİDEOSU


Değerli ziyaretçilerimiz özellikle bu sayfaya göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teknolojiserdar olarak teşekkür ederiz. Yapılan yorumların çok olmasından dolayı değerli yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar linkinin içine ekledik oradan yapılan yorumlara ulaşabilirsiniz.


YORUMLAR

 

Yorumlar

Hatice - 17/03/2016 - 19:07
Pek beğenmedim Elle tutulur şeyler deil ama emege saygi ellerine saglik
kadir - 17/03/2016 - 16:59
cok güzel olmuş çok beğendim
eda - 15/03/2016 - 15:42
gerçekten hepsi güzel ama beğenemedim 
meryem - 14/03/2016 - 21:09
ammada az var ha 
busem - 14/03/2016 - 20:32
1 tane tasarımınıza bakarak yaptım:))))) 
Ada Su - 14/03/2016 - 19:30
Bazı çalışmalar çok güzel gerçekten :) :)
Burak - 14/03/2016 - 14:58
Çok beğendim ellerinize sağlık.
Mirza Hüseyin - 14/03/2016 - 07:17
Süper ya :D Işıklı terlik en kolayları onu yapcam :D:D:D:D:D
Oguzhan - 13/03/2016 - 20:48
SOĞUKTA ELLERİN ÜŞÜMESİN projesindeki şemsiye zaten var ! yani çocuk bişey yapmamış ?
Merve - 12/03/2016 - 14:28
kırmızıda mecburi duracak araç demişler tamam da ambulans nasıl geçicek :D
Yok - 09/03/2016 - 19:00
Emeğe saygı ama elle tutulacak şeyler değil bence. Ama yinede hepsi güzel şeyler :) 
semanur 08/03/2016 - 18:56
Çok güzel projeler var,bunları yapanlarının ellerine kollarına sağlık
Yarasa - 08/03/2016 - 17:45
Abi ya çok iyisiniz 
hande - 06/03/2016 - 19:29
Ben çift taraflı cam silmeyi beğendim
rabia ceren 05/03/2016 - 08:44
hepsi birbirinden güzel gerçekten ama ben daha bulamadım ney yapacağımı hepinizden ilham aldım biraz biraz hepsi çok GÜZEEELLL
Öykü İrem - 03/03/2016 - 20:13
Ben bazıları hariç beğenmedim.Bize nasıl yaptıklarını anlatmıyor.Güvenli priz meyve dolabı saçmalık.Neyse yinede elinize sağlık ama işime yaramadı belirtiyim
saane - 02/03/2016 - 22:17
çok güzel olmuş sagolun birini çaldım kızmayın:))))))))
enes - 29/02/2016 - 16:29
o el yakmayan sobayi hic begenmedim 
enes - 29/02/2016 - 16:29
o el yakmayan sobayi hic begenmedim 
jsjsjsjsjjsjs - 29/02/2016 - 15:09
beğendiğim bazı çalışmalar oldu teşekürler ama sorun şu ki öğretmenimiz bu siteye bakıyormuş :( :(
rubar - 28/02/2016 - 19:26
çooook begendm..........,,,
Nur - 28/02/2016 - 08:35
Bence çok basit hiç yardımcı olamadınız yani
şeyma nur - 23/02/2016 - 19:21
tekoloji tasarım için ödev lazım çok güzel fikirlerdi ama aynısın yapama fikri olan yazsın lütfen 
Beyza 23/02/2016 - 16:08
icattan çok yorum var icatlarçok basit şeyler 
GG2 - 22/02/2016 - 20:29
Çok teşekkür ederim.Çok güzel bir site ve güzel çalışmalar.Ama tek bir ricam var kağıda yazdığınız sorunlarıda yazar mısınız? Teşekkür ederim
Ayşe - 21/02/2016 - 09:13
Lütfen yardımcı olun bana bana olmamış birşey söyleyin 

Buraksu - 19/02/2016 - 15:26
Bu projoler cok urastırıcı bn ypmam ama ii aslında . .sd.ss.
mehmet - 17/02/2016 - 14:12
Bence hepsi iyiydide benim işime yaramadı kağıt üstünde gerek bana
ahmet - 16/02/2016 - 16:17
bence güzel ama daha yaratıcı olabilir 
mervegül - 15/02/2016 - 16:50
bence çok güzel ellerinize sağlık
CR7 - 14/02/2016 - 20:11
Saol güzel kardeşim çok işime yaradı 
ayrıca siten müthiş bayıldım
Hakan - 12/02/2016 - 22:00
Bence hepsi iyi ama ben en çok ikiz ev projesini sevdim...
hakan - 12/02/2016 - 15:01
hepsi çok guzel ellerinize saglık
of of - 10/02/2016 - 20:55
çok güzel icatlar teşekkür ederiz♥♥♥♥♥
adsiz - 10/02/2016 - 11:41
Arka sırada oturan arkadaşa bir önerim var ön siraya geçsin
adsiz - 10/02/2016 - 11:41
Arka sırada oturan arkadaşa bir önerim var ön siraya geçsin
adsiz - 10/02/2016 - 11:41
Arka sırada oturan arkadaşa bir önerim var ön siraya geçsin
Ali - 09/02/2016 - 17:47
Otomatik kırmızı ışık durdurucumu ne vardıya o Ambulans gelince ne olcak ambulanıs gorunce kalksa bıle ambulanslara asırı zaman kaybı ugratır hele ıstanbul gıbı bol kırmız ısıklı yerlerde
bara n - 09/02/2016 - 16:58
cokkkk iyiii bir içatttttttt muçitler
ahmet - 03/02/2016 - 23:54
çok doğru söylemişsiniz sayın hocam bence milli eğitim teknoloji tasarım derslerinde zorunlu patent istemeli
ahmet - 03/02/2016 - 23:53
çok doğru söylemişsiniz sayın hocam bence milli eğitim teknoloji ve tasarım derslerinde zorunlu patent istemeli

ECE - 03/02/2016 - 08:48
Hepside çok güzel olmuş ama hem çok basit hem de biraz YARATICI olsaymış keşke
bugra - 19/01/2016 - 20:52
güzel olmuş sonuçta emek
Emre - 13/01/2016 - 11:04
Hepsi Çok İyi.....Sayenizde Ödevim Çok Güzel Oldu :D....... Tşkler :) 

Furkan - 11/01/2016 - 23:48
Çaldım helal etsinler XD
gdfj - 10/01/2016 - 20:11
çokkkkkk güzel ve mantıklı projeler var elinize sağlık
melike - 08/01/2016 - 14:42
helal olsun,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
çalışkanarı - 07/01/2016 - 20:31
Çok güzel olmuş gerçekten sayenizde çok güzel bir proje yaptım.teşekkürler
Sude - 04/01/2016 - 19:55
Çok saçma şeyler var ama bir-iki proje harika olmuş.Özellikle o kulaklıklı olana bayıldım.
helin - 03/01/2016 - 16:27
kaza yapmayan araba ve çöp birikmesin projesini çok çok çok çok beğendim
AisEzhel - 30/12/2015 - 17:29
Güzel AMA HİÇ Kurgu Kuşağı yok 
berfin toy - 30/12/2015 - 08:41
güzel olmuş ama nasıl yapıldığının video olarak gönderseniz
engin - 25/12/2015 - 09:22
çok iyimiş 100 a 
ldım
büşram - 24/12/2015 - 15:54
güzel olmuş ama bana göre değil :(:( 
fdds - 24/12/2015 - 15:15
hep aynı şey biraz değişik olmalı
dilara - 24/12/2015 - 13:05
PIROJELER, GERÇEKTEN GÜZEL, SİZİ TERBİKLİYORUM SİZİN GİBİ ÇOCUKLAR , GELECEĞİN GENÇLERİSİNİZ.......
abddullh - 19/12/2015 - 10:27
okula gitmeyenlerde denesin
merve kaya - 17/12/2015 - 11:02
bazıları saçma ama çok güzel olmuş takvimi çok beğendim onu yapıcam
merve kaya - 17/12/2015 - 11:02
bazıları saçma olsada yinede çok güzel olmuış sayeneizde teknıloji tasarıum ödevinden yüksek puan alacağım özellikle manuel takvimi çok beğendim
peri - 07/12/2015 - 17:26
çiçeği sulayan saksı benim fikrimdi. hiç güzel olmamış benimki daha güzel
Muhammet Mustafa - 02/12/2015 - 00:03
Arkadaşların purojeleri güzel hepsi birbirinden yaratıcı fikirler bence bu yolda devam etsinler dah güzelerini bulsunlar ben iclerinden havada denizde karada giden aracın dahs gelişmişini yaptım o arkadaşıda tebirik ederim 
sevilay karadaş - 21/11/2015 - 13:12
çok güzel yapmışsınız başarılar dilerim
elif - 11/11/2015 - 20:44
çok güzeller ama ben engelliler için çorap makinasını çok beğendim
furkancetin - 19/10/2015 - 16:55
çok iyiler helal olsun
emre - 10/10/2015 - 16:25
çok güzel olmuş ama bi kaç tane saçma hadi neyse görmezden gelelim yapanlar yakında bilim adamı olmazsa iyidir
misafir 11/08/2015 - 14:40
gerçekten güzel prajeler yapılmış bu projelere bakınca daha farklı fikirlerde bulabiliriz 
emine - 28/05/2015 - 15:53
güzeler ama keşke yazılı yada resimli olsaydı ama cok güzel olmuş emeğinize sağlık
melisa - 26/05/2015 - 20:37
bunlar çok güzel ama ben yatağa dönüşen sandalye yaptım 100 aldım ve 1.seçildi birde 1. lik plaketim var 
talha 25/05/2015 - 19:16
burdan beğenmeyenlere sesleniyorum daha iyisini yapında görelim :D
admin - 21/05/2015 - 17:13
herşey guzel olacak 
ceren - 21/05/2015 - 17:09
bence sıradan 
melike - 20/05/2015 - 19:30
Hepside çok güzel ama ben en çok akılı koltuğu beğendim 
melike - 20/05/2015 - 19:30
Hepside çok güzel ama ben en çok akılı koltuğu beğendim 
GÜNEY - 20/05/2015 - 17:44
çoçuklarımızın ellerine sağlık hepsi birbirinden hoş ve güzel.
ali - 19/05/2015 - 19:21
HEPSİDE ÇOK GÜZEL OLMUŞ. BU TASARIMLARI YAPAN TÜM ARKADAŞLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER
medıne - 19/05/2015 - 12:56
mereba ben teknolojı tsarım ogretmenıyım ogrencılerıme tasarım yapma konusunda yardım edıyorum. yanı fıkır bulmada sızlerden rıcam dıyer tasarımlarınızıa bana soylermısınız yanı yorum yazarmısınız
nisa - 19/05/2015 - 11:25
allah razı olsun(?) 
duygu - 16/05/2015 - 13:58
çok güzel bir site tesekkür edrim
sevilay baldemir - 14/05/2015 - 21:59
bende bir proje yaptım alarmlı saksı ama çok güzel oldu... 
sevilay baldemir - 14/05/2015 - 21:57
çok ilginç benimde bir projem var alarmlı saksı ama çok güzel oldu ...
kübra 11/05/2015 - 21:00
en kolayı mıknatıslı arabaydi teşekkürler güzel tasarımlar
muhammed - 10/05/2015 - 11:37
Carpişkayan arabalar bence hata geçerse kötü olur aynı mıknatısin aynı kurulları birbirini iterse: 
Arabayı park etmek yada trafikte araçların birbirini itmesi sonucunda daha kötü kazalar olacaktır fakat mıknatislari elektronik yapsa ve sadece araba calistiğinda mıknatıs devreye girse miknatislarin kuvvetlerini ayarlasalar sadece iki aracın kafa kafaya gelecek şekilde etkili olrsa daha iyi olur.
Sema - 07/05/2015 - 18:16
Posta kutusu tek güzel başka hepsi ğivdi
sgasgas - 04/05/2015 - 16:50
Güzel şeyler var ben biraz basit olsun istedim ve ÇÖP BİRİKMESİN PROJESİNİ YAPTIM BUNU YAPAN KİŞİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
fındık 02/05/2015 - 11:21
ilginç , etkileyiçi ve tek kelimeyle berbat
anonymous - 01/05/2015 - 15:48
en iyi olanlar çift taraflı cam sileceği,geliştirilirse çarpışmayan arabalar,beraber kullanılırsa kırmızı ışıkta durma ve üstün geçiş yolu,akıllı posta kutusu,elleriniz üşümesin ve çiçek sulama makinesi. :D
MELİH - 27/04/2015 - 21:45
GERÇEKTEN ÇOKM YARDIMCI OLDUNUZ
winchestırgillerdenmehmehmet - 27/04/2015 - 16:44
çarpışmayan araa çok saçma çünkü aynı kutupların birbirini ittiği gibi zıt kutuplarda birbirini çekio o projeyle ancak daha fazla trafik kazası olur
FATIMANUR - 26/04/2015 - 16:13
HEPİ SONUNDA SORUN CÜMLEMİ BULDUM THANKYOU
hatice 25/04/2015 - 15:57
muhteşem
Hatun - 22/04/2015 - 15:41
sayenizde tasarım ödevim yetişti çok teşekkürler
CANDAN - 21/04/2015 - 19:22
orda çarpışmayı önleyen araba yapmışlarda iyide zaten hava yastığı var gereksiz bir şey olmuş
isimsiz şahıs - 21/04/2015 - 15:07
Cok sacma fikirler berbat...
şeyma - 18/04/2015 - 14:29
güzel ellerinize sağlık ama ben daha yaratıcı şeylere bakacam
mert - 17/04/2015 - 14:22
gerçekten çok güzel olmuş 
doğkiş - 13/04/2015 - 22:18
yazlık ev siyah olmaz siyah sıcağı içine çeker
ümit - 13/04/2015 - 19:41
yazlık projesine bayıldım abi güzel olmuş bence hoca 100 vermiştir ben olsam 100 verirdim 
Zeynep 13/04/2015 - 14:03
Çok güzel bir sayfa
ömer - 12/04/2015 - 18:33
nasıl yapılr yok soğukta ellerin üşümesini nasıl yapacam
sevgi - 12/04/2015 - 17:46
Biraz daha hayal gucu gerek bence.
zulal dila - 10/04/2015 - 20:52
Ne zwmqndir aklima bi sey gelmio sayenizde bi projenizi gelistirerek 0 almaktan kurtuldum
elif - 10/04/2015 - 08:36
en beğendiğim çiçekleri sulamak diğerlerini begenmedim
misafir - 09/04/2015 - 22:14
Ben de bu yapılanlardan birisini aklımdan bulmuştum 
MUHAMMET SALİH - 09/04/2015 - 20:14
ARKADAŞLARA TEŞEKKÜÜR EDERİM ÇOK GÜZEL İLHAMLAR ALDIM HELEKİ ÇARPIŞMAYAN OTOMOBİL 
bi dost :D hihihiiiiiiiii - 09/04/2015 - 19:31
ya güzelde hoca sadece araştırın aynısını yapmayın dedi bir de kendisi zengin ya bizi öyle zannediyor pahalı şeyler yapmamızı istiyor vay zalım vay vicdansız babam çok para gidiyor diye bana kızıyor lütfen biraz indirim 
TUĞBA - 09/04/2015 - 15:05
ÇOK GÜZEL İCATLAR VAR TŞK EDERİZ
bıeberlar grup 09/04/2015 - 14:34
gerçekten çok güzel olmuş vay beee bana çok ilham getirdi
bırber - 09/04/2015 - 14:33
gerçekten müthiş tasarımlar bana çok ilham getirdi sayenızde sağolun arkadaşlar
Sercan - 09/04/2015 - 13:56
En çok mıknatıslı arabayı begendim papacam inş. 
eda ece - 08/04/2015 - 16:06
hepinizin ellerine sağlık çok güzel olmuş :)
enes - 08/04/2015 - 15:20
FAZLA IYI OLMASADA IDare eder la
BEKİR - 07/04/2015 - 11:30
BUNLARIN HEPSİ GÜZEL 
seyir - 06/04/2015 - 21:15
çok güzel etkinlikler var
cansel - 06/04/2015 - 20:18
bence güzel ve faydalı tasarımlar ortaya çıkmış emeğiniz için teşekkürler:)
zazacıgençlik01 - 06/04/2015 - 18:55
arkadaşlar o araba olayı hayatımızda olamaz çünkü mıknatıslar bizim telefonlarımızı bozabilir 
bir de arabanın motorlarını manyetik sistem var onda unutmayınnnn !!!! 
DOĞUŞ - 06/04/2015 - 10:19
arkadaşlar hepsi çok güzelll olmuş ellerinize sağlık ben 2 tanesini aldım biri el yakmayan soba biride kırmızı ışıkta geçen arabalar için yapçam
suheda 05/04/2015 - 14:56
cok guzel olmus bende ıslanmayan bank yaptım
sevcan - 03/04/2015 - 17:01
güzel icatlar tebrik ederim 

)
sevcan - 03/04/2015 - 17:01
güzel icatlar tebrik ederim 

)
kerem - 03/04/2015 - 07:30
çarpışmayan araba ney lan arkadaki arabaya çarpacak o zaman itince 
misafir - 02/04/2015 - 14:03
elinize emeşinize sağlık bu sayede geçer not alabilir çok sağol un
pınar - 01/04/2015 - 20:01
bn sadece 3 tanesini begendim
ayşenur - 31/03/2015 - 18:50
çok güzel olmuş bence beni ödevden kurtardığınız için teşekkürler
Ahmet DAŞDEMİR - 30/03/2015 - 15:55
hepsi çok güzel olmuş tebrik ederim
meryem - 29/03/2015 - 13:54
çoğu zaten icat edildi ...
mehmet 28/03/2015 - 19:42
ya ben bunu hocama götürsem kovar beni :Çdwefaf 
sanan - 28/03/2015 - 16:05
Bn. Bunlari yapsam hoca -100 verir yemin edom
huseyin - 28/03/2015 - 16:04
Malgibi ayni yarama bnzo hepsi yapsam hoca -100 verir 

zeyna bell a - 28/03/2015 - 11:35
hepsi güzel olmuş , emeğinize sağlık 

irenoğulları - 27/03/2015 - 11:43
sıcakta korunmak için ev yapmışsınız ama siyaha boyamışsınız siyah güneşi çeker
Nurettin 26/03/2015 - 17:41
Bence güzel olmuş hepsi
öznur - 25/03/2015 - 20:36
Evet hepsi çok güzel ama bunları biz tasarlamak gerekiyo öğretmenler de kendiniz tasarlayan diye odev veriyor başkalarının projesini çalın diye vermiyor evet benimde yarın dersim varbendebiseyler bulmam lazım burdaki çok güzel ama kendimiz tasarlamaliyiz....
EMİR 25/03/2015 - 15:11
keşke hangi mlazemelerden yapıldığında yazsaydın
denizz - 24/03/2015 - 09:00
tmm gzl . ama çarpışmayan araba olmaz .çünkü mıknatıslar birbirine hızla yaklaştırıldığında iki mıknatıstan biri takla atar ; yhanii bu uygulanırsa arabalar takla atar. bu daha kötü olur :) tek.tas. ödevi yapacak arkadaşlar varsa çarpışmayan arbayı seçmeyin ;) :D .dd
misafir 23/03/2015 - 13:01
takvimli güzel miş begendim
berivan 20/03/2015 - 20:39
güzel olmuş arasında begendiğim oldu:):):)
kübra - 19/03/2015 - 11:39
çok işime yaradı helal olsun 
safiye - 19/03/2015 - 10:35
güzel olmş ellerinize sağlık bi kaçı saçma ama neysee :d 
şahin - 19/03/2015 - 09:09
çok güzel 
Feyusa - 18/03/2015 - 20:10
Çok Güzel İşimde Yaradı Çok Güzel Fikirler Verdi..
aycan - 18/03/2015 - 19:35
super olmuşşşşşşşşşşşşşşşşş
alexsandra - 18/03/2015 - 17:27
Bazılarını öldüren geliyo hani projelere saçma diyorlar ya kendilerine baksınlar ilk önce aynada kendilerini görünce neyin saçma ya da budalaca olduğunu görürler ve son sözüm ise emeğe saygı 
ece - 17/03/2015 - 17:43
fermuarlı kulaklığı çok beğendim çok zekice
serkan - 17/03/2015 - 17:12
walla hepsi mükemmel muhteşem:-) 
ahmet - 17/03/2015 - 06:27
süper site ama hoca görmesin 
elif su - 16/03/2015 - 20:08
site güzel ama hep yapılan seyler daha basıt seyler yok mu
banu - 16/03/2015 - 19:33
çooook güzel olmuş tebrik ederim 
iclal 13/03/2015 - 14:43
hepsi sper
seda - 13/03/2015 - 09:05
fena değil
bara bere - 12/03/2015 - 21:37
Guzelll yapımı zor Gözüme girdi Aferin? (: :)
ahmet nebi - 11/03/2015 - 19:37
hepsi de cok ilginc cok beğendim 
aynur - 11/03/2015 - 15:53
ışıklı terliğe bayıldım geriye kalanlar fena değil :) :) :) :)
merve - 10/03/2015 - 18:10
çok işime yaradı örnekler. çok saolun :)
CAN - 10/03/2015 - 16:07
Yanlız o sobadaki tel sobadan ısı alarak 
zamanla ısınacaktır.
burcu - 09/03/2015 - 20:02
güzel ama yaratıcı değil
harun canbak - 09/03/2015 - 16:48
çok güzel olmuş bana fikir verdiniz elinize sağlık
Ece 09/03/2015 - 15:52
Süper iyiki bu siteyi yapmışsınız.. Günlerce düşünürdüm yoksa beni büyük dertten kurtardınız saolunn .. :D :D :D
emine - 09/03/2015 - 15:02
projeler çok güzel olmuş arkadaşlar tebrik ederim ...... 
KADER - 09/03/2015 - 14:56
BOŞKONUŞMAYIN bazılarınız sırf konuşmak için yorum atıyor . SUSUNDA projeleriniz konuşsun.....
ela - 08/03/2015 - 20:47
süper bir şey soğol
aleyna - 08/03/2015 - 18:35
Hepsi çok güzel olmuş
demet - 07/03/2015 - 11:51
çoooooooooooook süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nisan - 06/03/2015 - 18:38
Bece el yakmayan soba benim favorim
Ali Özhan - 06/03/2015 - 16:41
arkadaşlar sesle yönetilen bir araba yapmak istiyorum düşüncesi olabilen var mı? 
nazlı - 06/03/2015 - 15:10
meyve saklama dolabı nedir yaaaa bildiğin dolap içine meyve koy al sana proje :) 
ece - 06/03/2015 - 13:27
bence çok mantıklı olan şeyler var ellerinize 
sağlıkkk
ayşe aşure - 06/03/2015 - 11:56
önçelikle teşekür ederiz içatlarınız için çok güzel olmuş bizde sizden örnek alıyoruz güle güle 
mustafa - 05/03/2015 - 20:57
Süper olmus
zeynep - 05/03/2015 - 15:55
ya güzller güzel olmasına da bizim hoca önceden araştırmıss
boşş - 04/03/2015 - 19:05
hepside çok basit.ama yinede hazırlayana teşekkürleer
neslihan - 03/03/2015 - 22:43
beyendim ama biraz basiy olmuşlar
isimsiz biri bos ver - 03/03/2015 - 20:20
cok iyi tesekkurler aferin 
mehmet 03/03/2015 - 09:43
hocalara sordum hepsini yok olmaz dedi yav he he he
gamze - 02/03/2015 - 19:39
Bence çok güzel projeler. Bende bunlara bakıp bir tane yaptım. Ve 100 aldım i. Teşekkürler 
ece - 02/03/2015 - 18:38
çok güzel bir site tşk...
GÜLSÜM ERİŞ - 02/03/2015 - 18:02
ÇÖP BİRİKMEZ PROJENİZİ ÇOOOK BEĞENDİM AYNISINDEN YAPıyorum
nesli - 02/03/2015 - 16:26
internetteki bütün projeler aynıı biraz değişik olmalı lütfen yani
Betül - 02/03/2015 - 16:09
çok teşekkürler ellerinize kollarınıza sağlık.
Halil - 02/03/2015 - 15:08
Çok güzel olmuş
Aybüke - 01/03/2015 - 22:22
Süper ama aradığımı henüz bulamadım ama saolun bunlardan çok güzel
ceylan - 01/03/2015 - 20:30
hepsi harika olmuş
elif yılmaz - 28/02/2015 - 16:56
bence hepsi birbirinden güzel ve yaratıcı ellerinize sağlık
melis çiçek - 28/02/2015 - 12:05
çok güzel olmuş elinize sağlık sizin sayenizde 100 alıyorum
elif - 25/02/2015 - 21:48
Coooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel hepinizin ellerine salik
elif - 25/02/2015 - 21:47
Hepsi güzel ama en çok yürüyen evi beğendim 
YOK - 25/02/2015 - 21:33
çok beğendim .........
Semanur - 24/02/2015 - 21:29
yaa bnce de biraz daha yaratıcı olabilirdi ama yine de içlerinden çok güzelleri de var
isa can - 24/02/2015 - 20:19
benimki geliyor beyler yıla damgasını vuracak 
werty - 24/02/2015 - 20:08
çok güzel olmuş ama keşke nasıl yapıldığını da yazsaydınız
dilek - 24/02/2015 - 18:32
harika bayıldım ve denedim :)
emrah - 24/02/2015 - 16:56
DAHA İYİ OLABİLİRDİ FAKAT DAHA YARATICI MAZMELER KULLANILIP ÇOK GÜZEL OLURDU
özge can aslan - 24/02/2015 - 08:47
tüm emeklerinize saglık çoooooook güzel olmuşş :) 
aylin - 23/02/2015 - 21:53
çok zorlar hepsi
muradıye - 23/02/2015 - 20:55
ıyı guzel olmus en cok karamaca kızın yaptıgı yazlık evı begendım(: 
emirhan - 23/02/2015 - 17:28
çok basit şeyler biraz daha hayal gücünüzü kullanın
zeynep - 23/02/2015 - 17:24
trafik ile ilgili olan projede ambulanslar için ne yapıldı ve sola direk dönmek isteyen araçlar için de ne yapıldı??? 
i.şçlökmjhgfd - 23/02/2015 - 14:12
çok güzel bir site
ezg - 23/02/2015 - 11:13
güzel ve yaratıcı projeler var. Tebrik ederim 
:)
halenur - 23/02/2015 - 10:37
genel olarak güzel ama başa takılan şemsiye Arap vilayetlerinde zaten kaç yıldır kullanılıyor sanırım yapan arkadaş bunu bilmiyordu..bir de mıknatıslı arabalar güzel iyi düşünülmüş, ancak arabaların hangi ikisinin arka arkaya geleceğini hesaplamak zor. zıt kutuplar ardarda gelir ise arabalar çarpışır. yine de tebrik ederim bir çoğu çok ilginç ve düzenlenip geliştirilse iyi icatlar ortaya çıkar
elif - 22/02/2015 - 19:26
arkadaşlar çok güzelmiş ama öğretmen anlıyor
hivda - 22/02/2015 - 14:25
bence çok güzel
çalgicikarisi berkantt - 21/02/2015 - 09:56
Bence gusell bheyendim ama oca internetten guzel calismisin didi hahahahah bende bisiy diyemedim sustum hahah ay em calgici karisi berkantt 😁😁
yücel - 21/02/2015 - 09:19
ellerinize sağlık,çok güzel 
ellerinizesaglik - 19/02/2015 - 16:53
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ışıklı terlik yapılmış önceden bide meyve dolabı çok saçma normal dolap olmuş o.
okan - 19/02/2015 - 16:48
çok güzel olmuş elinize sağlık yardımcı oldu=saçma olanıda vardı ama çok güzeldi
ESRA - 19/02/2015 - 15:42
çok güzel olmuş 
timur - 19/02/2015 - 14:56
muhteşem süpersiniz
aybur - 19/02/2015 - 13:54
sen hiç duymayanlar için ışıklı ev yapımı nasıl olurmu zülal hanım 
Elif - 19/02/2015 - 13:42
çok yaratıcı fikirler yok ama emeklerine saygı duyuyorum bazılarının ki gereksiz olsada yani gerçekte var olan şeyler olsada hepsi çok güzel olmuş hakaret edenlere de tesüf ederim kendi yapaccağım ödevlerimde bana çok yardımcı oldunuz bende sizin fikirlerinizden yola çıkarak bazı şeyler geliştirdim hakkınızı helal edin fikir alışverişinden dolayı bu arada araba çarpışmasını engelleyen şey çok güzel olmuş mıkanatıslı olann onnu geliştirdim tekrar tekrar emeklerinize fikirlerinize sağlık her çalışma çok güzel ollmuş
ismail - 18/02/2015 - 20:41
çok güzel teşekkürler
Yunuscan Çağlı - 18/02/2015 - 17:45
Kötü sayılmaz ama iyide sayılmaz. Hele bazıları çok saçma :/ 
Büşra Gözlü - 18/02/2015 - 16:49
güzel olmuş ellerinize sağlık
melisa - 18/02/2015 - 12:33
nasıl projeler bunlar ya masının üzerine türkiye haritası projemi şimdi bu ne saçma
MRF - 18/02/2015 - 09:49
BENCE MIKNATISLI PANO 10 NUMARA 5 YILDIZ OLMUS KANKALAR....
Bekircan eğmi - 17/02/2015 - 15:22
Çok ta güzel değil beğenmedim yinede elinize sağlık.
Filiz :))) - 17/02/2015 - 11:10
Bu Güzel Projeler Sayesinde Bulmaktan Kurtuldum... Çok Teşekkürler... 
fatma ve teslime - 17/02/2015 - 09:20
sacma sacma konuşanlar gerizakalı aptal kendini begenmiş ukaladır. erkeklerin hepsi böyle mantıklı kimse konuşmaz gayet güzel olmuş elinize salık
elifenur - 17/02/2015 - 09:00
mükemmel ötesi şeyler yapmışsınız
NURCAN - 17/02/2015 - 08:53
BİR TANETEK BEĞENDİM
misafir - 16/02/2015 - 20:37
çarpışmayan araba ne alaka ne biliyorsunuz belki trafikte aynı değil de zıt mıknatıs uçları gelecek böylelikte de kazanının olması kaçınılmaz olur :)))
abdullah - 16/02/2015 - 19:45
arkadaşlar bazıları acayip saçma meyve saklama kutusu ne arkadaş
zeynepnur - 16/02/2015 - 19:40
çok güzel fakat biz ebikaç fikir verseniz güzel olur
Bilal çolak - 16/02/2015 - 17:06
ya gençler tahtadan proje yapan var mı söyleyin ya ? yaptıysanız hadi aciiil 
DİLEK - 16/02/2015 - 15:55
Tam 5 tane buldum bakem ne olcek THANK YOU ;*
DİLEK - 16/02/2015 - 15:50
POSTA KUTUSUNUN MALZEMESİNİ YERLEŞTİRMEKTEN YER Mİ KALMIŞ SANKİ BİDE SAÇMA BİRŞEY ;*
büşra başol - 16/02/2015 - 13:13
çok güzel olmuş elinize sağlık...
yaren aktaş - 16/02/2015 - 09:53
cokkkkkkkkkkkkk güzelmış 
yunus hoplar - 16/02/2015 - 09:10
bence çok güzel olmamış hepsi bebek işi 
necip - 15/02/2015 - 19:48
Saolun işime yaradı eyvallah
AdminastörSerdar - 15/02/2015 - 19:34
saolun daha da ekleriz facede nekleyin 
Taha Varol 
lazım deyil 14/02/2015 - 19:46
her kezin ellerine sağlık
nisa - 14/02/2015 - 18:54
bir kaçı hariç hepsi çok iyi olmuş bizde bu siteden yardım alarak yaparız süper 
ipek polat - 13/02/2015 - 21:29
çok güzel site işime çokk yaradııııı
Veli - 13/02/2015 - 21:28
Banttan baska güzel bisi yok 
zilan - 13/02/2015 - 16:04
çok ii ya 
can - 12/02/2015 - 23:59
hepsinide gördü ama yinede güzel bir siet olmuş
himmet - 12/02/2015 - 18:59
her şeyçok güzel
ronaldo - 11/02/2015 - 19:01
hepsi berbat ellerinize sağlık yani cok basitler 8 sınıf diye girdim bu cıktı (..........adssf.........)
gamze 11/02/2015 - 14:02
bunlar çok zor daha kolayları yok mu :-(((
mustafa - 10/02/2015 - 19:53
Bende otomatik perde yaptım bi günde herşey bitti dosyalarda dahil
ninja kerim - 10/02/2015 - 09:46
teşekkür ederim ödevime yardımcı oldu
HASAN PATİPOĞLU - 10/02/2015 - 09:46
teşkürler türkey yardımcı olduğunuz için 
zeki 10/02/2015 - 09:03
çok başarılı
misafir - 09/02/2015 - 18:04
hepinizinn elne sağlık nsdhabf
misafir - 09/02/2015 - 18:03
bence guzel beğenmeyenler sanki yapabilcekte koru diyo salklar
nursena - 09/02/2015 - 17:59
bence herşey çok güzel olmuş lütfen banada yardım edin 
hayrettin 09/02/2015 - 15:20
meyve saklama dolabı hiç güzel olmamış çünkü bildimiz elbise dolabı bende bizim arabayı çekip koyum....
selda eskiocak - 08/02/2015 - 19:35
projeler çok güzel,yapanların eline sağlık.
gaffar 08/02/2015 - 11:57
ben en çok çiçek sulama ve çop toplama içatin beğendim bende çop toplama yada çiçek sulama içatin yapacağım .:) :) :)
ZEHRA - 08/02/2015 - 11:27
İDARE EDER İŞTE .........
sanem - 02/02/2015 - 00:06
hepsi hep bildiklerimiz şeyler hiç farklı icatlar yapan yokmuyaaa...
Fatma - 15/01/2015 - 20:58
Gercekten ellerinize saglik cok guzel :) 
ismni vermek istemeyen eylül - 15/01/2015 - 16:44
fena değil, ama teşekkürler ödevime yardımcı oldu. <3
mert - 14/01/2015 - 18:55
çok güzel yapmışsınız elinize sağlık ama bağzıları saçma 
karaprens - 13/01/2015 - 11:22
beğendim ama yaratıcı olabilirdiniz
şevval - 10/01/2015 - 17:46
ben projemiburdan aldım ama neslğan hoca farketti ve sıfır verdin 
ayşegül - 09/01/2015 - 15:58
cok işime yaradı saolun
merve - 08/01/2015 - 15:15
süperrsinizzzzzzzz kısaca uzun lafa gerek yok 
gizli - 08/01/2015 - 10:25
kırmızı ışıkta duran araba projesinde ambulanslar nasıl geçecek acaba bunun içinde bir şey geliştirilebilirdi...
zeynep sağlam - 07/01/2015 - 20:48
çok sağlun gerçekten çok işime yaradı. teşekkürler
FATMA - 07/01/2015 - 13:20
çok güzel bende ışıklı terlik,soğukta ellerin üşümesin,akıllı kanepe ve temizlik yapan terlik. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU SİTEYE
Serhat EKinci - 06/01/2015 - 15:12
Saolunuz sayenizde ödevimi yaptım
mark - 05/01/2015 - 20:19
bunların bazıları çok zor ama emeğinize sağlık biraz daha kolay şey yapabilirdiniz 
Alperen - 05/01/2015 - 15:19
İçeriyi göstermeyen camlı kapı yapmış ama içerisi görünüyor,o saçma olmuş😛.
nilsu - 04/01/2015 - 17:50
İsime yaradi. Bunu hazirlayana tesekur edeyorum
zeynep - 04/01/2015 - 15:32
emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum sayenizde ödevim çok güzel olacak:) 
öykü Özden - 04/01/2015 - 15:30
hepsi çok gzel olmuşç ama bazılarınn yapımı zor yaaa :)))))) asjasjasjajsj: :D 
öykü Özden - 04/01/2015 - 15:28
ÇOK GZELHPSİ FAKAT BAZILARININ YPLİŞİ ZOR ÖRNEGİN POSTAKUTUSU ZOR ....
cemal - 02/01/2015 - 13:23
deprem ev çok güzel olmuş 
isimsiz - 31/12/2014 - 18:50
Kim ne derse desin bence hepsi harika.Kötü olmuş diyenler kendileri yapabiliyorsa hodri meydan.
hüseyin - 28/12/2014 - 10:27
hep aynı şeyler ya biraz bir şeyler ekleyin ama ben size kötü olmuş demiyorum güzel olmuş yeni projeler ekleyin
aysenur - 26/12/2014 - 17:00
bunlar bebek isi daha guzellerini yapmayi denesenize 
romero - 26/12/2014 - 14:50
bence günlük hayatta normal şeyler var ve bazıları saçma olmuş ama bazıları gerçekten çok güzel.
mertcan ateş - 19/12/2014 - 08:52
hepiniz çok güzel tasarımlar yapmışsınız :) 
ÇETİN - 19/12/2014 - 08:50
güzel olmus
yeşim - 18/12/2014 - 17:51
hepsi güzel ama bazıları çök güzel bende 7 gittiğim için elleriniz dert görmesin
Berat Eren Yılmaz - 18/12/2014 - 14:54
Gerçek Güzel Olmuş Ellernize Ve Emeğinize Saygı Duyuyorum Allah Razı Olsun :)
sadık - 17/12/2014 - 18:47
O prizin etrafına kutu yapmak çok saçma.Zaten kapaklı prizler var kapağını çocuklar kolayca açamaz.
bahar - 15/12/2014 - 23:08
bazı arkadaşlar projleri beğenmemiş ama size diyeceğim tek şey bunlar hepsi el emeği ile yapılmış peki sen yapamadığın için bu sayfaya girdin demi o yüzden çirkin bile olsa biraz saygı lütfen
esma - 15/12/2014 - 17:55
çiçek sulama süper olmuş yaaaa
ismim yok :) :) hahahaytttt - 15/12/2014 - 17:13
beyendim vallaa güzel olmuş ama benimki daha güzel canım en çok ışıklı kitabı beyendim cicimmmmm
ismail - 13/12/2014 - 13:42
alakasız şeyler hiç güzel degil
BUĞRA AYBERK - 11/12/2014 - 20:35
BENCE BANA GÖRE DAHA İYİ BİR TASA RIM LAR ÜRETE BİLİRİZ ARKADAŞ LAR BENİM YAPTIĞIM TASARIMIM İSE TAKLA ATAN ARABA TASARIMI YAPMIŞTIM ONU YAPTIĞIMDA TÜRKİYE BİRİN CİSİ OLMUŞ OLDUM 
sanane - 10/12/2014 - 19:24
süper yardımcı oldunu başarılı ben çok sevdim hatta bana fikir bile verdiniz ve 100 aldım tşk ederim
CEYDA ULUS - 09/12/2014 - 20:28
YA DAHA DEĞİŞİK ŞEYLER YOKMU HOCAM ZOR BEĞENEN BİRİ DE KADIN ZOR YA :D :P
melisa - 09/12/2014 - 10:11
bence aklınızı kullansanız daha iyi yapabilirsiniz hemde çoooooooooook iyi öğretmen melisadan yani benden tavsiye
melisa - 09/12/2014 - 10:09
bence güzel de biraz daha aklınızı çalıştırsanız çook daha iyi olacak öğretmenizden tavsiye
burcu - 08/12/2014 - 19:26
Aynilarini bizde yaptik cok siradan oldu artik bunlar yaaaa
aslı - 02/12/2014 - 13:16
aferin kuzulrım
medine gül 01/12/2014 - 13:56
tebrik ederim keşke herkez sizin gibi yararıcı olabilse 
bahar - 29/11/2014 - 20:50
eh işte yarısı olamuş yarısı olamamış daaaaaaa
fadime - 29/11/2014 - 16:30
eh işte idare eder
ipek - 20/11/2014 - 18:31
süpersiniz gerçekten tam hayatın kolayını yapmışsınız yaptığınız çalışmalardan birini beğenip yapıcam emeklerinize sağlık daha güzel çalışmalar bekliyorum
myurat - 18/11/2014 - 17:05
tebrik edrim arkadaşlar süper olmuş
myurat - 18/11/2014 - 17:03
valla güzel olmuş hepsi yapanların ellerine sağlık ama biraz daha resimler açık olsun
bir tanıdık - 14/11/2014 - 16:57
güzel ama nasıl yapılacağını göstermemiş siniz sizi öldüreceğim
sevgi biebes - 14/11/2014 - 16:51
size teşekkür ederim çok sağolun
fatma - 12/11/2014 - 17:27
artık yeni projeler atsanız bunlar var 
fatma - 12/11/2014 - 17:27
artık yeni projeler atsanız bunlar var 
kübra - 03/11/2014 - 18:58
cok güzeler emeklerine saglık
özlem sezer - 30/10/2014 - 13:52
bence hepsi süper olmuşş
rabbit tavşan - 28/10/2014 - 16:33
beğendim ama bana uygun bişey yoooookkkkkkk...........................................................................
may neym is he 16/10/2014 - 21:34
bazılarının üstünde biraz daha düşünülse cok iyi
mhmmet 16/10/2014 - 17:36
çok teşekk,rler çok iyi olmuş
beyza :D - 12/10/2014 - 23:34
bu site çok güzel her gelen zil çalsın süper bişiymiş ama diğerleride güzeld,i tabiki :D 
melisa - 25/09/2014 - 20:37
çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll
Zülal - 24/09/2014 - 19:28
Bence çok güzel olmuş bu sayfayı şansıma buldum iyiki girmişim :)
büşra - 15/09/2014 - 13:25
heps guzel fakat bna daha ilginç gunumuze yarayabilecek tasarım fikirleri gerekiyor böle bi proje olursa bni haberdar edin teşekkür ederim
berke tunç - 06/08/2014 - 16:06
tebrikler sevgili arkadaşlar çok iyi keşke nasıl yaptığınızı söyleseydiniz. ama yinede güzeldi
berke - 06/08/2014 - 16:00
tebrikler sevgili arkadaşlar 
erdem - 26/05/2014 - 16:44
iyi şeyler var ama hepsi çok zor
ecem su - 24/05/2014 - 18:29
çok güzel olmuş tşk edrm
aynur - 17/05/2014 - 21:42
çarpışmayan arabaların bilgisi yanlış yazılmış zıt kutuplar birbirini iter yazılmış onun yerine çeker yazılmalı ve arabalar birbirine yapışır ve ilerleyemez yani aynı kutuplar yazılmalıydı
sena - 14/05/2014 - 21:13
hoca hiçbirini kabul etmiyor çok basit şeyler
sıla - 14/05/2014 - 14:28
hepinize çok teşekkkürrrrr ediyorummmm gelecekte bende yardımcı olurummmm
zeyker - 14/05/2014 - 14:28
hepinize çok teşekkür ediyorum çok işime yaradii
güzel - 12/05/2014 - 19:57
güzel olmuş ellrerinize saglık :) 
jaleaydınay - 12/05/2014 - 12:12
hepsigüzel olmuş herkes çok beyenmiştir /başarınızınızın devamını di leriz
lale - 11/05/2014 - 22:13
tebrikler
fıdan - 11/05/2014 - 20:25
cok cocuksu seyler bıraz daha mantıklı olunabılır hepsı usengec ısı cok mantıksız ayrıca nasıl yapıldıkları yok 
ismail 11/05/2014 - 17:23
bence çok guzel olmus 
Emin Ergdr - 11/05/2014 - 16:11
çokkkkkkkkkkkkkk qüzellmişşşşşşşşşşşş
onur - 11/05/2014 - 13:02
super projeler olmuş 
ferit kamil 10/05/2014 - 09:56
keşke araba algılyıcıyla ilgili proje olsaydı
merrrrrrrrrrrrrrrrrveeeeeeeeeee - 08/05/2014 - 17:56
hiç güzel değil çünkü yapamıyoruz ama kırmızı rejnkte duran araba yı azcık beğendim genede ellerinize sağlık :)))))
deniz - 08/05/2014 - 16:45
çok güzel tasarımlarınız varmış.........
NIALL HORAN - 08/05/2014 - 13:10
FAZLA YARATICI DEĞİL BENCE...DAHA İYİ OLABİLİRDİ...
bilinmeyen - 06/05/2014 - 20:03
hepsi birbirinden güzel olmuş muhteşeeeeeeeeeeeeeeem
Mehmet Can - 06/05/2014 - 13:31
Bizim ogretmenler bunlari yapsam hayatta kabul etmez ama cidden meyve dolabı biraz sacma olmus bildiğimiz dolap o.
Mehmet Can - 06/05/2014 - 13:30
Bizim ogretmenler bunlari yapsam hayatta kabul etmez ama cidden meyve dolabı biraz sacma olmus bildiğimiz dolap o.
fatmanur - 05/05/2014 - 11:39
çok harikalar ama yapılışını da yazsaydınız biz de yapardık
EmreÖLÇER - 04/05/2014 - 20:14
Arkadan göremiyorum projesi çok güzel ama meyve dolabı çok saçma bence ama genelini sevdim ben arkadan göremiyorum mu yapçam ellerinize sağlık 
ecem nur - 04/05/2014 - 19:21
o kadar da ilginç değil ama basit
nur 04/05/2014 - 18:47
çok güzel ama ben bi tane tek beğendim (ışıklı kitap)
zeynep - 02/05/2014 - 13:22
çok pratik sınıf arkadaşlarımın çoğu burdan almışlar bende arkadaşlarımın seviyelerinin okadarda yüksek olmamasına rağmen nasıl akıl edebilmişler diye çok merak ediyordum doğrusu 
kevser - 01/05/2014 - 19:14
Bence bazıları saçma olmuş ve ışıklı terlik projesi çok yapıla bir şey
cancan - 01/05/2014 - 16:38
çok kötü ve saçmalık 
Ensar - 30/04/2014 - 15:09
Yaptığınız Şeyler için,insanlığa faydalı olan her şey,ödülü hak ediyor. TEBRİKLER.
cenk - 28/04/2014 - 20:36
yaaa daha güzellerini bulmam gerekk off yaa bulamıyorum 
mira - 28/04/2014 - 15:29
bence zor hepsi zaten onlar için kolay olabilir ama ben bunu yapamammmmm..... 
ama güzel yapmışlar............ 
semanur 28/04/2014 - 14:32
hiçbiri işe yaramaz şeyler bu ne yaa
nurgül varol - 25/04/2014 - 21:50
çok teşekkür ederim çok güzel olmuş hepside süper denilecek söz yok valla
emirhan - 24/04/2014 - 14:28
meyve dolabı saçma bildiğimiz dolappppppp
mehmet - 23/04/2014 - 21:41
Elinize düşüncelerinize sağlık güzel olmuş bide bana lazım banada bana bulun hadi görüyüm sizi 

melike bulut - 23/04/2014 - 21:03
ben bu siteyi çok beyendim herkese tavsiye ediyorum bu siteden herkes faydalanabilir bana çok yardımcı oldu aynı zamanda kendimi geliştirmemi sağladı çok teşekürler projeler çok hoşuma giti
hatice - 20/04/2014 - 20:16
süper birşey olmuş yardımlarınızdan dolayı teşşekür ederim
mustafa - 20/04/2014 - 19:35
abicim güzel diecemde bunların yarısından çoğu var zaten
atiye - 20/04/2014 - 11:05
bence hepsi çok güzeldi emeği geçlerin ellerine sağlık :D
-__- - 17/04/2014 - 21:39
meyve saklama ve güvenli priz çok komik ama ışıklı terlik çok güzel:D
kamil - 17/04/2014 - 18:57
güzelmiş.ama işime yaramadı. hoca internetten baktığımı anladı.düşük aldım.50 gibi..
özlem 17/04/2014 - 17:38
bence ışıklı terlik hariç hepsi çok güzel..
ali - 16/04/2014 - 15:29
hepsi çok güzel ama basit yapılır ama yinede düşüdünüz ya o yeter
buse - 15/04/2014 - 15:02
bence çok saçma bazıları ama diğerleri güzell 10 numara 4 yıldız 
Tuğba - 15/04/2014 - 11:27
hepiniz güzel yapmışınız arkadaşlar 
yusuf hoca - 14/04/2014 - 19:33
güzel olmuş ama yapılışlarınıda yazsaydınızya
nazlı - 14/04/2014 - 17:20
hepsi çok ama çok güzel olmuş
aslı - 14/04/2014 - 16:10
fazlada iyi şeyler yok bunları bizim sınıfımızda yapar
seyithan - 14/04/2014 - 16:08
hay aklına bin yaşa 
iroşş - 14/04/2014 - 15:02
bana göre resimleri daha ayrıntılı gösterseydiler daha güzel olurdu ama yinede çok güzel olmuşş:)
yeşim - 14/04/2014 - 13:24
güzel ama pek de güzel degil ne yapacagıma karar veremedim :/ 
berkay - 13/04/2014 - 11:13
fena değil teşekkürler
helal beee - 12/04/2014 - 18:35
ya en çok işime yarayan otomatik tahta silme mekanizması hoca sayenizdeeeeee 100 verdi :) ;)
isimsiz - 10/04/2014 - 20:35
hepsi güzel ama biraz zor
dilara - 10/04/2014 - 18:41
çöp biriktirme evi güzel olmuş 
yasın - 10/04/2014 - 16:45
guzel fıkırlrr var, 
ipek - 10/04/2014 - 14:57
kolay yokmu yha:(((((
zeynep - 09/04/2014 - 23:11
yeni fikirler eklene bilir
çağla - 09/04/2014 - 19:31
bence ne iyi ne kötü
filiz - 08/04/2014 - 22:45
çok iyi abi ya
başarılar - 08/04/2014 - 19:01
vavv bee uff spr icatlar var kim yaptıysa tebrik ederim... başarılar
ecrin - 08/04/2014 - 18:46
nemlenmeyen tuzluk projesi nasıl yapılıyo acil lazı yazar mısınız?
NEHİR - 07/04/2014 - 19:47
BENİM TASARIMIM DAHA TASARLIYORUM KONUM İSE: MESELA OTOBÜSE YAŞLI TEYZE DEDE GENÇ VS BİRİ OTOBÜSE BİNİYOR AMA GÜNÜMÜZDE HİÇ KİMSE YER VERMİYOR BENDE BUNDAN YOL ALARAK : OTOBÜSE BİNİNCE AYAKTA kalınca DEMİRLERDEN TUTUNUYORLAR.. YA O DEMİRİ HEM KOLAYLIKLA KALDIRABİLİR HEM İNDİREBİLİR BİRŞEY DÜŞÜNDÜM DEMİRİ İNDİRDİN Mİ RAHAT BİR KOLTUK A DÖNÜŞÜR VE OTOBÜSTE KOLTUKTAN ÇOK BOŞ ALAN VAR BU DA AYAKTA HİÇ KİMSE KALMAYACAK...
seher - 07/04/2014 - 19:27
çok güzel tasarımlar var çok beğendim ...
aslı - 07/04/2014 - 17:24
kimse beğenmedim demesin beğenmeyenler çok yapabilir sanki
aslı - 07/04/2014 - 17:22
kimse beğenmedim demesin beyenmeyenler çok yapabilir sanki
eıifnur - 07/04/2014 - 10:39
kötü diyenler kendileri yapsınlar da bizde güzel bir proje görelim 
Murat Güvercin - 06/04/2014 - 18:42
bnde aynısını yapcamm (zaaa) :D :D
cego - 04/04/2014 - 20:02
çokzor kolayları yokmu
mery can - 04/04/2014 - 16:37
hepsi çok güzel olmuş bu siteyi yapanın ellerine saglık
ali - 04/04/2014 - 13:48
çok teşekkür ederim ama burda bana göre çalışma yok
muhammet - 03/04/2014 - 20:22
çok güzel site
boşver - 03/04/2014 - 17:32
ypması çok zor şeyler 
edacan - 03/04/2014 - 16:53
gerçekten hepside çok zekice ve çoooook güzelll....
eylül 03/04/2014 - 15:00
hepsi iyi elinize sağlık hepinizin
kader - 02/04/2014 - 23:32
güzel ama hoca anlamaz mı? 
elif - 02/04/2014 - 21:46
çok güzel olmuş emeğinize sağlık
Misafir - 02/04/2014 - 21:12
hiç güzel değil :Dd çok amaclı bank hariç
yohhhh - 02/04/2014 - 18:36
çok iyi yaaaaaaaaaaaa
merve birdal 02/04/2014 - 14:36
çok güzel olmuş mükemel çooooooooook beğendim tebrikler
sema - 02/04/2014 - 14:35
daha çok etkinlik olabilirdi ama fena degil
ertuğrul karaman 02/04/2014 - 09:57
en çok kaza yapmıyan arabalar hoşuma gitti 
ertuğrul karaman 02/04/2014 - 09:46
o çarpışan arabalar çok hoşuma giti onu ben yapıcam
amasyalı - 01/04/2014 - 19:44
daha yaratıcı bişey arıyorum.
ÖZGE DAVARCI - 01/04/2014 - 19:17
süper yaaa çok yaratıcı şeyler güzeeeel
nisa - 01/04/2014 - 18:22
hepside çok güzel olmuş elinize sağlık
MeHMeT - 01/04/2014 - 17:33
BENCE EN GÜZELİ ÇİÇEK SULAMAYDI :D
gulbaran - 01/04/2014 - 16:34
hic guzel degiller
ceyda - 01/04/2014 - 15:32
hepsini begendim ama çok zordu hepsi başarılarınızın devamını beklerim görüşmek üzere
bayram - 01/04/2014 - 09:29
gayet başarılıııı :)))))))))))))))
ismini vermek istemeyen Ceyda - 31/03/2014 - 23:59
BENCE ÇOK GÜZEL PROJELER VAR AMA BEN YÜKSEK NOT ALIRSAM DAHA GÜZEL OLACAK UMARIM HOCA BIR GICIKLIK YAPMAZZZZZZZ AMIIIIIIIIN :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
kıymetliniz - 31/03/2014 - 18:47
bence hepsi harika begenmeyenler kıskanıyor mu acaba 
ahmetalihan - 30/03/2014 - 12:59
içlerinden güzel olanları bar ışıklı terlik çok mantıklı birde kötü diyen arkadaşlara bir sözüm var siz daha iyisini yapında görelim
şeyma - 30/03/2014 - 10:32
çok harika icatlar 
damla beyza - 29/03/2014 - 18:37
güzel ama murat hoca bğnrs iyi
kumsal demiralp - 29/03/2014 - 08:57
arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ederim bu siteyi kim kurmuşsa onada ttşk. ederim valla doğru sölemek gerekirse hangisini yapayımdiye kararsız kaldım ama çöpler birikmesin projesini seçtim ... :D 
aytil - 28/03/2014 - 15:21
hepsi birbirinden güzel ve yaratıcı
esra nurrrrrr - 28/03/2014 - 12:40
güzel olmuş
halil - 28/03/2014 - 11:40
cok basarılı tebrikler
sananne - 27/03/2014 - 20:01
bu ne yaa çook saçma ve mantıksınz
bahar - 26/03/2014 - 21:42
SÜPER YA İŞİME ÇOK YARADI
ayla - 26/03/2014 - 18:57
çok iğrenç müzik seçiminiz var
hazal - 25/03/2014 - 18:41
güzel projeler var
ezgi - 25/03/2014 - 16:19
aslında hepsi güzel ama öğretmen interdeten yapmayın dediği
galatasaray aşkı özgenur - 25/03/2014 - 15:28
hepsi çok güzel fakat yapabileceğim bişey yok 2gün kaldı kolay olanı arıyorum iyigünler muslera seni çok seviyom
hilal nur 24/03/2014 - 20:42
size boyle bır sıte açtıgınız için çoooooookkkkk tşkkr ediom başarılarınızın devamını diliom boyle takıp edildiginiz için de tebrik ediom 
tuğçe - 24/03/2014 - 20:20
bU pROjeLERin ÇoĞUnu BİliYorDm hiç yArDImCI olmaDI
IŞIL - 24/03/2014 - 19:02
Bence projeler güzel ama bu öğrenciler resimlerde neden iğrenç çıkıyorlar?Sanki projeleri zorla yaptırmışlar ya da az puan vermişler (!) :p
muhammet - 24/03/2014 - 16:49
bence hıc guzel değil
dursuncan - 23/03/2014 - 17:34
bazıları çok iyi ve mantıklı ama bazıları bulunmuş mesela eller üşümesin
yaren - 23/03/2014 - 11:24
tasarımınızı beğendim tebrik ederim...............
degerli - 22/03/2014 - 17:38
tamda aradıgım içatlar inşallah 100 alırım
demiii 19/03/2014 - 19:26
ohaa süper ödevim sayenizde çok güzel oldu yaha teşekkür ediyorumm :D BU ARADA DOĞRU SÖYLÜYOSUN ADI MALMISIN OLAN KİŞİ DOĞRU BÖLE MALLAR DA VAR ASSDD :D
ıukjh - 18/03/2014 - 19:35
bazı tasarımlar zaten günlük yaşamda var. Çoğu öğrenci büyük bir ihtimalle bu çalışmaları yaptılar. Kendilerinin düşündüklerini sanmıyorum.
zehra - 18/03/2014 - 18:45
Hepsi birbirinden çok güzel hepsini çok beyendim 
@@@
azra - 18/03/2014 - 16:35
çok güzelde ben yapamam bunları
BÜŞRA - 18/03/2014 - 14:16
az daha iyi olmalıydı ama işime yaradı
beyza - 18/03/2014 - 11:23
süperrrrrrrrrrrrrrrr
şeyda - 17/03/2014 - 21:23
sınıftaki herkes mantıklı şeyler söliyo demek ki o mallarda burdan bakıyomuş :D:P:Z
kopyacı - 17/03/2014 - 21:07
Meyve dolabı ne ya sadece kutu getirmiş
deniz - 17/03/2014 - 20:48
bence hepsi çok kötü fikir
kadriye - 17/03/2014 - 20:34
fermuarlı kulaklık çok gzel bir fikir....
kdriye - 17/03/2014 - 20:33
İçeriyi Göstermeyen Cam kapı projesi iiçeriyi gösteriyor ama kızın kolu gözüküyooooor :)
barış - 17/03/2014 - 19:10
ehhhhhhhh benimkiorda olsaydı oooooohoo şimdiyrü 
emre akgün akhisar - 17/03/2014 - 18:34
çok bravo biraz kolay yapın 
seyit - 17/03/2014 - 16:42
fazla güzel diyiller bide çok zor yapılıyo yaa
gizem 17/03/2014 - 13:18
arkadasım seher sana katılıyorum
seher - 17/03/2014 - 13:15
bu site çok güzel sorun aramama gerek yok 
ömer can - 17/03/2014 - 09:23
ben sizden daha iyi yyyyyyyyyyaaaaaaappppppppaaaaaaaaarrrrrrrrrddddddddııııııııııımmmmmmmmmmmm
erkan bilgi - 16/03/2014 - 17:12
çok güzel olmuş bence
zeynep - 16/03/2014 - 12:12
arka plan müziği neydi öyle:DDDDama süper fikirler:D
bilgin kıymet - 14/03/2014 - 16:15
:D:Dbence cok basitler benim en beğenndiğim cıf tar aflı cam silecegi o biraz akıllıca :D:D
hilal. emine - 14/03/2014 - 14:31
biz de 8. sınıfız çalışkanız diye geçiniyoduk kendimizden utandık
zehra - 14/03/2014 - 13:46
Bnece hepsi iğrenç olmuş.. Bu nasıl fikirler böyle ya hepsi bok bok :)
havva - 14/03/2014 - 11:29
bu buluşları yapan kişilere zekası yooook
yok - 13/03/2014 - 22:15
ya süper 
ayşe - 13/03/2014 - 20:26
bence çok iyi omuşşş elinize sağlık
misafir - 13/03/2014 - 18:29
gayt gzl ama ben trafk palni olnn daha güzelini yapcm
hatice - 13/03/2014 - 15:14
ama bunların bazıları ne yazık ki var ve ben en çok posta kutusunu beğendim onu yapıcam, bazı icatlar icat değil olan icatlar
hatice - 13/03/2014 - 15:14
ama bunların bazıları ne yazık ki var ve ben en çok posta kutusunu beğendim onu yapıcam, bazı icatlar icat değil olan icatlar
BURCU - 12/03/2014 - 22:21
İİ KPYA ÇEKERİM ARTIK :D
esmanur - 12/03/2014 - 20:54
çok güzel olmuş hepsi elleriniz dert görmesin inşaallah
Mira - 12/03/2014 - 20:07
bence cokkkkk güzel projeler bir kaci haricinde yapanlarin ellerine saglik cokk güzelll sönnnnnn :) :)
eda - 12/03/2014 - 20:05
guzel olmus arkadaslar emeklerınıze saglık
ayşe - 12/03/2014 - 19:57
Çarpışmayan arabayı kim yaptı aceba
ÖZKAN - 12/03/2014 - 18:44
ÇOK GÜZEL İCATLAR ÇOK BEGENDİM 
VEYSEL - 12/03/2014 - 18:08
MUHTEŞEM 
tanem - 12/03/2014 - 17:41
bence saçma olan bi iki tane var ama yinede 
güzel...... he bu arada aşkımmm seni seviyorum
Gamze - 12/03/2014 - 14:17
Gerçekten pörfekt olmuş hepsi süperrrrrrrrr...
Lokum - 12/03/2014 - 10:30
Nineme nikah yapsam bu kadar masrafa girmem en düşüğü 50tl tutuyore walla kzk 
asena - 12/03/2014 - 09:06
çok beğendim elinize sağlık. :D 
neriman - 12/03/2014 - 09:05
icatlarınız hoşuma gitti. :D 
ayşen - 12/03/2014 - 09:04
projelerinizi beğendim. çok güzelmis. sağolun. :D :D
sfagsdgs - 11/03/2014 - 20:07
bazıları güzel ama bazıları inanılamaz aptal meyve saklam ne n hnagi a aptla yapmışki onu ama ayna projesi güzeldi hem bişeydaha meyve o rda çürür megazeka
mustafa - 11/03/2014 - 15:17
İğrenç tasarımlar var bunlar çok basit ve saçma.Yinede emeğe saygımız var ama boşuna uğraşmışlar. ( iğrençler )
ayşe nur - 10/03/2014 - 14:18
güzel olmuş fakat çoğu önceden yepılmış şeyler yinede tebrik ederim
helin taş - 09/03/2014 - 23:47
bence hepsi birbirinden güzel yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum 
fatih 09/03/2014 - 22:16
kulaklık süpermiş :D 
merve - 09/03/2014 - 17:56
bizim öğretmen bunların sadece 3ünü kabul eder çünkü hemen hemen hepsi tenolojik değil.
Fenerbahçelii - 09/03/2014 - 16:55
Harika icatlar var burada :)
eylül - 09/03/2014 - 16:33
iyrenç olmuş hepsi hiç beğenmedim hepsi birbirinden mantıksız hele hele o iceriyi görtermeyen kapı
beyza - 09/03/2014 - 16:29
hepsi de çok güzel :) :)
aysegul - 09/03/2014 - 15:44
süpersiniz ya sayenizde birsür fikrim oldu saolun ♥♥♥ :) :D
berna - 09/03/2014 - 13:52
hiççççççç beğenmedim örnek değil
alican - 08/03/2014 - 21:44
tebrikler
dılara - 08/03/2014 - 13:53
cok ıyı abı yaa
eylül - 08/03/2014 - 11:43
çok iyrenç şeylerd bence hiç güzel olmamamış
şeyma - 07/03/2014 - 19:07
süpersiniz arkadaşlar benim okulum da katıldı ama projeler yayınlanmadı
beyza - 06/03/2014 - 21:48
en nefret ettiğimmmmm derssssssssss
nil - 06/03/2014 - 21:33
çok güzel olmuşş
hudanur yapan - 06/03/2014 - 19:25
ışıklı kitap gerçekten hoşuma gitti
yüsra damacı - 06/03/2014 - 18:14
ben hiçbir şey bulamadım bu nasıl bir site ya çalışması gerekiyor tasarımın
fatma - 06/03/2014 - 15:04
ne bicim bi şey bunlar ya
misafir - 06/03/2014 - 14:02
teşekürler
deniz - 05/03/2014 - 19:56
yyyaaaaaaaaaaaa hepsi zor bunların birazda kolay koyun ve anlayışlı olsun lütfen çarşanbaya kadar lazım lütfen koyun
burak 05/03/2014 - 14:32
çok güzel olmuş tebrik ederim çok faydalı oldu benim için sorun çözüm bulamıyordum teşekkür ederim yapanlara
hasan - 05/03/2014 - 11:22
bence coğu cok kolay allah aşkına resminizi koymayın lütfen 
yasin - 04/03/2014 - 22:31
çok güzel şimdi emeğe saygı harika olmuş saygılar sevgiler
Bahtsız Bedevi - 04/03/2014 - 22:16
ABİSİ ODEVLERİN HEPSİNİ YAPTIM HOCAYA VERDİM HOCA BENİ OKULDAN ATTIRDI SİZİN YUZUNUZDEN SU AN AMERİKAYA TRANSFER OLDUM İNGİLİZLERİ DÖVDÜM HAPSE GİRDİM. SERİ KATİLİM MUTLUMUSUNUZ????????
öğrenci tek-tas da - 04/03/2014 - 19:45
bence bizim hoca abartıyo bu işleri bun eyha kac saat calısıyom buna oooff nesee yınede gzll bizim hoca daha büyüklerini istiyo ??***???
eda 04/03/2014 - 14:30
çok emek sarfetmıssınız elınıze sağlık
esra - 03/03/2014 - 19:39
güzel ama bir kaç bir şey daha eklenmeli :D NE ÇOK BASİT YA DA ÇOK ZOR olmayan bir şey olmalı :D 
tuğba - 03/03/2014 - 19:09
elinize sağlık çok mütüş şeyler var
Belirsiz - 03/03/2014 - 18:43
Çok Emek HArcanmış Bazılarına TEşekkürler Emeğiniz İçin bendce süper olmuş !
boş vet - 03/03/2014 - 18:15
çok saçma daha yaratıcı olabilirlerdi ama içlerinde çarpışmayan araba güzeldi 
YuSuF - 03/03/2014 - 15:20
Çok Saolun Yaaaa işime çok yaradı ♥♥♥ 
BEYZA - 03/03/2014 - 15:17
ÇOK SAÇMA NASIL BEĞENİYORSUNUZ BUNLARI HEPİNİZ LAÇKASINIZZZZZZZZZZZZZZZ
izet - 03/03/2014 - 14:44
bunlar babna iyi ve değişik vikirler verdiler 
ceylan - 03/03/2014 - 13:23
mıknatıs panoyu ki bulduysa allah razı olsun
beyza nurb - 03/03/2014 - 12:39
çok güzel icat bulmaktan kurtuldum harikaaa
zeynep demir - 02/03/2014 - 22:42
ama öğretmen kabul etmiyo çünkü olmaz diyor
ünal - 02/03/2014 - 15:50
ben tek işılı saat güzel olmuş
Emre - 01/03/2014 - 22:40
Bana bir icat lazım .Adı da Hırsız alarmı. 6. sınıf fen dersi etkinliği lütfen yardım edin
Yok 01/03/2014 - 16:21
Çok işimize yaradı artık helal edersiniz sağolun var olun.
yusuf ve mahmut - 28/02/2014 - 16:42
bende beğendim benimde yapmam grekiyor çok sağolun bunlar iyi örnekler 
ayça - 27/02/2014 - 22:24
fena değiller
ŞEYMA - 27/02/2014 - 20:31
süper tesekkur ederm ama bzı maketler aynııııı
sametem - 27/02/2014 - 19:55
offffff hep olmuş şeyler daha iyileri yokmu
firdevs - 27/02/2014 - 17:47
en baştaki çok güzeldi
semra 27/02/2014 - 17:35
her şeyi bulmuşlar biz ne yapacağız .............
melisa - 27/02/2014 - 16:37
valla süper olmuş yapanların ellerine emeğine salık güzel ülkemde böle akıllı insanların olması ne hoş
meltem - 27/02/2014 - 16:00
bizim hoca her şeye birşey buluyo
damla aylin - 27/02/2014 - 15:32
aralarında en mantıklı ve güzeli manuel takvim onun dışında hepsi çok saçmaaaaa :D
şirn akdovan - 27/02/2014 - 15:19
çok güzel tasarımlarrrr ama biraz daha yaratıcı olabilirdiniz :)
pınar - 27/02/2014 - 13:20
(aslında fena değiller ya)... 
beyza nur - 27/02/2014 - 09:59
çooooook güzel şeyler var 
irem - 26/02/2014 - 18:25
bnce çok güzel hepsi...
Merve U. 26/02/2014 - 17:38
Teknoloji tasarımından yırttım. Şu kulaklık hoşuma gitti. Yapmalımıyım sizce??? Bence çok güzel bir çözüm yaaa buuu. :D :p 7. Sınıftayım.
buket - 26/02/2014 - 17:31
inşallah yaparım da işe yarar 
rgfgvfgfg - 26/02/2014 - 15:22
hepsimuhteşem
NŞRM - 26/02/2014 - 11:21
SİZİ N GİBİ DÜŞÜNDÜK AMA YA PAMADIK
murat - 26/02/2014 - 10:28
cok güzel olmuş teşekürlerrrrrrrrrrrrr
Vedat - 26/02/2014 - 07:39
Bu Yapım Kuşaklar Bir Birinden Güzel
tuğçe - 25/02/2014 - 20:50
çok saçmalar var olan ve yer kaplayan seyler brz büyüyn
nurdan - 25/02/2014 - 20:02
çok güzel çok begendım :) 
mustafa4949 - 25/02/2014 - 18:28
biraz daha yaratıcı yapabilirdiniz
aleyna - 25/02/2014 - 16:14
gerçektende çok güzel tasarımlar :) 
fatma toktaş - 25/02/2014 - 16:06
6.sınıf düşünmede ilk adım, 7. sınıf birimden bütüne, 8. sınıf bütünde farklılık, 6. sınıf hayallerim çizgide saklı, 7. sınıf hayallerimdeki değişim ve gelişim, 8. sınıf düşüncelerimizi nasıl koruyalım, 6. sınıf nasıl üretelim, 7. sınıf üretiyorum, 8. sınıf nasıl tanıtalım, bilim adamları, bilim adamlarının hayatları, bilim adamları, düzen kuşağı, kurgu kuşağı, yapım kuşağı, teknoloji videoları,edison, mimarsinan, nobel, ali kuşcu, Projeler, ışıklı saat projesi, havuz temizleme projesi, ibni sina, morse, teknoloji ve tasarım, düzen kuşağı, kurgu kuşağı, yapım kuşağı, akıllı tahta, teknoloji videoları, icatlar, düzen oluşturalım, birimden bütüne, türkçe ders planı, matematik ders planı,teknoloji ve tasarım yıllık plan, fen ve teknoloji yıllık plan, 2012 yılı yapım kuşağı projeleri,TEKNOLOJİ VE TASARIM DERSİ atölye planı, ENRİCO, EİNSTAİN, bilim adamlarının hayatları,din köşesi, kurgu kuşağı nasıl işlenmelidir, teknolojiserdar, çözülmeyi bekleyen sorunlar, teknoloji dersi kaldırılsın istiyorum, teknoloji ve tasarım dersi kaldırılıyor mu,
esra - 25/02/2014 - 14:31
ben çoğu projelerimi bu siteden bakarak yaparım. bence yararlı bir site.... 
TEŞEKKÜR EDERİZ....
ömer - 25/02/2014 - 14:02
güzel ama bana daha farklı fikirler lazım
kaan - 25/02/2014 - 13:41
idare eder
ramazan - 25/02/2014 - 09:57
çok yardımcı olkdunuz . sağolum:)
irem - 24/02/2014 - 20:23
çok güzel herkes bu siteyi kulanmalı çok güzel bi site süper
derin 24/02/2014 - 20:15
ben çok salağım aradığımı bulamıyorum offff
Şeyma - 24/02/2014 - 19:49
bence hariikaaaaa arkadaşlarımızın eline sağlık B-) :-) ;-) 
ezgi - 24/02/2014 - 18:05
yeşil ışıkta otamatik olarak icat edilen yol,ambulanns için nolucak pekii?
Deniz - 24/02/2014 - 16:57
Çok güzel olmuş hepnizin ellerine sağlık :)
Beyda - 24/02/2014 - 16:39
Harika 2 tanesi gözüme takıldı 
dilara - 24/02/2014 - 16:24
bnce hepsi çok zor
zelal - 24/02/2014 - 14:22
her sey iyi super ama hocalarda çakmasa daha iyi birde açıklamalar daha detaylı omalı
fadime - 24/02/2014 - 13:52
ayy çok sağolun çok güzel dehşete vahşet olmuş yaniii çok işime yaradı
kübra - 23/02/2014 - 19:17
bn hepsini biryerlerden duymuştum zaten.ama yine de işe yarar bişeler var zaten sorun projelerde değil bizim hocamızdaaa 
melisa - 23/02/2014 - 16:49
çok yaratıcı teknoljıler var tesekkur ederizzz :))) 
çağla - 23/02/2014 - 15:37
sayenizde ödevden kurtuldum ya çok güzel çalışmalar var :D
ayça - 22/02/2014 - 20:26
orta derecede 
gamze - 22/02/2014 - 18:39
o kadarda güzel değil bizim hocamız bunlara fazla puan vermez ne yapıcam ben bilmiyorum
ece - 22/02/2014 - 17:07
YA çok güzel ama biraz kolay olsunn..
sevim - 22/02/2014 - 15:16
güzel ama daha farklı tasarım ı gorunuşu farklı olan seyler olsaydı daha güzel olurdu 
gamze - 22/02/2014 - 13:28
süperler
şafak - 21/02/2014 - 13:12
Çok güzel ellerinize sağlık.
cemile - 21/02/2014 - 13:04
bence çooooooook güzel olmuş.thank you. 
merve - 21/02/2014 - 12:17
ben en çok deprem evini beğendim
ela - 21/02/2014 - 10:05
çokiyi yapılmış 
şahin - 20/02/2014 - 22:32
harikaydı bence 
barış - 20/02/2014 - 19:36
hepsi berbat tek havuz projesi güzel
belinay - 20/02/2014 - 14:11
cok güzel olmuşlar ellerinize sağlık
belinay - 20/02/2014 - 14:11
cok güzel olmuşlar ellerinize sağlık
mavişim baksana 20/02/2014 - 14:07
bunu yapan kimse güzel olmuş ama biraz daha proje koysaydınız.Hiç işime yaramadı teşekkürler 
ahmet - 20/02/2014 - 12:57
bence çk güzel icatlar
napacan - 19/02/2014 - 17:47
hepside çok güzel başarılar...
yasemin aldemir - 19/02/2014 - 17:21
güzeldi ben bunu seviyorum insana fikirler veriyorsunuz sağ olun
emre<3directioner - 19/02/2014 - 17:13
çookk sağolun çok işime yaradı inş yarın hoca beğenir
hilal 19/02/2014 - 16:58
hiç hoşuma gitmedi hiç te güzel değil öğretmenim beğenmedi . 
maya - 19/02/2014 - 15:05
bence hepsi çok saçma vede çok basit projeler hepsi 4 yaşındaki kardeşimin aklına gelir ve bunları görünce gülmekten kendisini tutamaz.
isyan - 19/02/2014 - 09:50
hiç güzel deyil 
sananne lan xd. - 18/02/2014 - 22:30
bunlar işime yaradı
kübra - 18/02/2014 - 21:19
çok güzel...
ela - 18/02/2014 - 18:03
süper fikirler var ama bazıları çok saçma 
aaaaa...
|ProTime - 18/02/2014 - 10:05
Lan Bune İgrenç Ben Bile Daha İi Yaparim
Emre - 18/02/2014 - 09:10
ısıklı terlik harika yapmaya calıscam
Emre - 18/02/2014 - 09:09
işıklı terlik harika yapmaya calıscam
Sinan - 17/02/2014 - 23:01
Bence hiçbiri iyi değil 
sadri caner - 17/02/2014 - 22:59
öğrenci projeleri ve karton maketler yapmaktayım.iyi sayılabilecek projeler var.imkan dahilinde daha iyileri yapılabilir
isimsiz - 17/02/2014 - 20:16
ben daha iyisini yapardım
seda - 17/02/2014 - 19:48
çok güzelde birazdaha kolay olsaydı iyi olurdu ama yine güzel ellerinize sağlık
sinem - 17/02/2014 - 19:36
çokk teşekküre ederim dersım super oldu :D
ayşe - 17/02/2014 - 19:09
biz bu kadar saçma ödevler yapsak hoca sıfırı basıyor bunlarınki İnternet'te anlamadım gitti kardeş.
Irmak - 17/02/2014 - 18:42
Fena değil ben daha güzel yapabilirm yani ama vaktim yok.. :P
yoq - 17/02/2014 - 17:28
bence olmamış çok bebeksi emege saygısızlık etmek istmmm ama malesef 000 bol sıfırlı bi not çalışın siz daha 
burak - 17/02/2014 - 17:12
Bence hiçbiri güzel değildi hepsi iğrenç ve saçma idi
sena - 17/02/2014 - 16:50
guzel fakat bazıları çok klasik zaten cogunu bizim sınıf yaptı ama bazılarıda çok güzel
ahmet yasi n akdağ - 17/02/2014 - 15:26
hepsi çok güzel ama bazıları çok zor olduğu için 
yapamayoruz 
ali - 17/02/2014 - 15:10
daha çoooooooooooooooook
kezban - 17/02/2014 - 14:58
ıyyy iğrenç begnmedm :D
snneslksy.s - 17/02/2014 - 14:44
nasıl yapıldığını anlatsanız daha iyi olucaktı .
bizizyav 17/02/2014 - 14:37
meyve şeyi çoook saçma
veysi - 17/02/2014 - 13:57
hepsi şahaneeeee bazıları çok zordu
mervan ocak - 16/02/2014 - 19:52
Sayenizde 100 aldım teşekkür ederim 
hakan - 16/02/2014 - 18:58
çok güzel oldu walla düşünmekten kurtuldum sayenizde 100 bile alabilirim bu da bi ekmektir
ecem - 16/02/2014 - 17:26
cok cok güzel bence 
yaren - 16/02/2014 - 13:59
harıka bısey ögretmenın verdıgı odew sonunda bıttı 
RABİA 15/02/2014 - 22:15
BANA DAHA İYİLERİ GEREKİYOR ÇÜNKÜ SOMUTLAŞTIRACAĞIM 
yasin furkan - 15/02/2014 - 19:08
çift taraflı cam projesini yapan kız çok uyanık galiba aynısı şuan piyasada satılıyor.özenti ödevlerle öğrencilerin düşük not almasını sağlamayın.başka okullardaki hocalar bunları biliyor olabilir. 
büşra 15/02/2014 - 17:26
sağolun çok güzel bir site ışıklı kitap projesini deneyen var mı
mehmet 14/02/2014 - 14:07
arkadaşlar sizin yaptığınız projeleri çok beğendim tebrik ederim
abuzittin - 14/02/2014 - 11:20
lanet gelsin böyle projeye
buket 14/02/2014 - 10:17
bence güzel bir sayfa
ömür biter okul bitmez - 13/02/2014 - 20:31
Çok Güzel Olmuş ellerinize sağlık bu kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
gül - 13/02/2014 - 16:14
bazıları çok kötüydü mantıksızdı benim kendi yaptıklarım projelerden 100 aldımm bunlar mantıksız hiççç beğenmedimm berbattı birde ışıklı kitabı hiç bişey anlamadım yapmışlar ama ne amaçla ve kitaptaki sorun neymişşş
serseri aşık - 13/02/2014 - 15:50
içlerindeki bnce çok saçma ama yinede harka şeyler yapmşlar
gökhan - 13/02/2014 - 11:14
hepsi çok güzel ama içinde benim düşündüğüm projede var
sümeyye - 12/02/2014 - 18:18
bence çok ilginç projeler yapmış arkadaşlarımız umarım bende onlar gibi bir proje bulabilirim -_-
merve - 12/02/2014 - 17:06
bence en güzel olan elini yakmayan projesi
DERYA - 12/02/2014 - 16:49
güzel denile bilir berbat değil bence
nurgül - 12/02/2014 - 16:47
bence çok güzel elerinize sağlık
barış - 12/02/2014 - 15:49
çok güzel de bunların açıklaması kısa 
fatma toktaş - 11/02/2014 - 19:22
ben çoook beğendim
wu7rbg erthju46ujwn 4yw - 11/02/2014 - 17:18
hepsi berbat içinde 1 tane güzel var oda mıknatıslı araba :( :(
emre canpolat - 11/02/2014 - 16:11
o boy boy sınıf sıraları harika benim boyum uzun tam bana göre
rabia - 11/02/2014 - 13:37
bnce çokk güzel projeler yapmışlar ellerine sağlıkk valla.
Esra - 10/02/2014 - 16:23
Bence çok iyi bir sayfa ama içinde tam olarak kullanılabilecek en fazla 5 tane tasarım var :(
muhammed - 10/02/2014 - 16:19
teşekkürler ben çöp atma tasarmını beğendim we yapcam :)
leyla - 10/02/2014 - 16:17
hepside mükemmel.. :D :)
seda - 10/02/2014 - 15:34
bence çok güzel olmuş elinize sağlık. :)
YAVUZKEMAL - 10/02/2014 - 14:18
yaptığınız çalışmalara çok üretken ve başarılı sınıfımız adına sizi tebrik ediyoruz :)
YAVUZKEMAL - 10/02/2014 - 14:13
yapılan çalışmalar çok üretken ve akıllıca sizleri tebrik ediyoruz :)
Ahmet - 10/02/2014 - 13:15
Cok Guzell zahmetlı bır ıişş 
iklima 02/02/2014 - 14:10
bence sıraya gir projesi çok güzeldi yapanın ellerine sağlık 
sıla - 22/01/2014 - 21:46
böyle bir sayfa oluşturduğunuz için teşekkür ederim sayenizde icat bulmaktan kurtuldum hahaha
Ö.KAğan Ok. - 16/01/2014 - 19:20
sayenizde teknoloji tasarım ödevim mükemmel oldu hepinize teşekkürler :P
rabia - 15/01/2014 - 20:04
çok güzel
inci - 14/01/2014 - 17:21
cok da guzel degl cok ta kotu degl
ada - 14/01/2014 - 14:54
çok güzel olmuş emeklerinize sağlık
BEYZA - 12/01/2014 - 11:10
BİRAZ DAHA YARATICI OLABİLİRDİNİZ
MISAFIR - 11/01/2014 - 21:26
çok guzel bır sıte 
DAMLA - 10/01/2014 - 17:32
ewet bencede hepsi çok güzel olmuş
Mehmet Ali - 09/01/2014 - 21:03
bn en çok şemsiye soba ve ışıklı terliği beğendim hepinizin eline sağlık hepsine bır ekleme yaptım
ceren - 08/01/2014 - 22:32
süperrr ama meyve saklama çk saçma =/
azad 08/01/2014 - 16:28
bence çok gıcık olmuş iğrenç ne saçma ş
ebru seymen - 08/01/2014 - 14:42
çok güzeller bende arka sırada oturuyorum ve çarpışmayan araba
tuğçe - 06/01/2014 - 15:54
bir tek çiçek sulama makinesini eğendim
özlem - 05/01/2014 - 18:55
saçma şeyler ver
isimsiz - 02/01/2014 - 22:53
çok saçma ve mantıksız bence hepsi berbattı
ismini vermeyen ERKEK haaa :D 02/01/2014 - 19:39
valla hepsi ck guyzel ama daha yaratıcı bı sey ykmu ya ????? 
samet maral 02/01/2014 - 17:41
valla bu fikirler süper 
zehra - 02/01/2014 - 12:45
süper ve çok hayal güçlü
ali - 02/01/2014 - 10:59
hepsıde guzel
beyza - 01/01/2014 - 22:41
hepsi çokk güzel
harun - 01/01/2014 - 15:26
onların hepsini ben tek başıma yaparım
demet - 31/12/2013 - 19:38
hiç güzel olmamış
nur - 31/12/2013 - 17:54
bende yaptım 100 aldım ne yapcam diede günlerce düşünmedmmmmmmmmmmmmmmmm
ankara - 30/12/2013 - 20:03
hepsi çok güzel ama ben süper akıllı posta kutusunu yapabilirim 
ruveyda ebrar - 30/12/2013 - 18:37
çok güzel bir site.teşekkürler...
ebru - 29/12/2013 - 21:27
ya şu panodan iğnenin düşmesi nasıl yapılacak ben anlamadım rica ediyorum bir anlatırmısınız?
NİLYA - 29/12/2013 - 14:02
HEPSİ İYİ
berrin - 28/12/2013 - 11:41
keşke nasıl yapıldıklarıdı olsaydı
DOĞAN 27/12/2013 - 18:10
bence hepsi birbirinden güzel ama başka bişi arıom :D 
gülsün - 26/12/2013 - 22:15
vayyyyyyyyy helel olsunnn vallla
osman 24/12/2013 - 13:48
her şey çok güzel ellerinize sağlık
ceren - 23/12/2013 - 17:43
çok mantıksız şeyler var öğretmen hiçbirini kabul etmedi
dias - 23/12/2013 - 16:14
Süper olmus bence HERKESE TEŞEKKÜRLER
münevver - 22/12/2013 - 12:43
çok güzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeoooooooooooooollllllllllmmmmuuuuuuuuşşş
suzan - 19/12/2013 - 19:12
muhteşem sadece 3 tanesini aldım :D:S:.dsD
hahahhahah - 19/12/2013 - 17:50
çok güzel olmuş ama kolay yok 
melike Özdemir - 19/12/2013 - 17:48
yha aslında fena değilde bir tane beğendim süper birbiriyle çarpışamayan araba mıknatıs düşüncesi SÜPERR!!
malmısın - 19/12/2013 - 14:54
allahım bi tane mal brisi var ismi kardelen ismini tersten yazmış benm ismim ne die soruyo allahım bu dünyada böyle mallarda var ya rabbim
onur - 19/12/2013 - 12:17
çok iyi yaa
hasret yıldız - 18/12/2013 - 13:17
hepsi cok güzel olmuş yardı mlarınız için teşekürler
belieber - 17/12/2013 - 17:40
vay beeeeeeee bi biz böyle yapamıyoruz lan
Admin - 16/12/2013 - 18:25
Herkeze Çok teşekler yorumuz için ve maraz dogan alllah senin belanı versın
umut - 16/12/2013 - 16:54
hepsı cok ıyı ama hoca anladı arkadaslar :) 
Rızeee :D - 16/12/2013 - 14:02
Hepsı super... Ellerınıze sağlık :D
adana - 16/12/2013 - 13:12
çokkkk güzel olmuş 
herşeyi bilen çocuk - 16/12/2013 - 13:03
O mıknatıslı araba sorunu sadece önde var arkayada lazım aslında görünüşü de güzel değil ve o kazalar önlerden olabiliyor arkalardan yanlardan çaprazlama ve birçok kazalar olabiliyo tek kaza arabayla arabanın çarpışması olmuyorda buna bi çözüm bulun !!
ebru - 14/12/2013 - 10:03
hepsi birbirinden saçma kardeşim ya iğrenç
esmanur - 12/12/2013 - 15:12
hayla düşünüyorum uff
melisa - 11/12/2013 - 20:27
çok güzel 5 tane proje lazımdı ama en çok ışık yanan kitabı beğendim hepsinde emek var ellerinize düşüncenize sağlık :)
yoksul peri kızı - 11/12/2013 - 18:25
lütfen birde otobüste napcez ki onu yazın ama güzel olmuş burası
İrem - 11/12/2013 - 15:28
kopya çekceemm :D
beyza - 10/12/2013 - 22:09
benbu siteyi çoooook sevdim çok yardımcı oldu tşk ama benim en çok sevdiğim(her gelen zili çalsın) çok güzel olmuştu ama diğerlerinkide güzeldi:)
muhsin - 10/12/2013 - 15:05
bana daha iyi projeler gerekiyot :) 
Ayberk - 10/12/2013 - 11:47
Herşeyi Gerçek Eşyalarla Yapılmış Tahta Kullanımı Felan Çok Zor Ama Emek İsteyen Bişi Yapanların Eilne Sağlık :)
ALEYNA - 09/12/2013 - 21:33
BENCE HEPSİ DE ÇOK GÜZEL TABİ KISKANAMAYANLAR KESİNLİKLE BEĞEN MEZ. 
gizem - 09/12/2013 - 17:17
hepsi çok zor bana göre şahaneeeeeeee
eda - 08/12/2013 - 12:30
çok işime yaradı=)
faruk - 08/12/2013 - 03:43
Peki patentleri varmı bunların aralarından 
bi tanesi yapılırsa büyük bi getiri olur 
feyza - 07/12/2013 - 18:14
teşekkürler hoca bize 60 tane bulup birini yapacaksınız dedi.nereden bulsam diye düşünüyordum çok işime yaradı =)
seher 06/12/2013 - 15:03
hepsi harika ama yapılışları da olsaydı çok iyi olurdu 
fatih - 05/12/2013 - 10:35
super projeler amma bankı beğenmedim 
MİNA - 04/12/2013 - 20:34
BU ŞARTLARDA BU YAŞTA GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL FİKİRLER VE PROJELER VAR BELKİ ARADA 2-3 PROJE BAŞTAN SAĞMA YAPILSADA FİKİRLER ÇOK GÜZEL... BİDE ERGEN ERGEN KONUŞMAYIN YHAA NE MK?
sevgi - 04/12/2013 - 11:28
güzel şeyler ama ben yapamam ya farklı şeyler yokmu ya ben onları istiyorum
almira - 02/12/2013 - 19:23
ben böyle bişey görmedim böyle devam edin teşekkürler 
zeynep okatan - 02/12/2013 - 15:28
kulaklık çok iyiymiş abi
gizem - 01/12/2013 - 20:03
Hpsi çok yarrlı icatlar elinze sağlk
buse - 29/11/2013 - 13:55
çok güzel bir site ne yapmak istersek burdan bikaç örnekle yapabiliriz.tabi başka arkadaşlarımızın fikirlerini değilde birazda kndi fikirlrimizi katarak yinede çok güzel bir site
AŞKIN - 28/11/2013 - 14:31
SÜPERLER HEPSİ 
esra - 26/11/2013 - 14:06
süperrrrrrrrrr
seda - 25/11/2013 - 15:41
MERHABA BEN T. T. ÖĞRETMENİ SEDA BENİM ÖĞRENCİMDE O TAHTA SİLME MEKANİZMASINDA YAPTI AMA ONUN SADECE SİLGİSİ GÖZÜKÜYOR DİĞERLERİ ÇİRKİN BİR GÖRÜNTÜ OLUŞTURDUĞUNDAN ONLARI GİZLEMİŞ 
aysun - 24/11/2013 - 12:33
hepsi çok güzel
şule - 23/11/2013 - 18:52
bnm projemn aynısı vr ama bnm ki daha gzldi ama nede bazı projeler gzl...
sultan - 22/11/2013 - 14:59
çok güzel olmuş 
EmİrHaN - 20/11/2013 - 18:47
HEPSİ GÜZEL BENCE
ismini vermek istemeyen görl - 20/11/2013 - 15:50
evet .gerçekten . hepsi . çok . güzel . :D
esra ildem - 20/11/2013 - 15:49
yapabilirimde ama çok zor nasıl yapmışlar o çiçekten yapılan çok güzeldi ben çok beğendim bence çok güzeldi
Gülşen - 18/11/2013 - 16:55
ben hepsini çok begendim fakat el yakamayan el sobasını daha çok begendim çünkü insanların çogu soblardan dolayı hyatlarını erken sollandırıyorlar bunu en çok çoçuklar içinde istiyorum ve çok güzel bir icat herkeze teşekkürler........
esra - 18/11/2013 - 16:53
çift tarflı çam silecegi.ve digerlerinin biraz basit olması
saadet - 14/11/2013 - 16:09
çok güzell olmuş hepside ellerinize sağlık
melis - 13/11/2013 - 20:19
hepsi süper olmuş ellerinize sağlık:))
azra - 12/11/2013 - 18:41
çok beğendim ben atık pillerle yapılmış çalışabilen bir ütü yapmıştım ve çok güzel oldu bu fikride bu siteden aldım bu siteye ayrıcadan 100 aldığım için sizlere ve bu projeyi yapana teşekkürlerimi sunuyorum ...............
dilara - 09/11/2013 - 16:53
benimde yapmam gerekiyor ama malesef aklıma hiçbirşey gelmiyor ooofff bunlarda çok güvel yapmışlar beğendim
elkfj - 08/11/2013 - 19:19
mantıklı...
egbfhk - 08/11/2013 - 19:19
abi çok iyi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hasan - 03/11/2013 - 19:42
aslında güzel şeyler varda biraz açoklanması gerek 
MEDİNE - 02/11/2013 - 13:05
BAK HEPSİ DE ÇOK AMA ÇOK BASİT PROJELER HİÇ BİRİNİ BEYENMEDİM
HÜSEYİN 22/10/2013 - 17:48
ÇOK GÜZELLER HEPSİNİN ELLERİNE SAGLIK
aggaşegenur - 19/10/2013 - 20:38
çokkk güzelll ama yapması çok zor
ezginur - 18/10/2013 - 20:02
ışıklı terlik daha güzel bence
mustafa - 09/10/2013 - 19:44
bence süper ama nasıl yapıldığıda yazsa keşke.
ergim - 07/10/2013 - 17:40
bence süper olmuşş tasarımlar akılları durduyorr
emrah - 04/10/2013 - 11:07
hemen hemen hepsi de çok güzel olmuş yapanların eline sağlık
incinaz - 01/10/2013 - 16:13
hem güzel hem kötü yani o kantinde sıra zatan çok saçma bide o çöp toplama makinesi evden borular geçio
şeyma 01/10/2013 - 09:38
çok güzel ama yapılışı nı da yazsanız çok güzel olur
SaNaNe2 - 30/09/2013 - 15:10
ya farklı şeyler verin bize napacam aben beee 
teknoloji çocuğu - 25/09/2013 - 15:05
çok güzel fikirler var benim işime yarayanlar da vardı
harry - 24/09/2013 - 14:00
çoooooooooook çirkinnnnnnn proje bendenn 000000000 nooooo:( 
cvvcxzvz - 23/09/2013 - 16:47
karada ve havada ve suda giden çok saçma havada giderse suya ne gerek kalır.
tolga - 17/09/2013 - 09:43
ilginç seyler garip
Ceyda - 28/07/2013 - 07:25
ışıklı terlikk güzeel :D
yokkk - 05/06/2013 - 13:51
bence çok güzel ama yapılması birazcık zor.
fatma - 04/06/2013 - 12:35
6.sınıf maket istiyorum bunlardagüzel de 
hüseyin 29/05/2013 - 17:56
kırmızı ışıkta mecburi duracak olan proje ya o sırada ambulans geçse ne olacak oraya girecek yada gece sarhoş bir adam görmeyipte giremezmi bu olasılıkları düşünmesi lazımdı yapanın bence olmamış 
Ali - 28/05/2013 - 19:39
iyide kırmızı ışık işinde polis ve ambulans olayı nasıl olacak ?
serra duru - 27/05/2013 - 18:28
çook güzel ama birde bize bakın yyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaa ellerinize sağlık
onur - 27/05/2013 - 14:51
çok güzel hepsi
ertugrul demirkol - 25/05/2013 - 23:11
çarpışmayan araba yı düşünüyorum 
feyza - 23/05/2013 - 18:27
çok beğendim yarın sınavım vardı hoca hiç bişe beğenmio ama bunu beğenir çok amaçlı bankı yapıçam
sena - 23/05/2013 - 17:59
her gelen zili çalsın projesi bnce çok orjinal ve çok güzel olmuş
zeynep - 23/05/2013 - 17:22
bence en çok mıknatıslı tahta güzel
misafir - 22/05/2013 - 17:28
çok güzeller fakat hala aradığımı bulamadım
dsasadd - 22/05/2013 - 13:39
Gayet başarılı projeler.
eylül - 21/05/2013 - 19:34
bence çok güzel ama güzel deyil muhteşem
doğan - 21/05/2013 - 18:30
çok güzel yapmışlar yani
meryem - 21/05/2013 - 18:28
otomatik su arıtıcısını anlatın acıl nasıl yapılıyor anlamadım !!!!!!
halil - 20/05/2013 - 17:31
ben o kırmızı ışıklı olan icatı yaptım. hakkınızı helal edin
Eda - 20/05/2013 - 12:35
Gerçekten çook güzell örnekler varrrr......Ödevime çoooooooook yardımcı oldunuzzz......Tşkler
ZéhRa - 20/05/2013 - 11:43
ßéncé ßüTün ProjéLér MuhTéşém oLmuş
emre - 20/05/2013 - 10:21
hepside birbirinden harika ve muhteşem elinize saglık
Vermek istemiyorum - 19/05/2013 - 18:27
tam kulaklık tam bir harika
şehnaz - 19/05/2013 - 12:50
bence hepsi güzel .fakat uğraşana kolay uğraşmayana zor
ahmet akkaya - 16/05/2013 - 17:24
bizim ödevimiz de bunlar gibi güzel şeyler yapma ama aklıma hiç bir şey gelmiyor :)
yunus - 16/05/2013 - 16:10
Şarkıya bayıldım ne kadarda güzelmiş
ali - 15/05/2013 - 13:14
hepside güzel :D
şakir - 15/05/2013 - 13:11
çok güzel olmuş sizi kutlarım süper
seval tunç - 15/05/2013 - 07:56
hepsi çok güzel olmuş elerinize sağlık
ASLI - 14/05/2013 - 21:16
hepsi güzel ama birisini seçiçeğim :D
hüseyin - 14/05/2013 - 20:43
ben ışıklı terliği yapıcam
berrutürkiyem - 14/05/2013 - 18:38
çok güzel bir site çoook ama çook beğendim :) (çok işime yaradı) 
Mazlum serin - 14/05/2013 - 16:01
Hepsi çok güzel olmş elinize sağlk gnçler yakıonz haniiiii :DDD
merve - 14/05/2013 - 13:32
çok güzel ama malzemeleri çok zor bulunur ve malzemeleri pahalı 
örn:içeriyi göstermeyen cam ptrojesi 
malzemeler: polis merkezlerinde sorguya alınan kişilerin bulunduğu odanın camını nasıl bulabiliriz
furqan - 14/05/2013 - 13:07
ben en çokk derprem evini sewdim ve onu yapacam 
ayça - 13/05/2013 - 18:13
bence hepsi çok güzel hangisini yapacağıma karar veremedim ama ya iki tarflı cam temizleyiciyi yaparım veyada kırmızı mecburi duracak projesini yapmayı düsünüyorum...herkese cok tesekkür ediyorum ve herkese kolay gelsin:)
neşeli deha - 12/05/2013 - 21:15
çok hoş olmuş herkesin eline sağlık insanlar beyinlerini çalıştırıyolar sonuç yararlı çıkıyor ben en çok çöp birikmesin projesini beyendim ellerinize sağlık :D
DERİN - 12/05/2013 - 09:17
ben bir tanesini yaptım ama bir tane daha yapmam gerek acaba hangisi yapsam
medet - 11/05/2013 - 21:42
bence çok kötü ben bir proje yaptım atmaya çalıştım olmadı bana yardım edinnnnn::::::::::::( 
Hümeyra - 10/05/2013 - 23:29
herkes çok başarılı olmuş bıravo
eren - 10/05/2013 - 15:44
ula uşağum ben boyle projela cormedum vallahi hoca birınu beğenecuk çuk soğlun
ümit - 10/05/2013 - 11:10
hepsi çok güzel olmuş
merve - 09/05/2013 - 17:42
nsl yapilicağini yazsaydiniz daha güzel olurdu olmayacaksa hiç bir anlami yok
ecrin - 09/05/2013 - 17:16
ben bu icatları hiç beğenmedi çünkü çok saçma icatlar
kader - 09/05/2013 - 15:41
çok güzel projeler yapılmış yardımlarınız için çok teşekkürler
ismail çakır - 09/05/2013 - 09:33
çok güzel
zühtü - 08/05/2013 - 19:55
bazıları güzel ve mantıklı bazıları çok saçma ....:)
ela - 08/05/2013 - 19:15
ÇOK ÇOK GÜZELLLLLL BENCE..
ilknur - 08/05/2013 - 17:25
ii olmuş beğendim 
önder - 08/05/2013 - 15:56
aklıma süpeeerrrrrr fikirler geliyor çok güzel bi site
Enes/Antalya - 08/05/2013 - 09:53
Gayet güzel o şemsiye hariç . Onu kafana taksan sokakta yakalar döverler seni
aslı nur - 07/05/2013 - 19:59
Yaa bugün not alıyoduk sırf akşama bıraktım diye yetişmedi ben de okula gitmedim hoca en geç cuma getirsinn demiş :D :D
Banane - 07/05/2013 - 15:14
Bence Hepsi çok guzel ama ben farklı seyler ariyorum
berra - 06/05/2013 - 22:08
çok güzel fikirler ama hepsi nerdeyse biliniyo
gül - 06/05/2013 - 19:01
bence hepsi harika
kemal - 06/05/2013 - 15:57
bnce araba projesi çok saçma ne o öle demir çevirmeler var o mıknatıs çevirmeleri çeker çektiği içndee arablar yinede çarpar
lerissa - 06/05/2013 - 15:15
benhiçbeğenmedimdesem yalan olur çooooooooooooooooookkkkkkk güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
esma - 06/05/2013 - 14:15
ben en cok her gelen zili calsını beyendi :D; 
merve - 06/05/2013 - 14:10
bence hepsi çok güzel olmuş tebrikler
derya - 06/05/2013 - 12:59
hiçbir şey bulamadım yarın vermem lazım
seher - 06/05/2013 - 11:02
hepsıı super olmuşşşşşşşşşşşşşşş
zeynep kahya - 06/05/2013 - 09:52
bence hepsi çok güzel bayyy derse girmem lazım
sanane - 05/05/2013 - 17:05
hepsini yazdımm günlüğüme süperrr
azrail - 05/05/2013 - 16:59
supper kırmızıda mecburi duracak araçlar
Dilara - 05/05/2013 - 15:25
Bence çok güzel olmuş .İhtiyacım olan her şeyi buldum .Teşekkür ederim 
açelyasude - 05/05/2013 - 12:22
hepsi süper de ne yapsam burdan emek hırsızlığı yapmak da istemiyorum ki...
Seval - 05/05/2013 - 11:23
Ben en cok manuel takvimi begendim
can 04/05/2013 - 17:32
burdaki şeyler daha güzel şeyler olabilir 2 3 tanee güzel şey gerisi çöp lütfen daha özzenli şeyler koyun 
ali - 04/05/2013 - 15:12
daha iyi olabilirdi 
saman - 04/05/2013 - 14:25
tek kelimeyle halika
melisa - 04/05/2013 - 10:46
bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.teknoloji tasarım ödevi olan arkadaşlara da kolay gelsinnn :)
cansu - 04/05/2013 - 10:18
harikalar ama benim yapacağım daha harika
islim nur - 03/05/2013 - 17:19
ellerinize sağlık çok güzel olmuş teşekkürler
umutcan - 03/05/2013 - 16:42
daha farklı
eren - 03/05/2013 - 13:27
hepsi çok güzel
batuhan çalışkan - 03/05/2013 - 10:50
guzel olmuş
muhammet - 02/05/2013 - 21:31
abi videoda sona ceza nın şarkısı konmaz bence v gzel
pınar açıkgöz - 02/05/2013 - 14:45
Ben bir öğretmen olarak Emine Hanım'a katlıyorum.Bu site tamamen çocukların bakmasını ve kopya çekmesini sağlıyor.Kendileri daha güzel şey yapabilirler
şeyma - 02/05/2013 - 14:39
ya kayıp eşye dolabı yokmu kayıp eşya dolabı yazdım bu çıktı
merve - 02/05/2013 - 14:17
bence çok güzel beğendim herkesin zevki farklıdır ben özellikle KIRMIZIDA MECBURİ DURACAK ARAÇLAR'I çpk beğendim onu en çok beğendim ama diğer projelerde çok güzel olmuş elinize sağlık arkadaşalar
ebrar - 01/05/2013 - 18:27
BİZ BUNLARIN BİRİNİ YAPSAK HOCA 50 YUKARI VERMEZ YA :(
ABDULLAH - 01/05/2013 - 15:17
HEPSİ MÜKEMMEL
serkan - 01/05/2013 - 08:53
ben şu çop kutusu olan evi çok beğendim fakat çöp yerine çatıdan akan suyu depolaması için yapacağım
Şeval - 30/04/2013 - 16:56
güzel fikirler en çok hangisi beğenil di
MeRvEE - 29/04/2013 - 18:01
bence çok güzel ben su cöpler evde birikmesin onu begendım ama farklı seyler arıyorum bn
şeyma - 29/04/2013 - 16:13
çok güzel
asi styla - 29/04/2013 - 11:43
bazıları basit olmuş arkadaş lar
şanlıurfa - 28/04/2013 - 20:15
hepsi zihinsel tasarımlar cok güzael olmuş TEŞEKKÜRLER
korem 28/04/2013 - 20:03
bnce en güzel ve mantıklı olanlar çift taraflı cam silici ve çiçek sulama makinesi digerleri de güzel ama biraz basit yüksek not almak isteyen ögrencilere bu iki projeyi yapmalarını tavsiye ederim ama herkesin eline saglık herkes elinden gelenin en iyisini yapmış yapacak olan öğrencilerede allah kolaylık versin diyorum arkadaslar iyi şanslar ...... :=)
sevim nur - 28/04/2013 - 18:13
bazıları çok ilginç ama bazıları ilginç deyil vede güzel deyil... 
büşra - 28/04/2013 - 17:20
süper bir site olmuş tebrikler 

fatma - 28/04/2013 - 16:14
hepside çok güzel 
burak - 28/04/2013 - 11:43
süperde benim için bunlar çok kolay 
dilan altınel - 28/04/2013 - 10:52
çok güzel bir site bn özellikle havuz temizleme aparatını çok beğendim ve bu projeyi yapmayı düşünüyorum :) :) :* 

konya - 27/04/2013 - 10:57
çoğunu beğendim biraz daha ekleyinnn
efe - 27/04/2013 - 10:18
çok güzel.tebrik ederimde kulladığınızz malzemeleri ve nasıl yaptığınızı da yazdaydınız daha güzel oludu
ümmü gülsüm 26/04/2013 - 21:59
deprem evini çok beğendim elinize değmiş
feyza - 25/04/2013 - 22:00
çok güzel şeyler war 

ERAY CİNOĞLU - 25/04/2013 - 14:39
ÇOK GÜZEL BİR SİTE YAPMIŞSINIZ TEBRİKLER
kerim - 23/04/2013 - 17:03
ben en çok otomatik tahta silme mekanizmasını sevdim 
basdas - 22/04/2013 - 13:18
güzel yapmışlar 
feyzanur 22/04/2013 - 11:50
gerçekten süper fikir mıknatıs pano ve kulaklığı yapabilirim
SEMANUR - 22/04/2013 - 11:16
BENCE HEPSİ HARİKA ANCAK BEN FARKLI BİRŞEY ARIYORUM 
öznur ile esma - 22/04/2013 - 08:01
deprem evini begendim ışıklı terliyi beyendim
fatma - 21/04/2013 - 21:13
süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer olmuş herkesin elerine sağlık engüzelide kırmızı ışık
neledrak - 21/04/2013 - 20:57
öncelikle ismimi tersten okuyun anlarsınız sonrada buradaki icatlar gibi bir icat yaptım ve 100 aldım süperr bi fikirdi
elem - 21/04/2013 - 20:42
hepsi çok güzel ellerinize sağlık.
Sanane - 21/04/2013 - 19:31
Daha farklı seyler gösterin ya
Elem - 20/04/2013 - 18:19
hepsini çok beğendim.hepinizin ellerine sağlık ama benim en çok beğemdiğim mıktanıslı pano en beğenmediğimde el yakmayan soba çok saçma
özgür - 20/04/2013 - 14:00
çok zor
nihan öztürk - 19/04/2013 - 15:35
bana çok yardımcı oldunuz çok tşk. ama en güzeli ARKA SIRADAN GÖRÜYORUM olmuş bu çok mantıklı
Kubilay - 18/04/2013 - 21:10
bence en kolayı şu cam silerken düşmememizi önleyen tasarım hemen yapar insan saol Admin bunlatı paylaştığın için:) 
mert - 18/04/2013 - 15:54
bizimde calışmamıza bakmanızı isteririm
mert - 18/04/2013 - 15:51
cok güzel yapanların elerine salık
Kitap kurdu - 18/04/2013 - 15:28
Sağolun yha hepsi müthiş
buse - 18/04/2013 - 14:29
işte güzel gibi
banu 18/04/2013 - 13:30
süpr bence
ayşe - 18/04/2013 - 11:17
bence harika bir site fakat ben en çok"ÇİFT TARAFLI CAM SİLECEK"projesini beğendim 
ebru 17/04/2013 - 19:50
pardon yanlış yazdım arkadaşlar ellerinize sağlık öok beyendim 
ebru 17/04/2013 - 19:49
basit olmuş 
sanane - 17/04/2013 - 18:36
=) süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
ayça - 17/04/2013 - 18:10
hepside çok güzel olmuşşşş...????
sinem - 17/04/2013 - 14:11
ben de en çek kırmızı ışıkta durma olayını beğendim....
ceren - 17/04/2013 - 13:12
çok güzell
mehmet 17/04/2013 - 11:14
ÇOK GÜZEL TASARIMLAR
kadir - 17/04/2013 - 10:44
çooook süper
fatih - 16/04/2013 - 21:41
zıt kutuplar birbirini çeker. aynı kutuplar birbirini iter.
elif - 16/04/2013 - 21:26
çok güzel yaa 
mert - 16/04/2013 - 19:53
ya çok aşırı basite kçmşsnz daha güzel projeler çıkabilir ortaya üstelik bu projelerin önünüdee acaabiliriz....devamını bekler teşekür ederiz
tektascı - 16/04/2013 - 18:13
bu site çok güzel.projeleri geliştirerek hayata geçiyoruz...
emsa - 16/04/2013 - 17:36
o meyve dolabı projesi kadar komik bişey görmedim o ne ya öyle
emirkan - 16/04/2013 - 14:45
arkadaşlar sağolun bana çok yrdımcı oldunuz 
bir proje ypmam erekıyordu ve yarın ama ıın projelerınıden bırını yptım
şeyda - 16/04/2013 - 14:25
çok güzel bir site yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
elif sinem oktay - 16/04/2013 - 14:05
kotü diyen kesin yalancıdır bunu bilin ve süper
şaban kaplan - 16/04/2013 - 13:18
hepinizi tebrik ederim arkadaşlar hakınızı alcaksınız 
serap - 16/04/2013 - 10:13
Hiç güzel değil çok aptalca işe yaramaz. ben daha iyilerini gördüm
şeyma - 16/04/2013 - 10:11
bu yaşta böyle başarılı olmanız muhteşem.
sümeyye - 16/04/2013 - 10:10
çok başarılı projeler var tebrik ederim .
şevval - 16/04/2013 - 10:08
çok güzel olmuş tebrikler
seda - 16/04/2013 - 08:58
ikiz eve bayıldım öyle bir evim olmasını çok isterdim :) <3
seda - 16/04/2013 - 08:58
ikiz eve bayıldım öyle bir evim olmasını çok isterdim :) <3
sevim - 15/04/2013 - 21:37
cooooookkkkkkkk güzel olmş işme çok yaradı sağolun :)))))
Damla su 15/04/2013 - 19:35
ya şu ellerin üşümesin diye şemsiye var ya onu nasıl yaptın altına yazma imkanın var mı o projeyi ben de yaptım da söyleyebilir misin kardeşim ben cuma günü not alıcagım bana yardım edinnnn..
ezgi - 15/04/2013 - 18:57
benim yaptığım projeler çok daha güzel sadece tuzluk çalışmasını beğendim 
alican - 15/04/2013 - 17:52
meyve saklama dolabı ne ya! normal dolap yapmış hiç uğraşma yok
hatice nur - 15/04/2013 - 14:45
güzel olmamış beyenmedim
sıla - 15/04/2013 - 13:41
çok güzel fikir geldi aklımaaaaaaaaaaaaaa
emirkan - 15/04/2013 - 12:42
çoğu saçma örnek tahta silici
şeyma - 15/04/2013 - 11:31
işiniz gücünüz yokmuda bunlardan uğraştınız
EMİNE - 15/04/2013 - 09:43
bence iyi
yusuf - 14/04/2013 - 22:04
çoook güzel olmuş
Derin Su 14/04/2013 - 18:50
hepsi çok güzel ben en çok KARANLIKTA BAKILDIĞINDA OTOMATİK IŞIK VEREN SAAT 
ve TAM KULAKLIğı beğendim
seda - 14/04/2013 - 17:01
bence bu ders çok saçma hocadan yarın kocaman bir 0 alcam sırf aklıma birşey gelmiyor yapamıyorum diye oooffff :(
elife - 14/04/2013 - 15:01
kilitli priz projenizi çok beqendim çok faydalı ve mantıklı böyle bir projeyi bizlere sunduğunuz için size tşkkür ediyorum .
nazlı - 14/04/2013 - 14:26
çok güzel resimler 
belkıs - 14/04/2013 - 14:13
çok güzel
Murat Can - 14/04/2013 - 13:48
meyve dolabı bildiğin dolap kardeşim çok saçma olmuş ama diğerleri güzel!!!
isim vermek istemiyorum - 13/04/2013 - 19:51
ya hem basit hem işlevsel bravo mütişşş harikaaaaaaaaaa
ayşe güney - 13/04/2013 - 17:43
çok güzel projeler düşünmüşler.ellerinize sağlık. 
ilknur - 12/04/2013 - 20:03
kardeşim çok güzel olmuş şemsiyenin altına ne koydun merak ediyorum ve ayriyeten o ödevi ben yapıcam ne koyduğunu söylersen çok mutlu olurum ama cevapı hemen almam lazım söylersen iyi olur bekliyorum
arda - 12/04/2013 - 16:18
çok güzel ama el yakmayan soba çok mantıksız çünkü kim bilerek sobaya dokunmak ister ki
karabagli 12/04/2013 - 12:14
hepsi güzel ama siz bizimkiliri bi görün 
sedacan kerimcan bulut - 11/04/2013 - 21:58
ben çok beğendm hepsi birbrnden gzl tebrk ederim... en çk beğndm deprem evi idi... :) kerimcan seda 
KERİMCAN SEDA BULUT
Güneş - 11/04/2013 - 19:45
Bence çok güzel şeyler var ama çok zor şeyler yapmışlar. Yapanları tebrik ediyorum. Gerçekten çok zor bir iş.
Sümeyra - 11/04/2013 - 17:31
Hepsi Birbirinden Güzel..,fakat BeN EN çok "Arka Sıradan Görüyorum" projesini çOok beğendim ... İnşallah Onu Yaparım ve "100" alırım ...!
elifrana - 11/04/2013 - 16:36
süper ya aklıma güzel fikirlergldi
kralist aaahmet - 11/04/2013 - 13:31
güzel ama bir basit tasarım yapmışsınız ama diğerleri fena değil 
samet - 11/04/2013 - 11:45
bence ev iyiy olmuş
gülben 11/04/2013 - 10:01
HARİKA 
ç@rşı05 - 11/04/2013 - 09:59
bu nasıl bir site benim projelerim daha iyi
hatice - 10/04/2013 - 22:11
gerçekten güzel projeler hazırlamışlar çk teşekür ederiz arkadaşlarımıza 
esma - 10/04/2013 - 18:50
çok güzxel olmuş 
tuba kaygısız - 10/04/2013 - 16:57
bir iki tanesi güzel geriye kalan tasarımlar hiç güzel değil :(
elif - 10/04/2013 - 16:40
çok beğendim
ayça - 10/04/2013 - 09:50
çok güzel nasıl yapdınız
ata - 09/04/2013 - 22:03
ışıklı terlikharika olmuş :D
proje - 09/04/2013 - 20:26
hepsi çok güzel fakat bazıları çok saçma mesala el yakmayan sobaaaa ışıklı terlik
doğan - 09/04/2013 - 19:51
ÇOK GÜZEL PROJELER YAPMIŞLAR BENİM PROJEMİN ADADA BURADA OK AMA MUSLUKSUYDU :D
sanane - 09/04/2013 - 19:16
hepsini çok beendim ellerinizesağlık hepsi çok güzel 
Barbie İlksu - 09/04/2013 - 18:03
Hepsi güzel olmuş fakat herkesin en çok beğendiği bir projesi vardır. Benimki ise "ARKA SIRADAN GÖRÜYORUM" projesi oldu. herkesin eline, koluna, emeğine sağlık. Hepsi çook güzel olmuş dediğim gibi herkesin düşüncesi farklıdır. yapanları canı gönülden tebrik ederim. :) :) :D :D :D
seda - 09/04/2013 - 17:29
süper ama çok zor
buse - 09/04/2013 - 17:10
bence hepsi güzel ama en çok işime yarayan ışıklı kitap.
ümit - 09/04/2013 - 16:08
ARKA SIRADAN görüyorum çok iyi 
ikiz ev projesinden hiç bişey anlamadım
imam genç 09/04/2013 - 14:01
tebrikler çok güzel olmuş arkadaşlar şu anda bana da yardımcı olldunuz
vcsztcsüç - 09/04/2013 - 12:14
cok güzel 
aybüke - 08/04/2013 - 21:38
canım hatırladınmı beni
656uyuk - 08/04/2013 - 20:59
meyve saklama dolabı ne işe yarıyo?? 
:) :P elanurummmmmm - 08/04/2013 - 20:29
bence buradaki butun öneriler güzel olmus belki bunlar haricinde fikir isteyen ark. için 
bnce ışıklı kitap aralığı olabilir..... :P
TUĞBA - 08/04/2013 - 19:04
Çok güüüüüüüzel
elçin - 08/04/2013 - 18:54
yyaaaa nasıl yapılacağını bir söyleslr daha ii olurmş ama ynede olmş.Ama ödevmi akşama brktm o yüzden hocada koca br SIFIR alcm
Gizli Hayran - 08/04/2013 - 18:12
bence güzel olmuş çalışmalara bayıldım herkezin ellerine sağlık
adsız - 08/04/2013 - 15:00
Güzel olmuşş
rabiya - 08/04/2013 - 14:31
BENCE HEPSİ BİRBİRİNDEN İLGİNÇ OLMUŞ HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK 
maraz doğan 08/04/2013 - 08:19
bütün emeği geçen herkezin allah belasını versin ne malca projeler bunlar :D:D :D :D :D: D: D: D: :D
sevval 07/04/2013 - 20:45
çok guzel seyler yapmıslar ben de yapmak ıstıyorum 
zeliha - 07/04/2013 - 17:29
ben şu sıraya gir projesini yapıcam asdfg en kolayı o
zeynep - 07/04/2013 - 14:35
hepsi çok güzel ama zor
elif - 07/04/2013 - 12:35
hiç biri işime yaramadı çok saçma
sezer - 07/04/2013 - 11:53
hepsi çok güzel 
EMRE - 07/04/2013 - 11:00
herkes gibi yorumlarda farklı 
birkaçı dışında diğer kalanlar çok güzeller
EMRE - 07/04/2013 - 10:57
bir kaçı dışında çok güzeller tebrikler
justın bıeber one dırectıon - 06/04/2013 - 21:17
bence çook güzel ama hoca projemi görüpte daha önce yapılmış derse ayva değil one dırectıon ve justın bıeber yerim annem çook kızar düşük alırım hadi annem geldi tableti alcak byyy dipnot:one dırectıon ve justın bıeber e asığım aşığım.... 
ebru - 06/04/2013 - 20:35
çpk tessekkür ederim ÇÖP BİRİKMESİN PROJESİ'nden 100 aldım ellerinize sğlık
asya - 05/04/2013 - 16:33
çalışmaları çoqq beqenDm :D ama açıqlama qoymadığınız için yapamıcAmm açıqlama yoqsa bu sayfa gereksiz bncEEE
CAVİDE - 05/04/2013 - 15:58
Bende bir proje yapmak istiyorum ama bulamıyorum. :( Yardımcı olun lütfen...
bilinmeyen - 05/04/2013 - 09:36
yazlık ev olmamış çünkü zaten siyah güneşi içine çekiyor o yüzden olmamış
trabzonliii - 05/04/2013 - 09:09
çok güzel şeyler var ama be bunları yapamam daha kolay şeyler koyun lütfen
Emine Şengün - 04/04/2013 - 20:15
Ben bir öğretmen olarak şikayet edeceği burayı ve böyle siteleri çocukların kendileri üretmesi lazım böle bakarlarsa ne anlamı kalıyor yapmalarının
tugba - 04/04/2013 - 18:00
gerçekten harika yarın teknoloji ve tasarım dersi var güzel bir not alıcağımı umuyorum teşekkürler
umut - 04/04/2013 - 16:07
bunlar hepsi guzeldi ama ayrıntılı olsa daha iyidi ama boşverin sizin tek.tasarım işinize yaradı benimde 95 aldım 
Emel - 04/04/2013 - 15:29
çok beğendim çok güzel bir site teknolojiserdar :)
melek - 04/04/2013 - 14:50
çok güzel şeyler var emeğinize yüreğinize sağlık ..
MELDA - 04/04/2013 - 14:37
kendini sulayan saksı benim fikrimdi!!!
gamzeee - 03/04/2013 - 16:40
çook güzel ödevim için
zehra - 03/04/2013 - 16:39
çokkk güzelll
özge - 03/04/2013 - 14:34
ıyı hosta biz bunları nasil yapcazzzzzzzzzzzzzz
muhammet 03/04/2013 - 13:30
kırmızı ışık ihlali çok güzel olmuş 
Sinem - 03/04/2013 - 13:28
bence yapılışalırda yazsa 10 numara ama anlamadıklarımda var yınede tabrıkler
dilara - 02/04/2013 - 21:40
çokk güzel olmuşşş :)))))))))) 
betul - 02/04/2013 - 19:46
en güzeli takvim projesi olmus diğerleride güzel en azından emek verilmis=)
bilge - 02/04/2013 - 18:16
hepsi çok güzelde bizim öğretmen beğenmiyo ya bişeyi of :(
C.RONALDO - 02/04/2013 - 16:12
VAY 
hardworking_oğlan - 02/04/2013 - 09:38
on numara site abi başaroılıar
HATİCE - 01/04/2013 - 16:48
HEPSİ ÇOK GÜZEL YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRRR
serenay - 01/04/2013 - 15:48
çok işime yaradı terliği yapçam tşkler
adana - 31/03/2013 - 22:27
hepsi bence süper
selen - 31/03/2013 - 16:38
malzemelerinide yazarmısınız
gamze - 31/03/2013 - 13:14
bende süper akılı posta kutusu yaptım yaaaa
ahmet yılmaz - 31/03/2013 - 12:20
hepsi harika ama şimdi hangisi yapıcam onu belileyemdim :d
mihriban 30/03/2013 - 12:15
ben çok amaçlı bankı beğendim ben onu yapıcam sakın çalmasınlar bewnimkini bayşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 
melis parlak - 29/03/2013 - 18:26
valla çok güzel olmş elinize sağlık ödevimi burdan yapcam :)
gülen - 29/03/2013 - 13:29
bence en çok güzel olanterlikli lamba biraz benimkine benziyo çok hoşuma gitti
berke 28/03/2013 - 19:02
hiçbir şeyime yaramadı hoca internetten kontrol edecek
misafir 28/03/2013 - 18:32
binayı depremden koruycam diye fırtınada istanbuldan bursaya göç edicek
DERYA - 28/03/2013 - 17:59
GÜZEL
Zayn - 27/03/2013 - 21:08
bence güzel ama biraz daha açıklayıcı olsa daha iyi olur birde yapımını anlatsanız :)
ebru - 27/03/2013 - 20:55
çoooookkkkkkkkk güzel ve zekice fikir tebrik edrm başarılarınızın dvmını dilerim
tuba - 27/03/2013 - 19:56
hepsi cok gzl ellerinize sağlik :D
asdfghj - 27/03/2013 - 16:56
bence deprem evi olmamış çünkü evler birbirine çarpabilir
esma - 27/03/2013 - 16:53
güzel ama aralarında saçmalarıda var :)
yağmur - 27/03/2013 - 16:50
hepsi çok güzel ellerinize sağlık maççadikim
elif - 27/03/2013 - 16:45
ahşap ışıklı saat projesi yapanın ellerine sağlık 100 aldım çok teşekkür ederim
murat - 27/03/2013 - 15:22
çok güzel şeyler var süper 
sedA - 27/03/2013 - 14:35
selam ilk olarak ben trafik kırmızı ışık şeysini aldım çok iyiydi neyse canım bb . 
elif - 26/03/2013 - 21:15
bnce çok iyi bütün teknoloji öğrencilerine buradan selam yolluyorum :D (:
kenan - 26/03/2013 - 21:15
bence cok guzel projeler . odev yaparken cok ısıme yarıyoo,
hardworking_girl - 26/03/2013 - 20:45
Bence meyve dolabı ve sıraya gir projesi zaten daha önceden olan bir şey tekrar yapmaya ne gerek var. Fakat her gelen zili çalsın ve içeriyi göstermeyen cam projeleri çok hoşuma gitti.
ecemnur - 26/03/2013 - 17:58
işime yaradı ama malzemeleri ve yapılışı olsa daha ii olur
ecemnur - 26/03/2013 - 17:58
işime yaradı ama malzemeleri ve yapılışı olsa daha ii olur
aybüke - 26/03/2013 - 16:16
çok güzel ama ayrıntılar yetersiz
yıldız - 26/03/2013 - 15:07
çok güzel şeyler yapmışlar.
esin buse - 26/03/2013 - 14:24
eeeeeee kırmızı ışık çok güüüüüüüzel çarpışmayam arabalard çok güzel
begüm - 25/03/2013 - 21:04
iyi hoş da açıklayıcı değil. biraz daha açın ne demek istediğini. 
DAFIRENZE - 25/03/2013 - 20:23
Güzel tasarımlar ama çok fazla yazım hatası var yinede tebrik ederim ^^
fatma - 25/03/2013 - 19:34
güzelmiş
rabia nur türkkol - 25/03/2013 - 19:05
çok güzeldi bütün çalışmalar
rabia - 25/03/2013 - 19:03
bütün çalışmalar çok güzeldi. bizim okuldada oldu böyle çzlışmalar en çokta yazlık ev çok güzeldi .
fsdfsdfs - 25/03/2013 - 18:39
cok güzel
bahar - 25/03/2013 - 18:17
Bence çok güzel bir site emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
Aslan - 25/03/2013 - 17:54
Çok güzel olmuş çok sağol,ellerine sağlık yarın teknolaji tasarım var çok işime yarıcak
ALEYNA - 25/03/2013 - 17:51
ck güzel olmuş bea 
feyza - 25/03/2013 - 14:49
nasıl yapılıcagını yazmamışler ki :(
gamze gül - 25/03/2013 - 13:54
arkadaşlar hangisini yapim bana yardımcı olun haftaya not alacağım bana birtanesini söyleyin herkesin eline sağlık
556 - 24/03/2013 - 21:54
terlik projesini sevdim
aaamet - 24/03/2013 - 20:10
fazla masraflı olmasa bende yapi ciiimmm =)
Sefa - 24/03/2013 - 19:04
Ben Akıllı postayı yapacağım. Teşekkürler !
zeynep - 24/03/2013 - 17:31
cok tesekurler çok işime yaradı sayenızde tek.tas dersim yıne bes duşçek ..:)))
ben babamın ogluyum - 24/03/2013 - 14:40
hepsi süper
Alp - 24/03/2013 - 11:15
hepsini çpk beğendim yalnız üstün geçiş yolunu beğendim
Alp - 24/03/2013 - 11:12
Hepsi Çok Güzel Hepsini Beğendim Ama EN Çok Üstün Geçis Yolunu Beğendim
elif - 23/03/2013 - 18:06
harika tasarımlar bravo
pepee - 23/03/2013 - 12:23
bu projeler harika benim işime çok ama çok yaradı balkondan çöp atma projesi çok yararlı yaaa
duygu - 23/03/2013 - 11:23
bazıları güzel ama bazıları berbat ötesi olmuş
dj karizma - 22/03/2013 - 14:32
buluşlar çok güzel olmuş bizde bunlar gibi buluşlar yapıyoruz...
ZMMM - 22/03/2013 - 14:07
kendini sulayan saksı benim fikrimdii:)
adsız - 22/03/2013 - 11:53
cam projesi çok hoşuma gitti
ayşe - 22/03/2013 - 07:11
daha güzel tasarrımlar istiyoruz bu ne be allah allah....
kabuss - 21/03/2013 - 21:50
valaa cok güzellllll manyak beyler
Ultramaslan - 21/03/2013 - 20:50
Yarına yetişecek bir sorun bulmalıydım. Çok sağolun!
melek - 21/03/2013 - 18:11
ssssssssssssssssüperolmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuş bbbbbbbbbeyenddddddddimmmmmmmmmmmmm
Directioner - 21/03/2013 - 18:01
iyi de şuan yapabileceğim birşey yokki :(
isyankar - 21/03/2013 - 14:38
çok güzel ama yapılışınıda yazsaydınız
ayça bakıcı - 21/03/2013 - 09:48
süper olmuş elerinize kolunuza soglık
kader - 20/03/2013 - 17:24
kimileri ilginç olsada kimileri amaca uygun olmamışş.
ilayda - 20/03/2013 - 15:36
çok güzel tasarımlar
eda - 20/03/2013 - 14:52
çooooook güzel olmuş ellerinize sağlık.:))
eda - 20/03/2013 - 14:52
çooooook güzel olmuş ellerinize sağlık.:))
Nurullah Ataç - 20/03/2013 - 14:21
çok güzel olmuş helal olsun
Nurullah Ataç - 20/03/2013 - 14:21
çok güzel olmuşhelal olsun
uhrg - 20/03/2013 - 13:45
SÜPERRRRRRRRR
serkan - 20/03/2013 - 13:42
güzell
serkan - 20/03/2013 - 13:38
çooook güzel
fırat - 19/03/2013 - 19:59
çok güzel
buse - 19/03/2013 - 15:21
en güzel tasarım ışıklı terlik o tasarımı yapanın eline sağlık 
kamlroemkd - 18/03/2013 - 15:12
mdrmdmnedr
kader - 15/03/2013 - 13:51
ne kadar ilginç ve güzel şeyler yapmışlar çok güzel olmuş onlara hayatında başarılar dilerim
ayça - 14/03/2013 - 10:41
beğenmedim fakat o akıllı piriz hoşuma gitti
pisikopat - 13/03/2013 - 19:07
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayı boğan - 12/03/2013 - 14:31
vay beeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mine - 08/03/2013 - 15:06
elinize sağlık
büşra karataş - 07/03/2013 - 19:19
ya ben hangisini yapsam acaba ya ögretmeniniz ben tuce yaren ve zeynep sınıfın 1 rincisi oldugumuz icin kızmicak veye not vermicek degil ama işte yinede ögretmeni üzmeyelim
ayşe - 07/03/2013 - 13:21
hepsi çok güzel özellikle yazlık evi çok beğendim
Cixix - 06/03/2013 - 13:32
peki ya su değirmeni yapımı varmı acaba ?
esmanur - 05/03/2013 - 20:31
çok güzel projeler vr fakat ,çok açıklayıcı olmamış ,mesela mıknatıslı pano 

başarılar:))
eftal - 04/03/2013 - 12:21
güzel projeler var bazılarını hocaya gösterdim hocayla beraber posta kutusu ile arkasıradn görülmüyoru seçtik ve ben bazılrına bişeyler ekledim ve 100 aldım çoksaolun sergiye çıktı 2 eserde ve sergiye ilçe milli eğitim müdürü geldi ve bu projeleri 1. seçti
can - 04/03/2013 - 11:44
bence çok güzel olmuş tebrikler
mehmet - 02/03/2013 - 15:17
hepsi harika bunların hiçbiri aklıma gelmezdi
ilayda - 28/02/2013 - 19:55
siteniz çok güzeel ve işime çok yaradı hazırlayanların ellerine kolllarına sağlık çok teşekkürler .....
fatma 28/02/2013 - 11:44
sizin siteyi beğenerek takip ediyorum..
sevil - 27/02/2013 - 21:21
hepsi çok güzel ama aradığım şey burda yok malesef :(
bahar - 27/02/2013 - 18:42
çok güzel hepsi
burak - 26/02/2013 - 20:34
çok güzel şeyler bunlar bana
sanane - 25/02/2013 - 21:36
cok guzel omuss elınıze saglık arkadaslarrr...:)
FERHAT - 25/02/2013 - 16:15
çok güzel olmuş çok işime yaradı saol çok teşşekürler
marziye - 25/02/2013 - 16:10
çalışmalar çok güzel ya ve çok anlamlı
revza bostan - 24/02/2013 - 21:22
bencede güzel projeler ama hiçbiri açıklama yaptığınız çoğu özellikleri gözetmiyor 
Elif - 24/02/2013 - 19:19
çok güzel bayıldım
EFTALYAM - 24/02/2013 - 18:59
BİRKAÇ VİDEO OLSYDI PERFECT OLRDU:-(
koray can - 24/02/2013 - 13:32
ço beğendim tebrik ederim
murat 23/02/2013 - 21:15
bunlar güze arkadşlarla aynı düşünceyi düşünüyorum 
hazal yetişkin - 23/02/2013 - 11:31
spr ama bizm öğretmenimiz farklı bişeler yapın dior biraz daha amaçlı ve kullanışlı bir şeyler koyarsanız sewinirm
selinay - 22/02/2013 - 20:10
çook gzl 30 40 tane aldım odev vardı
ismail - 21/02/2013 - 21:36
çok güzel projeler de var çok saçma olanlar da ama genel olarak düşünürsek bence güzel.
lale - 20/02/2013 - 20:24
özellikle bende şu hırsızlı paspası çok beyendim ama o yüksek katlardaki insanların çöpü ataması projesini yapıcam:)
sümeyye - 20/02/2013 - 16:25
ben çoook beğendim
senanur - 20/02/2013 - 16:12
Bence gayet güzel fikirler.
melike - 19/02/2013 - 18:39
çok gzl bir site =D ama daha çok ve daha gzl bir tasarım olabilirdi :( = :)
napcnnnnnn - 17/02/2013 - 19:35
keşke o tuzluğun projesinin açıklamasını daha detaylı yapsaydınız
misafirim lan ben 17/02/2013 - 19:11
hepsi çok güzel !!!!!!!!!!!!!!!!!
ela - 17/02/2013 - 15:38
bazıları gerçekte olan projeler 
murat - 17/02/2013 - 10:15
mıknatıslı araçları çok beğendim
öğrenci - 16/02/2013 - 16:20
Çok güzel projeler fakat bazıları saçma
mustafa - 16/02/2013 - 13:05
çok güzel olmuş
mehmet - 16/02/2013 - 11:57
bence kırmızı ışık projesi o kadar iyi değil 
hızlı giden araç kaza yapabilir ve oradan uzaklaşması zorlaşır çünkü kırmızı ışıkta yol kapanıyor bu da trafik sorunlarını arttırıyor
ihsan - 16/02/2013 - 09:05
hepsi harika ben bu sene kırmızı ışık projesini değiştirerek yapacam
zülal - 15/02/2013 - 16:39
cok güzel
hilal yüce - 15/02/2013 - 12:50
süpr bende depremden korunmak için olan evi yapacammmm ♥♥♥♥ seviliyosunuzzzz bays
gökçe - 14/02/2013 - 10:56
harika inşallah sizin sayenizde 100 alıcam ancak keşke yapılışlarınızı da yazsaydınız ...
teknoloji tasarım - 14/02/2013 - 09:49
Teknoloji ve tasarım dersi yapım kuşağı projeleriniz gerçekten ufkumu açtı. Web sitesine verilmiş olan emeği görüyorum. Teknoloji tasarım dersine göstermiş olduğunuz bu duyarlılık bir kullanıcı olarak çok hoşuma gidiyor. Emeğinize sağlık. www.teknolojitasarimyapimkusagi.com
zeynep - 12/02/2013 - 16:16
güüüüzzzzeeelllll
gökçe - 11/02/2013 - 15:47
bayıldım harikasınız gerçekten aynılarını yaptım ödevime çok yardımcı oldu 
semanur - 07/02/2013 - 16:55
eh çok güzel de bneim yarın vermem lazım
ender - 16/01/2013 - 18:39
Çok teşekkür ederim bana iyi fikirler verdiniz 
nil - 15/01/2013 - 16:40
öğrenciler çok özenti 
SALLA 15/01/2013 - 14:49
KIRMIZIDA MECBURU DURACAK YA AMBULANS GEÇERSE NOLUCAK BU SEFER KAZAYA SEBEP OLUCAK
Site Yönetimi - 13/01/2013 - 18:11
Kırmızı ışıkta mecburi dur projesinde itfaiye, ambulans, polis gibi araçlar yukarıdaki gibi üstün geçiş yolunu kullanacaklardır. Unutmayalım ki hayatta ki sorunlara çözüm üreten insanlar yapmış oldukları icatlar ile başka sorunların oluşmasınada yol açmaktadırlar. Örnek verecek olursak. Otomobiller icat edildi uzaklar yakın oldu. Ama aynı zamanda trafik kazalarında da artış yaşandı ve başka bir sorun ortaya çıktı.
Berkay - 13/01/2013 - 18:02
kırmızı ışık projesini bende beğendim ama itfaye polis ambulans geldiğinde nolcak
yakamoz öz - 27/12/2012 - 15:24
ben bu sene 8. sınıfım projelerinizi çok beğendim ama bu sene benim aklıma bir şey gelmiyor bana yardım edebilir misiniz?
eda - 24/12/2012 - 13:46
bizim öğğretmenimiz de böyle bir proje istedi herkesin yaptığı projeyi beğendim arasından yapmak için kırmızıda mecburi duracak araçları yapmaya karar verdim.
şeyma - 18/12/2012 - 15:43
çok güzel çalışmalar ama nasıl yapıldığı yazılmış olsaydı süper olurdu 
kamil - 14/12/2012 - 13:22
çok güzel sizinsayenizde 100 aldım 
murat - 10/12/2012 - 20:00
Çok güzel olmuş.Ama bazı çalışmalar şaçma. 
fatma - 09/12/2012 - 18:35
bence çok güzel fikirler şahsen ben çok beğendim
samed - 08/12/2012 - 17:49
hepsi harika hepsini tebrik ederim :D 
elif yalçın - 08/12/2012 - 09:59
güzel :)

Yorumlar - Yorum Yaz


ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi16
Bugün Toplam3444
Toplam Ziyaret3258236
BAYRAĞIMIZ
 TÜRK BAYRAĞI
 • Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır,
 • Toprak Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.
 ömer halis demir